1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Limpi je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
iako je meni fabia mk2 jedan od najodvratnijih auta u zadnje vrijeme, ova monte carlo dosta bolje izgleda cak sto vise kad se METNU neke malo agresivnije felge izgedace pravo dobro
btw koji je to motor?

;) a jasta je vec ruzna, slazemo se, i sam sam to spomenuo... al ova monte carlo meni ljepsa od rs-ice... motor vec spomenuti, tsi o kojem se prica 100ponija, pa kud puklo da puklo heh goni ga... jedino cak malo konja za ovako "agresivan" izgled, al neka
Cestitke,i malo ponija je ali s obzirom da je u pitanju turbo benzinac tj max elastican motor imati ces osjecaj da ova Fabia leti kao da je N/A sa 150 ks ;) .Naravno 100 ks je 100 ks i nece ici bolje nego sto treba ici atmo 100 ks :icon_biggrin: ali zbog velike elasticnosti nakon atmosferca bit ces vjerovatno odusevljen motorom osim ako nema kakvu turbo rupetinu.Nisam vozio ali predpostavljam :icon_biggrin: dovoljno je pogledati lijepo ispeglanu krivulju momenta motora.
 
Član
Htio bih da te pitam a sto bas ova zuta boja mc ... cini mi se da ima i crvena jel tako ??


Mada zutu jos nisam vidio ima da mamis poglede ... i jos nest jarane mozda si zajebo jer neces moci stavit pink feluge definitivno na ovu skodu :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
iako je meni fabia mk2 jedan od najodvratnijih auta u zadnje vrijeme, ova monte carlo dosta bolje izgleda cak sto vise kad se METNU neke malo agresivnije felge izgedace pravo dobro
btw koji je to motor?

;) a jasta je vec ruzna, slazemo se, i sam sam to spomenuo... al ova monte carlo meni ljepsa od rs-ice... motor vec spomenuti, tsi o kojem se prica 100ponija, pa kud puklo da puklo heh goni ga... jedino cak malo konja za ovako "agresivan" izgled, al neka
Cestitke,i malo ponija je ali s obzirom da je u pitanju turbo benzinac tj max elastican motor imati ces osjecaj da ova Fabia leti kao da je N/A sa 150 ks ;) .Naravno 100 ks je 100 ks i nece ici bolje nego sto treba ici atmo 100 ks :icon_biggrin: ali zbog velike elasticnosti nakon atmosferca bit ces vjerovatno odusevljen motorom osim ako nema kakvu turbo rupetinu.Nisam vozio ali predpostavljam :icon_biggrin: dovoljno je pogledati lijepo ispeglanu krivulju momenta motora.

Ni jedan atmo od 100ks nejde ni blizu kao tsi s turbinom i kompresorom od 105ks (osim suzuki swifta :D)
Mala čupa skoro ispod 10sek do stotke,a momenta ima mislim od 1500 do 4500.
Motor je zvrk.
:cool:
 
Član
nisam vozio turbo benzinca do neki dan, i tad probao pezoa 208 sa 97KS cini mi se, i bas me pozitivno iznenadio motor. tako da pretpostavljam da ces i ti biti zadovoljan, pogotovo nakon te fabije ;)

sto se tice boje, i meni se puno vise svidja crvena, al hajd tvoj izbor :D
 
Član
hvala ljudi ;)

vezano za izbor boje i opreme, rekao sam, pa sa lagera ako je, ne mozes birat :D da biram boju i opremu, izasla bi me oko 28 milja i rok isporuke je do 90dana onda.... cak mi rekose moguce da bude radnih, dakle jos vise u stvarnosti... a nije bentli, ili gtr da cekam toliko :lol: sreca pa se ova potrefila na stanju, al 90% fobia sto stoji su 1.2 "haj ti polako" kompanija i poneki dizelas, malo ih je iznad 75 ponija, a pogotovo sa boljom opremom...

a ova ima svu monte carlo opremu, + maxi dot, naslon, cent. daljinsko zakljucavanje, alarm sa unutr. senzorom i kontrolom nagiba, neki paket jos unutra i neke dodatne sitnice... tako da sam "presao" preko boje(htio sam rosso brunelo ili antracit sivu, manju upadnu), a ova evo aBd danas krece sa lagera do salona :icon_smile:

jeste da je boja bas drecavo zuta, definitivno najupadljivija, ono " aaaaa vidite me", al sta cu joj, vazno da nije govnasta neka, a fino izgleda sa crnim detaljima :icon_biggrin:
 
Član
fin autic, nek je sa srecom druze, bas je upadna i zanimljiva, fin motorcic, oprema, mislim da je to to sto si i trazio na pocetku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top