YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Samo naprijed brate ! Prejak jugic ce da bude. Nemoj plaho da ga nasaras samo. I skupljaj svim silama za Smoor. Daju mu totalno drugu dimenziju...
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Uuu će da jede malu djecu kači slidže kad se završi s krečenjem...:cool::cool:
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Hvala svima na lijepim riječima , nadam se da ce se svima svidjati na kraju dok se sve zavrsi :D
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Boja ide mat zelena , samo sutra/preksutra moram otic da izaberem nijansu :) ici ce malo svijetlia od klasicne SMB
 
Administrator
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Kasno sam vidio da si napisao u projektu da je mat zelena :) Biće to odličan yugo :cool::cool:

Sretno u nastavku ;)
 
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

yugoni dobar najvise mi se svidjaju ovi zuti farovi i da hoce ta tabla biti extra vi bilo ugl sve pohvale fkt mi se svidja
 
Legend
projekat mjera, nisam se ovom nadao od tebe, nekako mi bas cudno da ti ovo radis ali eto, vidim da ide bas dobrim tokom, i apsolutno ne sumnjam da ce ovaj yugic biti senzacija..

pokusavam naci nesto o motoru, napisao si 1.6, neki lancijin ili ?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
projekat mjera, nisam se ovom nadao od tebe, nekako mi bas cudno da ti ovo radis ali eto, vidim da ide bas dobrim tokom, i apsolutno ne sumnjam da ce ovaj yugic biti senzacija..

pokusavam naci nesto o motoru, napisao si 1.6, neki lancijin ili ?

Hvala ti za podrsku! Motor je 1.6 iz tempre sa dva dupla karburatira weber 32/32 i ima jos par mandzi oko istog tako da fino radi i fino se ponasa :)

A sto se turba tice , ako nekad naleti turbina i elektronika nije za nevjerovat da bude 1.6 turbo :)
 
Top