YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
kada sam procitao da planiras da radis zelenu mat mislim si usrat ces sve do sad, medjutim grdno sam se prevario, boja je vise nego odlicna, nekako bas pristaje, retro izgleda, fkt si pogodio s njom. i ovako nezavrsen prosto je premocan, svaka cast
 
Legend
covjece
ovo je strahota :icon_eek: svaka cast za originalnost , ovo je za 10 gdje god pogledao !!
 

OmO

Član
Ouuuuuuuuuuuuuuuu koja mocc :icon_eek:

Znas kako si potrefio sa bojom i sa farovima i folijom. Ovo ce da bude prejak Yugic !! Svaka cast, jedva cekam sljedeci update :cool: :cool:
 
Član
Raja hvala svima fkt , puno znaci. Slijedece u planu je da se zavrsi exterijer do detalja , da se zavrsi izduvna grana, da se uradi motorni prostor , odnosno opere ispoliraju neki djelovi, da bude kao i ostatak auta. Onda cu unutra da ga radim plan je rollbar sredim tapaciranje i sredim detalje ugl ima jos dosta posla ali se nadam da ce do pocetka ljeta bit na cesti !
 
Član
:icon_eek: auuu ovo bolje ispade od očekivanog bas ce da bude unikatan autić :cool:

Jel ovo boja sto se koristi na onim vojnim vozilima ? :icon_smile:
 
Član
uhh kako je lijep.....sve je odlicno za sada...samo naprijed, srce mi zaigra kad vidim jugu spasenog od zaborava i propadanja :icon_smile:
 
Super svidja mi se ;)
ako nije tajna koliko te doslo lakiranje i priprema,
i kakvu ste boju koristili, baza plus mat lak ili ???
 
Top