YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

E ovakve projekte volim :cool:

Ima na piku iz una turbo motor ne znam kolko ga cijeni , i ovi iz bravo, brava su dobri 1.616v
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

svaka cast, imas svu moju... moralnu podrsku :icon_smile:
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

adi187 je napisao(la):
E ovakve projekte volim :cool:

Ima na piku iz una turbo motor ne znam kolko ga cijeni , i ovi iz bravo, brava su dobri 1.616v

Ima vidio sam i ja al trazi lola 1500 ja ga jos fino pito cim se puko da se i ja puknem odma


Fele je napisao(la):
Znaci to je taj yugic o kojem si mi davno pricao :icon_smile:

To je taj :D

Hvala svima na podrsci , yugec nastavlja dalje
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

ma nista ispod 100 konja hocu da vidim jugica kako leti..a ja mislio neki privjesak u auto na onoj slici kad ono miss istruhoo..:lol:
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Neko je tu na forumu prodavao ats felge sa onog punta od tepsije za 150 KM sto nisi vidio uzeo, dobro bi mu legle a pare nikakve ;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Odlican projekat , pratim sa zadovoljstvom :cool:
Otisle su te feluge kao i kompletan punto ( ako si zaniteresovan dacu ti broj od covjeka):D
 
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

S obzirom na to da ti auto radi doktor Bog Allah pretpostavljam da ce to biti najbolji Yugo u SA naravno uz Jankovog :D Veli doktor da je Yugo u beton stanju. Sretno!
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

vidjen i stvarno sam iznenadjen limom. vjerujem da ima gresaka u razvoju ali je stanje zadovoljavajuce.
osim sto ce da bude lijep,bice i pravo brz. motor koji mu je usao medju krakove je predobar (bio si malo brzi od mene,sad moram traziti drugi).
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Ja sam sad prezadovoljan , doktor koji ga je operisao uradio ga je ko sebi , pa mu se i ovim putem iskreno zahvaljujem :))) ugl auto je gori zemlja a vama svima hvala na lijepim rijecima nadam se da vas necu iznevjeriti
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Steta nije 16-ka, ali i taj motor ako je dobar, moze vozit klasu 16 bez problema u Yugi :icon_biggrin:
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

VR6Boki je napisao(la):
Ako moze finansijski proci, 1.6 16V iz Fiata Bravo i vozit ce dobro nastelovan Yugo oko 15s na 402.


VR6Boki je napisao(la):
Steta nije 16-ka, ali i taj motor ako je dobar, moze vozit klasu 16 bez problema u Yugi :icon_biggrin:



Nije valjda strit rejs jedini smisao auta...
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

steta trebao si prvo provozati auto sa standardnim gumicama na balans stangi pa tek onda staviti polijamid :icon_evil: tek tad bi osjetio pravu razliku ;) ko karting
gradele legle svaka cast,volan mi poznat al moguce da se varam,svidja mi se svakako.
samo naprijed :123:
 
Top