YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Mediteran je napisao(la):
steta trebao si prvo provozati auto sa standardnim gumicama na balans stangi pa tek onda staviti polijamid :icon_evil: tek tad bi osjetio pravu razliku ;) ko karting
gradele legle svaka cast,volan mi poznat al moguce da se varam,svidja mi se svakako.
samo naprijed :123:

Znam ja kakve su ligure bez polijamida cccc , a volan sam dobio Od doktora i hvala mu i ovom prilikom
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Jesuli Smooruše 7 i 8J inače fetiš su mi te felge :D Samo naprijed
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

zanimljiv projekat. a sto se tice table, da nisi mozda vidio onu na youtube, crni satovi sa crvenim kazaljkama?
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

zlajaaa je napisao(la):
Jesuli Smooruše 7 i 8J inače fetiš su mi te felge :D Samo naprijed

Mislim da su 8 nisam ni provjerio al samo da je jesh skupit bilo bi 10 cista

-adnan- je napisao(la):
zanimljiv projekat. a sto se tice table, da nisi mozda vidio onu na youtube, crni satovi sa crvenim kazaljkama?

To su ti :)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Ono je predobro. Nisam siguran od kojeg auta su satovi, ali je cjelokupan izgled table za 10.
 
Legend
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

oho svaka cast druze , svasta si nabrojao i iskupio
trpaj slike , ovo ce biti jako interesantno pratiti ;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Svaka cast za projekat. Dugo sam pratio projekat lika iz Hr, mislim da se zove Stipe. Nadam se da ce i ovaj Yugo biti isto tako dobar. Koliko si platio gevinde, ako nije tajna?
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Ovi projekti su uvijek IN :cool: Bit ce yugo drama, volim otici na forume iz Srije kod njih se ova auta bas puno jos uijek rade i zanimljivo je vidjeti da netko doradjuje i zastavu :icon_smile:

usput ona je tabla drama ako uspijes napraviti i ti nesto slicno RESPECT

Slike sa tim felgama ti se ne vide tamo u temi :icon_rolleyes:
 
Legend
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

samo naprijed , svaka cast za upustanje u ovakav posao
odlicno si ga ojacao,kad si vec prednje i zadnje mulde povezao .... povezi i lafete dobro ce mu doci radi trganja i krutoće KW-a
a felge........ :icon_eek:
samo polako i to ce doci na red aBd druze
sretno u nastavku radova
 

OmO

Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Ovako na pocetku je na izgled masina, kako li ce tek biti kad se sve aBd zavrsi. Farovi zuti mu stoje samo tako :cool: O felgama da ne pricam..

Sretno u daljim radovima ;)
 
Top