Vw Golf Mk4 by Taaky

Vw Golf Mk4 by Taaky

Član
Poskidaj lajsne i zatwori brawe swe i spusti ga malo i fele neki 16-17 i bice zlo a i wako je fin nije lose :D
 
Član
lajsne cu skinuti ako se izgrebu..jer su sad u boji auta...a felge ce vjerovatno ici ..al ne ove godine..a brave ne..jer je ipak ovo auto za svaki dan... :cool:
 
Član
padobranac :lol: ...hvala jarane... bice jos nesto sitno radova...all nista previse..xendje...ii jos nesto sitno..
 
Član
Super, ima malo vise opreme od mog, a i ja razmisljam o ubacivanju orginalnog cd playera , ili ovog kao kod tebe sa navigaciom. Stvarno je super auto svidjaju mi se ova stop svijetla jer ih nema puno kod nas. ;)
 
Član
daa da..malo vise..all tu je to ...aa ovaj orginalni je bas dobar ...puno bolji od onih after market..naravno ne od onih sa cijeonm od xxxx km-cica..all ima bolja navigacija ona mfd..ona je kao bolja od ove..izgleda nekako novija...aa stopke su prica za sebe..uu bugojnu samo jos jedna cvrka ih ima...dolazile samo uz ovaj pacific paket opreme
 
Član
Taaky je napisao(la):
daa da..malo vise..all tu je to ...aa ovaj orginalni je bas dobar ...puno bolji od onih after market..naravno ne od onih sa cijeonm od xxxx km-cica..all ima bolja navigacija ona mfd..ona je kao bolja od ove..izgleda nekako novija...aa stopke su prica za sebe..uu bugojnu samo jos jedna cvrka ih ima...dolazile samo uz ovaj pacific paket opreme

po Sa ih ima ali nisu bas tako česte na nekih 25-30 cvrki jedna ima ovakve štopke. Mada ne stoje bas svakoj ove naše cvrke imaju takvu boju da im baš leže ove štopke. Ako dolazis nekad u Sarajevo mogli bi napraviti neku zajedničku sliku :icon_smile:
 
Član
hvala drug...cvrka je kod mene preko pola god. :D ...aa vidio sam ti cordoba na otpadu u vakufu ...zar ne ??
 
Top