Vw Golf Mk4 by Taaky

Vw Golf Mk4 by Taaky

Član
hvala svima...ja sam isto cuo da ima petica sa 101 ks motorom...jer ovaj momak valjda zna radi u jelicu ...tako da... a polirao sam 3m polir pastom finom rucno....sada mozete zamislit kako bi se sjajilo sa masinom kad bi polirao..ali i ovako je predobro...znam da je ta polirka oko 100 km njeno pakovanje..ali ja sam kupujem po 4km 100ml tako da mi skoro 200ml moze biti za cijelo auto sa felgama i svim..ama bas sve...
 
Član
dado307 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
lijep golf druze, boja jos ljepsa :) nek je sa srecom... btw klima ti je automatska ne poluautomatska, i taj motor 100ks nema veze sa golfom 5, to je motor koji se ugradjivao u zadnje serije golfa 4 i passata 3bg... u golf 5 se ugradjuje 1.9 90ks, 105ks, i 2.0 140ks... cisto da znas... pozdrav ;)

otkud kod mog druga u petici motor od 74 kw tj od 101PS...nek je sa srecom tariku i njegovom ocu....masku u boju auta....

btw. kod mene je isti motor i ide predobro...:D

e to ti ne bi znao reci :lol: ja koliko znam petica ima 1.9 66kw-90ks i 77kw-105ks... nek me neko ispravi ako grijesim ;)
@Taaky golf je strasan, boja za 10 :)

ma u njeg je petica prve serije tj. uzeo je on cim se pocela proizvoditi....moze biti da je do tog....:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
lijep golf druze, boja jos ljepsa :) nek je sa srecom... btw klima ti je automatska ne poluautomatska, i taj motor 100ks nema veze sa golfom 5, to je motor koji se ugradjivao u zadnje serije golfa 4 i passata 3bg... u golf 5 se ugradjuje 1.9 90ks, 105ks, i 2.0 140ks... cisto da znas... pozdrav ;)

otkud kod mog druga u petici motor od 74 kw tj od 101PS...nek je sa srecom tariku i njegovom ocu....masku u boju auta....

btw. kod mene je isti motor i ide predobro...:D

e to ti ne bi znao reci :lol: ja koliko znam petica ima 1.9 66kw-90ks i 77kw-105ks... nek me neko ispravi ako grijesim ;)
@Taaky golf je strasan, boja za 10 :)

ma u njeg je petica prve serije tj. uzeo je on cim se pocela proizvoditi....moze biti da je do tog....:D

bgm neznam, evo i momci sa vw club croatia foruma kazu da taj motor nema veze sa golfom 5... ;)
 
Član
ne znam...a isitna za to vw club momci kazu isto da nema..ali to nije toliko bitno :D...bitno je nek ima u mk4 :p ...:cool::cool::cool:
 
Član
Tvoj golf, ti ga kupio???

Neko je napis'o da treba maknut ovu dječurliju što furaju tuđa auta. Ne znam šta se čeka.
 
Član
Boli tebe sto fura tudje auto:icon_mad:..Ako ti se nesvdija sta komentarises???
Kako ti znas da fura tudje auto???Suti malo..
 
Član
black je napisao(la):
Tvoj golf, ti ga kupio???

Neko je napis'o da treba maknut ovu dječurliju što furaju tuđa auta. Ne znam šta se čeka.

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: mozda bi sa petnaest godina trebao zaraditi 12-13K da kupi auto...... Normalno je da ce furat auto svog oca(automatski je i njegovo) oko kojeg se trudi i sredjuje ga....

Mislim da vama starijima treba da bude drago sto ima nas mladih koji volimo tuning i sve sto ide uz to.....:icon_exclaim::spam:
 
Administrator
black je napisao(la):
Tvoj golf, ti ga kupio???

Neko je napis'o da treba maknut ovu dječurliju što furaju tuđa auta. Ne znam šta se čeka.

izvini molim te koliko gledam i ti si se prijavio na forum a nisi ni imao punih 18, a toliko si aktivan da si za godinu dana napisao 30-ak postova i sad tu pricas nesto... znaci i tebe su trebali otjerati kad si dosao na forum i trebali ti reci mars dijete sa foruma:icon_mad::icon_mad:
 
Top