Vw Golf Mk4 by Taaky

Vw Golf Mk4 by Taaky

Član
hvala ..vam...sutra ide poliranje..a onda farbanje kljesta i prednje maske...to cemo za pocetak..i skinut neku nalju sto je ostala jos ...da bude clean..a za dalje cemo vidit
 
Član
super izgleda golf, sretno u daljim radovima... kamei maska je najbolja i najskuplja na trzistu, a izgleda ruzno jer je ona predvidjena da se farba, a ne da se ostavlja crnom :)
 
dobra je to maska provjereno, samo je ofarbaj u
boju auta ili jos bolje spoji sa karambolkom i bice extrica,
i golf je fin pravo, sretno sa sredjivanjem:cool:
 
Član
hvala svima...maska ce ostat..samo je farbam...u crveno ..a mrezice cu ostaviti crne jel tak ??? :D ...tako je puno ljepse...danas se auto polira...ispoliran je zadnji branik,gepek..i lijeva starana..ceka se dalja hladovina,da poliram dalje haubu ,krov i desni stranu....a onda cu vidjet danas sutra da i masku ofarbam...ne mogu da je gledam ovako :lol: ...
 
Član
evo slika od poliranja...auto se ne moze prepoznati..a pogotovo barnici i hauba ..bilo je tu dobrih 5 sata poliranja .ruke ne osjecam...evo koja slika da ne duljimo...





..sljedece je skidanje 2 naljepnice sto su ostale nazad ..i farbanje prednje maske u crvenu....a kasnije jos dosta toga
 
Član
dado307 je napisao(la):
lijep golf druze, boja jos ljepsa :) nek je sa srecom... btw klima ti je automatska ne poluautomatska, i taj motor 100ks nema veze sa golfom 5, to je motor koji se ugradjivao u zadnje serije golfa 4 i passata 3bg... u golf 5 se ugradjuje 1.9 90ks, 105ks, i 2.0 140ks... cisto da znas... pozdrav ;)

otkud kod mog druga u petici motor od 74 kw tj od 101PS...nek je sa srecom tariku i njegovom ocu....masku u boju auta....

btw. kod mene je isti motor i ide predobro...:D
 
Član
hvala hvala... :cool: ...radovi lagano....iduc...macku cemo da farbamo brzo...ali sad cekam kraj sedmice cistim turbinu...posto nam se desi da u brdu izgubi snagu ali rijetko..a posto je bivsi vlasnik radi u jelic autu ...od njega nam je ciscenje turbine msm on ce je ocistit..pa onda ide farbanje toga..kljesta...ii laganica samo ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
lijep golf druze, boja jos ljepsa :) nek je sa srecom... btw klima ti je automatska ne poluautomatska, i taj motor 100ks nema veze sa golfom 5, to je motor koji se ugradjivao u zadnje serije golfa 4 i passata 3bg... u golf 5 se ugradjuje 1.9 90ks, 105ks, i 2.0 140ks... cisto da znas... pozdrav ;)

otkud kod mog druga u petici motor od 74 kw tj od 101PS...nek je sa srecom tariku i njegovom ocu....masku u boju auta....

btw. kod mene je isti motor i ide predobro...:D

e to ti ne bi znao reci :lol: ja koliko znam petica ima 1.9 66kw-90ks i 77kw-105ks... nek me neko ispravi ako grijesim ;)
@Taaky golf je strasan, boja za 10 :)
 
Top