Vw Golf Mk4 by Taaky

Vw Golf Mk4 by Taaky

Član
Evo ga dosla nova vozilica u garazu....radi se o golfu 4... redizajn 2003 godiste...auto je prosle godine uvezeno iz njemacke ...i tek registrovano...motor je 1,9 tdi 100ks koji se ugradjivao u golfa 5 ...nista slicno sa drugim motorom tdi od mk4...al nebitno to toliko...od opreme ima dosta toga...a to su ...4x el.prekidaca.8x airbaga,profilisana sjedista,abs,esp,trokraki kozni volan,i kozna rucna,navigacija,cd(fabrika to),polu automatska klima,15"alu felge,board kompjuterstopke redizajn kao i inst.tabla,maglenke,drzaci za case,oba sjedala podesivan po dubini,ima jos al se ne mogu sjetiti...auto na sebi nema packe ...jedina stvar sto mi se ne svidja je ova kamei maska ali sta bi...(uskoro cemo je farbat u crvenu boju..pa cemo vidit na sta ce licit...ako bude valja ostace a ako ne ide obicna bez znaka) ..a sad evo koja slika








i odma sto sam odradio bilo je ciscenje ..i ljepeljenje tablica sa trakom jer je ljepse 156 puta
..planova ima..ali polagano ...
 
Član
lijep golf druze, boja jos ljepsa :) nek je sa srecom... btw klima ti je automatska ne poluautomatska, i taj motor 100ks nema veze sa golfom 5, to je motor koji se ugradjivao u zadnje serije golfa 4 i passata 3bg... u golf 5 se ugradjuje 1.9 90ks, 105ks, i 2.0 140ks... cisto da znas... pozdrav ;)
 
Član
lijepa cvrka, samo uvjek problem sa ovom rupom od znaka na haubi valjda ce bit ljepse kad se ofarba. nek je sa srecom i da te slusa:cool:
 
Član
hvala puno...onda jeste to za motor..jer ima i malo drugaciji rad motor od ostali tdi-eva...meni se jos vise svidja sto je boja crvena..jer ih je jako malo...a vidjecu ovo koji dan da masku ofarbam..u crveno pa cu vidit na sta ce licit..a mrezicu ostavit crnu...ako mise ne bude svidjalo...onda ce vjerovatno doc obicna sa znakom..jer nam je lik zaboravio donjet..ili bez znaka normalna..a rupu cu nekako zatvorit cepom..a mozda kasnije i varenjem...vidjecemo...
 
Član
hvala hvala...bice radova samo polako sada u pocetku..dok se zagrijemo...ovo koji dan ide farbanje maske i kljesta..moze li obicna crvena od auta na kljest..mora li bit za visoke temperature
 
Član
hvala hvala :D...otiso ti ja is kluba chunera fabia .. :lol::lol::lol: ...sad ostali samo ti i tibor
 
Član
jah izrode jedan, evo ti jedan :
http://www.youtube.com/watch?v=5OaWd-Dd0tg
:lol: :D

sretno sa golfom, da ga "zategnes i tako to ;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol: otiso iz kadra...:lol: .. hvala svima na lijepim zeljama....bice nesto stylinga na njoj ...samo lagano....
 
Top