Vw Golf Mk4 by Taaky

Vw Golf Mk4 by Taaky

Član
pioneer_09 je napisao(la):
black je napisao(la):
Tvoj golf, ti ga kupio???

Neko je napis'o da treba maknut ovu dječurliju što furaju tuđa auta. Ne znam šta se čeka.

izvini molim te koliko gledam i ti si se prijavio na forum a nisi ni imao punih 18, a toliko si aktivan da si za godinu dana napisao 30-ak postova i sad tu pricas nesto... znaci i tebe su trebali otjerati kad si dosao na forum i trebali ti reci mars dijete sa foruma:icon_mad::icon_mad:


Ja nemam svoj auto i koji ću ga vrag predstavljati u garaži, još uvjek vozim očevo auto, i šta sad??? :D
 
Administrator
black je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
black je napisao(la):
Tvoj golf, ti ga kupio???

Neko je napis'o da treba maknut ovu dječurliju što furaju tuđa auta. Ne znam šta se čeka.

izvini molim te koliko gledam i ti si se prijavio na forum a nisi ni imao punih 18, a toliko si aktivan da si za godinu dana napisao 30-ak postova i sad tu pricas nesto... znaci i tebe su trebali otjerati kad si dosao na forum i trebali ti reci mars dijete sa foruma:icon_mad::icon_mad:


Ja nemam svoj auto i koji ću ga vrag predstavljati u garaži, još uvjek vozim očevo auto, i šta sad??? :D

pa onda nek svako radi sta hoce i kako hoce... ako nesto nije u redu tu su moderatori da isprave a ne ti da govoris... ja cu da predstavim od komsije auto i da govorim da je moje i sta....cccc

sorry na OT takky i ostali;)
 
Član
ne znam stvarno sta se ti black imas petljat...ovde svi na 4umu znaju da je ovo auto od moga oca...i da ja radim ponestno na njemu...i ti mozes crknut tu...a to da je auto automatski i moje slazem se ...on je htio da ga prepise na mene..(ne lazem) ali ja nisam htio...jer planiram za godinu ili koji mjesec vise da uzmem svoje vlastito auto i u garazu na restauraciju duju mk2...i zbog toga necu da nesto previse ulazem oko mk4... u sta god sam sad ulagao prestao sam..cuvam svaki novcic za svoje auto...tako da..
 
Član
Otisla.... nije ruzan nije :lol: ...maska na farbanju sutra stize oko podne pa montiranje =) =) ... mrezice ostaju crne a ostatk u boju auta... mislim da ce bit puno bolje ;);)
 
Član
arminnn je napisao(la):
lijepa cvrka, samo uvjek problem sa ovom rupom od znaka na haubi valjda ce bit ljepse kad se ofarba. nek je sa srecom i da te slusa:cool:

Imaju sad oni plasticni umeci, sa njima ne izgleda lose, mada je najbolje poravnati haubu
 
Član
Jel owaj golf iz Prijedora mislim znam momka koji ga je wozio a mozda i grijesim pozz u swakom slucaju fin golf zatamni ga jos :D
 
Član
ne ovaj golf uvezen i bio god u mostaru i sada je kod mene ...:cool:
a danas maska zavrsena...auto sada izgleda drugacije..puno bolje....


 
Član
haj ti fabianeru suti :lol::lol: ...kad je skoda bila auto :p ...ovaj golf je bio i sa crnom maskom i sad sa crvenom :lol::lol: ...salim se =) ... ii hvalaa =)
 
Top