VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
ArminM je napisao(la):
reci izvukli ispod sijena u jednom selu, bila puska u to zamotana:lol:

Puska i litra rakije da se zalije poso kad se sve zavrsi :D:lol::cool:

Bit ce extra kad se odradi,bit ce bolje nego fabricki sto je bilo kad je proizveden :D:cool:

A i trebalo mu je ovo neki dijelovi su vec pokazivali ishabanost i dobro je sto sve presvlacis, dovoljno kad se polica presvuce kolko osvjezi unutrasnjost a kamoli komplet enterijer ;)
 
Član
sreca njegova bila velika puska, pa je moralo dosta materijala da bi se umotala, inace bi samo policu presvukao:D:lol:
 
Legend
adi187 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
reci izvukli ispod sijena u jednom selu, bila puska u to zamotana:lol:

Puska i litra rakije da se zalije poso kad se sve zavrsi :D:lol::cool:

Bit ce extra kad se odradi,bit ce bolje nego fabricki sto je bilo kad je proizveden :D:cool:

A i trebalo mu je ovo neki dijelovi su vec pokazivali ishabanost i dobro je sto sve presvlacis, dovoljno kad se polica presvuce kolko osvjezi unutrasnjost a kamoli komplet enterijer ;)
ahhaha baba umotala bogatstvo u to :D
ma eto.. cekao sam fakat dugo da nadjem nekog ko mi sve moze odradit, da valja.. i konacno nadjem momka tu, u sarajevu, i usput armin mi sredi materijal, poklopilo se sve..

krov, plastike idu po uzoru na ovo..
nece se nas zlatko ljutiti :)
4546769580_e40dca8fb4_b.jpg


nebo takodje
4546136117_17fcee9692_b.jpg



ugl, da znate kako ce sta izgledat :)
 
Legend
daaa daaa,znao sam nekako da je samo pitanje vremena :cool:
ono je bilo ok , al opet od ove varijante na mk2 ne moze bolje
 
eee Kenane ti si prekuco german style :lol: napredujes sporo ali sigurno do vrha hehe :D bas neki dan nadjoh komentar kod nekoga na slici na fb ima sigurno od 2009 i pises nesto kakav su raritet rallye farovi a vidi te sad...drmas.
sretno u nastavku :123::123::123: ;) :icon_smile:
 
Legend
hvala Vam momci, car je u tome da se sve malo po malo radi :)
zahtjeva vise vremena, novaca, zivaca, ali je veci gust :cool:

konacno, da sam ih i ja uzeo

btw : maska i prsa su tu takodje, jedan far je ostecen, pa cemo to sanirati sto prije su na autu :cool:
 
Top