VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
eh ovako, da ne odgovaram svima pojedinacno i na pm i ovako,
radio mi je momak sa dobrinje, Kenan se zove, odlicno odradio posao, ja sam zadovoljan kako je ispalo.. pogotovo tapacirunzi ;)

sto se cijene tice, mene su sjedista, tapacirunzi, bra, rucica mjenjaca,rucne, volan (nije jos zavrsen), nebo i bra izasli 350 stim da je ovaj karirani dio bio moj materijal (hvala arminu jos jednom)
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
eh ovako, da ne odgovaram svima pojedinacno i na pm i ovako,
radio mi je momak sa dobrinje, Kenan se zove, odlicno odradio posao, ja sam zadovoljan kako je ispalo.. pogotovo tapacirunzi ;)

znam Kenu.. to je to onda... ;)
 
Legend
extra ispalo nema sta postavi koju sliku neba posto i ja moram svoje da radim, a gdje si uzimo materijal karirani i koji je materijal ovaj crveni ;)
 
Legend
stefan je napisao(la):
extra ispalo nema sta postavi koju sliku neba posto i ja moram svoje da radim, a gdje si uzimo materijal karirani i koji je materijal ovaj crveni ;)

Armin mi je sredio materijal, nekako :D
a crveni ne znam, to je njegov neki..
 
Član
Unutrašnjost mi je super, također i ideja za bra, ali realizacija mi i nije nešto po slikama, kao da nisu baš sašili bra kako si zamislio?
 
Član
Alo perverznjak dokle vise, jbt dosta te je vise ohani malo =) :p

Jesil neki dan na zetri glancao bibi ?
 
Legend
Schumi je napisao(la):
Unutrašnjost mi je super, također i ideja za bra, ali realizacija mi i nije nešto po slikama, kao da nisu baš sašili bra kako si zamislio?

ne znam sta ocekujes, ali je meni sve ok i uradjeno je kako sam zamislio


takac je napisao(la):
Alo perverznjak dokle vise, jbt dosta te je vise ohani malo =) :p

Jesil neki dan na zetri glancao bibi ?

hehehe, malo malo :)
mislim da jesam, redovan sam dole ;)
 
Član
Ostah bez texta kad viđoh ove slike :icon_eek:
Super odrađeno i stvarno extra izgleda ,za 10-ku :cool:
 
Član
Noke, ljudi će uvijek biti zavidni..... nebitno. Unutrašnjost je sex i ne bi je se postidio niti jedan kolekcionar vani sa mnogo više love u igri. Čitavo auto počinje da dobiva onaj štih legende.
Svaka čast, to se zove ljubav prema metalu.
 
Član
Lijepo izgleda ovo sto se vidi, dobra ideja, i dobro i odradjen posao po slikama

nego mene zanima ovaj zuti dio farova sa corada jesi frabao, ili folijom radio, da ti ukradem ideju ako nemas nista protiv :icon_biggrin:
 
Legend
BaXRS4 je napisao(la):
Noke, ljudi će uvijek biti zavidni..... nebitno. Unutrašnjost je sex i ne bi je se postidio niti jedan kolekcionar vani sa mnogo više love u igri. Čitavo auto počinje da dobiva onaj štih legende.
Svaka čast, to se zove ljubav prema metalu.

hvala prijatelju ;);)
 
Legend
kavaz je napisao(la):
Lijepo izgleda ovo sto se vidi, dobra ideja, i dobro i odradjen posao po slikama

nego mene zanima ovaj zuti dio farova sa corada jesi frabao, ili folijom radio, da ti ukradem ideju ako nemas nista protiv :icon_biggrin:

folija druze ;)
 
Top