VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
aha, pa ajde ako nekad budes u prolazu ponesi je pa da vidimo
najgore je sto ne znam kako cu je pricvrstit, kad ova rallye maska nema ovaj dio iznad farova plasticni, ni sma ne znam sta bi..
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Zalijepi je ljepilom za sajbe...ali ne pretjeruj nece je nitko poslije skinuti:D

a vidis o tome sam i ja razmisljao
cuo sam da to lijepilo lijepi sve, moze zalijepit saraf za nebo da ga drzi :D
 
Legend
aha oke, tako cu to odradit onda .)
hvala na savijetu
ma nece meni, ne idem ja tako brzo :icon_biggrin:
 
Član
Kume ovo sa farovima je pre dobro ispalo, stvarno kada mislim da nema sta da se uradi na autu ti nadjes opet neku sitnicu i iznenadis me svaka cast =)
 
Legend
takac je napisao(la):
Kume ovo sa farovima je pre dobro ispalo, stvarno kada mislim da nema sta da se uradi na autu ti nadjes opet neku sitnicu i iznenadis me svaka cast =)

hahah, a moram nesto, znas kako to vec ide
hvala ;)
 
Legend
meni od nekoliko naj drazih dvica na nasim prostorima , to kazem ne znam koji put

a za lajsnicu , pa mozes li preko ebay-a kako ? bi mu sjelo dobro ,..... i daj malo vise fotkica da se bbs-ice vide :cool:
 
Legend
enesss je napisao(la):
meni od nekoliko naj drazih dvica na nasim prostorima , to kazem ne znam koji put

a za lajsnicu , pa mozes li preko ebay-a kako ? bi mu sjelo dobro ,..... i daj malo vise fotkica da se bbs-ice vide :cool:

e hvala ti druze, puno mi znace komentari ljudi koji rade nesto, i znaju kako i sta ide :)
za lajsnicu najvjerovatnije cu zavrsit sa daliborom (nas dragi dally) ima neki drug njegov prodaje orginalnu, pa cemo tako zavrsit vjerovatno :)
cekamo jos da se javi da dogovorimo dostavu..
 
Član
ma nista dok ne stavis ovakve petokrake
slika-18343-2009-10-1255593013-velika.jpg


:D
 
Član
hahahha ja ih htio kupiti i kontam koji će mi đavo dobri su i ovi gti........a meni ih nije skupo davao...al tebi ja zakucan pa znače...sretno drug..pozzz:cool:
 
Top