VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Jes to uzeo one farove sa crvenog Rallya sto je Billy prodavao ? I nije neka strahotna cifra kako se predstavljaju ti rallye farovi, ko da su od suhog zlata kad pricaju o njima. :lol::lol::lol:
 
Član
izgleda da je od Billyja kupio, vidim u predzadnjoj slici u predzadnjem postu viri nesto kao crvena Rallye maska :icon_smile:
 

IGY

Član
ej drago mi je ko tebi vjeruj mi, konacno da skines taj kic od farova, znas da sam iskren uvijek bio :D
 
Fino druze..Samo polako..Jos kad ofarbas komplet auto biti ce super :)

Taj Bili, jel to onaj sto je ulozio u Golfa 30.000 € :lol::lol::lol: To je atomska bomba od 105 gigatona..
 
Član
Svaka cast kolega (idemo na isti faks). Za golfa se mogu reci samo rijeci hvale. Pratio sam tvoj projekat ovih par godina koliko sam na forumu ali nikad dosad nisam komentarisao nista. Neki dan sam te vidio na semaforu na Malti i uzivo izgleda perverzno a mogu misliti sa tim "novim" frontom kako ce tek da izgleda mocno. Kapa dole. ;)
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Jes to uzeo one farove sa crvenog Rallya sto je Billy prodavao ? I nije neka strahotna cifra kako se predstavljaju ti rallye farovi, ko da su od suhog zlata kad pricaju o njima. :lol::lol::lol:

taj front je bio ispod svake cijene bas zato sto je jedan far razbijen,a koliko sam uspio vidjeti ima i ostecenje malo na desnom...ali bez obzira cijena je vise nego povoljna;)
U biti taj rallye front i nije toliki raritet i sada ih na e-bay-u ima par komada na prodaju...problem je samo izdvojiti cca 1000E za savrsen:D

BTW:noke lijep update zadnjih dana G rubovi i front..svaka cast;)
P.S. bilo je nedavno na e-bay-u desno staklo od rallye fara prodavalo se za 60E probaj potraziti;)
 
Legend
hvala vam momci na komentarima :)
u biti jeste, to je taj front, nema ih puno pa je lako pogodit, ugl kod mene je sada..
cijena je meni bila ok, buduci koliko sam ga trazio, nisam mogao da ga ne uzmem (hvala Bogu da se dosta toga poklopilo) :)

sto se tice stakla, pratit cu malo, a molim i sve kolege koji prate ebay da mi jave ukoliko bude negdje staklo desnog (suvozacevog fara) uzeo bih ga.. za sada ce ostati ono

veceras ce i sjedista , tapacirunzi i sve ostalo biti gotovo (nadam se) tako da se auto sprema lagano za sezonu :cool:

roki_actros je napisao(la):
Fino druze..Samo polako..Jos kad ofarbas komplet auto biti ce super :)

Taj Bili, jel to onaj sto je ulozio u Golfa 30.000 € :lol::lol::lol: To je atomska bomba od 105 gigatona..

apsolutno se slazem da je najveci nedostatak auta boja, stim da i to planiram uradit krajem godine, to je plan..
do tada cemo ga ispolirat jednom fino, pa nek bude kako bude :icon_smile:
 
Član
aaa lijepo ovo izgleda samo to bolje uslikaj da vidimo jel vrijedilo to raditi mada ne smunjam uu rad...hehehhe..pozzzz:cool:
 
Član
ja sam sve govorio necu ja sebi radit svoja sjedista, necu i necu
ali poslije ovoga definitivno hocu, sutra odoh u nabavku materijala:icon_biggrin:

kud ne otkido od tvog dijela koji komad:lol:
 
Top