uvoz auta

uvoz auta

Član
Gledam ovih dana po prijedoru/okolina, doslo dosta raje s vana. Na 2/3 BMWa ima onaj selotep tuning (one tri cize crvena/plava/plava). Bude mi zlo kad to vidim. A ona 1/3 su vlasnici preko 50god.
 
da ne otvaram novu temu moze li mi neko reci detaljnije o m optic i standardnim modelu e46
jer sam vidio na jednom m opticu da su diskovi drugaciji pa me interesuje jesu li skuplji i jel ima jos razlike u dijelovima u cijeni ?
npr kontam se da kad ode amortizer ne mozes ga naci na piku od m optika a standardnih ima na sve strane pa ako je razlika u jos x stvari da bjezim od m optic opreme
jer mi to ne igra bas toliko ulogu...mogu uzeti i sa solidnom opremom..
i da ne zaboravim provjerio sam i tog u kiseljaku udaran naravno kao i ostalih 5 kojih sam provjerio i ne vjerujem da na piku ima neki iz uvoza koji nije bio udaren i da ne treba u njeg uloziti odmah 2000 KM jer sam skontao da samo tako i mogu zaraditi...raspitao sam se detaljnije i da jesu u njemackoj auta skupa ispod 3500-4000 eura ga nema tamo u dobrom stanju a ovdje ih ima i za 8000 KM sto znaci kupio za 500-1000 eura udaren jer se tamo malo vece ostecenje smatra kao totalna steta i onda daju bosancima jeftino i ovi nasi naprave kod majstora i sto je zanimljivo tvrde da auto nema packe da je sve ispravno a ja odem pregledam i kazem evo ovdje udaren ovoliko i ovo mu fali...kod 2 je bila vuca kao da imaju 100 konja a ne 150....i jos pored toga vecina izgrebano udarano od leda pa fali keder znakovi na haubi,gepeku i slicno...
ja bih najradije uzeo auto od vlasnika koji je odrzavao ali njih nema puno...jer i ja trazim crnu boju pa tesko sve to uskladiti i evo usput ako imate nesto preporuciti ja sam se rijesio golfa i bez auta sam...
 
Član
Vozio sam E46 skoro 3 godine i vidio sam ih mali milion pregledao isto toliko, i mogu ti reći da je baš teško pronaći neki dobro očuvan primjerak tako da ćeš i ti imati sigurno problema pri pronalaženju pogotovu što imaš puno nekih zahtjeva (boja, oprema itd),
Zaboravi da ćeš naći auto bez ulaganja a iako ga nađeš morat ćeš ga baš masno platiti.
Sretno s kupovinom ;)
evo preporuke od mene djeluje mi dobro

http://www.olx.ba/artikal/18155630/bmw-330d-facelift-2002god-tek-uvezen-top-stanje/
 
Član
Ima u mene komsija prodaje e 46, da ga vidis pao bi na guzicu, ako hoces mogu ti dat njegov broj telefona, 2003 godina, crni, induvidual chrom, navigacija, sve fabrika, al ja mislim da ga ne da ispod 11500
 
Vozio sam E46 skoro 3 godine i vidio sam ih mali milion pregledao isto toliko, i mogu ti reći da je baš teško pronaći neki dobro očuvan primjerak tako da ćeš i ti imati sigurno problema pri pronalaženju pogotovu što imaš puno nekih zahtjeva (boja, oprema itd),
Zaboravi da ćeš naći auto bez ulaganja a iako ga nađeš morat ćeš ga baš masno platiti.
Sretno s kupovinom ;)
evo preporuke od mene djeluje mi dobro

http://www.olx.ba/artikal/18155630/bmw-330d-facelift-2002god-tek-uvezen-top-stanje/
110 kw motor trazim jer taj bi mi vise trosio i skuplja reg. a predjem godisnje oko 20 000 km pa mi se ne isplati...
 
Ima u mene komsija prodaje e 46, da ga vidis pao bi na guzicu, ako hoces mogu ti dat njegov broj telefona, 2003 godina, crni, induvidual chrom, navigacija, sve fabrika, al ja mislim da ga ne da ispod 11500
skup druze...tom covjeku onda i nije do prodaje...on ako ga proda za 11500 ja cu mu dati 100 eura na kafu i daj ti njemu moj broj :D
ja shvatam da auto koje je uredno moze biti 2000 skuplje i jane bi zalio dati te 2000 ali dati 5000 vise nego kod drugih je bas velika bolest jer znam kad prodje 2,3,4 godine opet ce meni ljudi govoriti evo ti 5000 on je toliko na piku...
skoro sam ja golf 4 tako prodao ...
 
Član
skup druze...tom covjeku onda i nije do prodaje...on ako ga proda za 11500 ja cu mu dati 100 eura na kafu i daj ti njemu moj broj :D
ja shvatam da auto koje je uredno moze biti 2000 skuplje i jane bi zalio dati te 2000 ali dati 5000 vise nego kod drugih je bas velika bolest jer znam kad prodje 2,3,4 godine opet ce meni ljudi govoriti evo ti 5000 on je toliko na piku...
skoro sam ja golf 4 tako prodao ...
Nista onda kupi ovog sto mi platimo tamo 500 € a ovde prodamo za 8000 km, uostalom sto ti ne odes i kupis seb ovog za 500€ pa ako ti se ne svidja prodas ga zaradis 3000 km na guzove
 
Član
svi bi auto iz prve ruke odrzavanog u ovlastenom ali po cijeni 4 puta prevrnutog i lose uradjenog kod Hame u garazi
ja bi ga prije zapalio neko takvim likovima prodao...
 
Član
svi bi auto iz prve ruke odrzavanog u ovlastenom ali po cijeni 4 puta prevrnutog i lose uradjenog kod Hame u garazi
ja bi ga prije zapalio neko takvim likovima prodao...

tipični bosanski mentalitet, ovde te niko ne šiša ako si ti tek stavio nove gume il uradio servis ili bilo sta drugo da si ulozio u auto, kad imaš servisnu knjigu kaze to se napravi za 30 km, kad je nemaš kaže auto prešlo 16 miliona i promijenilo deset ruku
 
Član
tipični bosanski mentalitet, ovde te niko ne šiša ako si ti tek stavio nove gume il uradio servis ili bilo sta drugo da si ulozio u auto, kad imaš servisnu knjigu kaze to se napravi za 30 km, kad je nemaš kaže auto prešlo 16 miliona i promijenilo deset ruku
Pa to su krivi ljudi koji usminkaju auto, falsifikuju servisnu, kupe udareno pa krpe... previse je takvih da bi se bilo kome moglo vjerovat, cak i onim kod kojih je auto uredno...
zato su cetvorke highline, bmwi m-optik i slicno jeftiniji nego u njemackoj, svicarskoj itd...a i na tom sto treba radit servis il nesto slicno se spusti cijena od prodavca u inostranstvu...
 
Član
Uredan e46 sa realnom kilometrazom ispod 200000 i prosjecnom opremom neces ni ovdje, a pogotovo u de naci ispod 4000€, a realns cijena za malo bolji primjerak sa vise opreme je preko 10000KM kod nas.

Svi bi vozili limuzinu srednje klase, koja je kostala preko 30000€ za 3000€, i po mogucnosti da je odrzavanje jeftinije od kompakta istog godista. Moze ako jako zazmirimo :D
 
Top