uvoz auta

uvoz auta

Član
Gore otici i traziti auta koja su bila u blazim saobracajkama. Takva auta oni vise nece da voze, standard jbg. Pod blazim ne mislim na ono otkinut prednji kraj nego tipa udario stub, nabio branik, haubu i hladnjak.

Moj kolega je tako nasao zafiru gore za smjesne pare, gore i resio problem i dovezao auto nazad. I dan danas nakon dvije godine voza zafiru sa crnom sajbom a auto plavo.
 
koliko ja vidim, ovi koji se bave uvozom auta iz inostranstva i prodajom ovdje (tj sverceri) potrosise svu energiju da ubijede momka da tamo nema dobrih auta.
a od istih tih kad kupujes auto dobijas ono, iz njemacke auto uvezeno, nije vozano po bosni, svabo to odrzavao, originalna kilometraza blabla


Dzenii, jel ti vracas kilometrazu na svojim autima koja uvozis?

tako sam i ja nekako skontao...
 
iskljucivo trazim crnu boju
i ovaj na piku mi se ucinio fin
http://www.olx.ba/artikal/17554087/bmw-320-d-m-paket/
zvao sam vlasnika i pricao o autu...opet isto mjesto Banja Luka gdje sam i po proslo auto morao da idem...daleko i ako se opet razocaram sta onda...
covjek tvrdi sve najbolje...100% sve ispravno, nema marke ulaganja,sve uredno,kilometraza i slicno...
ma kontam ajd i da je vratio sa 300 000 uredu je u ovom stanju bi ga ja uzeo kad pregledam motor...ali se bojim da je presao 500 000 jer je auto uvezeno iz austrije gdje su vozila skuplja nego u njemackoj...pa za kolko ga je on kupio u austriji...1500 ili 2000 eura + troskovi i njegova zarada i evo daje ga za 8500 KM...
na mobile.de i autoscout24 nema jeftinog a ovako lijepog na izgled i ocuvano..da ne pricam sad o drugim stvarima koje nam nisu poznate...
 
Član
iskljucivo trazim crnu boju
i ovaj na piku mi se ucinio fin
http://www.olx.ba/artikal/17554087/bmw-320-d-m-paket/
zvao sam vlasnika i pricao o autu...opet isto mjesto Banja Luka gdje sam i po proslo auto morao da idem...daleko i ako se opet razocaram sta onda...
covjek tvrdi sve najbolje...100% sve ispravno, nema marke ulaganja,sve uredno,kilometraza i slicno...
ma kontam ajd i da je vratio sa 300 000 uredu je u ovom stanju bi ga ja uzeo kad pregledam motor...ali se bojim da je presao 500 000 jer je auto uvezeno iz austrije gdje su vozila skuplja nego u njemackoj...pa za kolko ga je on kupio u austriji...1500 ili 2000 eura + troskovi i njegova zarada i evo daje ga za 8500 KM...
na mobile.de i autoscout24 nema jeftinog a ovako lijepog na izgled i ocuvano..da ne pricam sad o drugim stvarima koje nam nisu poznate...


Ne mora znaciti, mozda je stvarna kilometraza a recimo imao osteven blatobran, brabik i to su dole auta jeftina. Kilometraza 500 000 ako je auto redovno servisirano je bolje nego da nije originalnih 200 000km a da je ulje mijenjao svega 3-4 puta u tih 200 000km...
Pregledas auto, pregledaj pod kompletan, grede naprijed i nszad da nije udaran bio, motor pregledaj i ako je dobar onda je dobar... Ja na te kilometraze ne gledam nikad jer odrzavanje i cuvanje je bitnije od kilometraze...

Je li ovo sfercer? Ako jeste onda dobro dobro pregledati auto.
 
Ne mora znaciti, mozda je stvarna kilometraza a recimo imao osteven blatobran, brabik i to su dole auta jeftina. Kilometraza 500 000 ako je auto redovno servisirano je bolje nego da nije originalnih 200 000km a da je ulje mijenjao svega 3-4 puta u tih 200 000km...
Pregledas auto, pregledaj pod kompletan, grede naprijed i nszad da nije udaran bio, motor pregledaj i ako je dobar onda je dobar... Ja na te kilometraze ne gledam nikad jer odrzavanje i cuvanje je bitnije od kilometraze...

Je li ovo sfercer? Ako jeste onda dobro dobro pregledati auto.
jeste svercer...
ako odem naravno da bi pregledao sve i to cak prije nego sto odem gledati auto u tom gradu nasao bi servis i ako je 50 pregled,dao 70 al da ga bas pregleda...
 
Član
Cuvaj se svercera inace bilo gdje u svijetu :D ima li neko sa foruma iz Banjaluke bar da ovako pregleda auto pa da ti javi da ne bi isao bezze, bar da pregleda sto se lima tice, da vidi je li udaran, lakiran koji dio i slicno..
 
Super Moderator
tek uvezen a stare table kako to? vjerovatno stavio table od drugog bmw-a da moze vozat, sta li
 
Top