uvoz auta

uvoz auta

Član
tako sverceri inace rade sa tablicama. stave od drugog auta da mogu voziti od pijace do pijace
 
Član
Pogledo sam ja auto posto mi je u blizini bio. I da ti kazem izgledao je top okolo. Farbani neki djelovi al nije masena nijansa i dobro je uradjen. Zazori vrata uredni. Enterijer unutra solidan. Sicevi su popravljani vidi se da je drugim koncom ponovo sivano jer je vjerovatno sjedes bio ugazen pa je sjedalo zuljalo! Imo je lose farove gume stare opran motor svjeze. I motor je malo grubo radio nego inace bmw. Mislim da je presao daleko vise al ga vozio neko ko je pazio..i auspuh mu je bio supalj. Mislim da je bio auto za tebe..dala se cijena tu dobro spustiti
 
Pogledo sam ja auto posto mi je u blizini bio. I da ti kazem izgledao je top okolo. Farbani neki djelovi al nije masena nijansa i dobro je uradjen. Zazori vrata uredni. Enterijer unutra solidan. Sicevi su popravljani vidi se da je drugim koncom ponovo sivano jer je vjerovatno sjedes bio ugazen pa je sjedalo zuljalo! Imo je lose farove gume stare opran motor svjeze. I motor je malo grubo radio nego inace bmw. Mislim da je presao daleko vise al ga vozio neko ko je pazio..i auspuh mu je bio supalj. Mislim da je bio auto za tebe..dala se cijena tu dobro spustiti
e hvala ti ..bilo mi zao sto je prodato a ako je ipak bilo tih detalja da ne zalim vise...jer na slikama mi je izgledao bolje od toga sto si opisao...
nasao sam jednog na mobile.de
skuplje ce me izaci nego taj u Banja Luci al je puno bolji...
i evo cekam poziv od prijatelja koji ce provjeriti to auto u Njemackoj...
 
Član
Druze nema od babe cure. Nijedan auto na slikama nije ko kad se vidi okom. Na slikama iapoliran i svjeze opran. Nema da ima packice. Na slici je besprijekorno sve. Mislim da je pametnije ovde uzet auto jer sam isto ko ti mislio i zaletio se i uzeo dresinu i dovezo koja se rascvetala i svasta nesto....gore ga upakuju za udaju al bas!
 
ima li neko iz Kiseljaka da ima vremena da mi pogleda ovo auto
http://www.olx.ba/artikal/17307037/bmw-e46-320-m-optik-facelift/
oduzit cu mu se na neki nacin...
obisao sam x mjesta i potrosio se hodajuci a nista nasao nisam..bas onako kako sam i rekao da su ovdje auta vecinom losa...
cak sam isao i na opciju hocu skuplje ali bolje i na piku dobar skup a uzivo gori od onog jeftinjeg...
i nadjem ovog za kojeg prodavac tvrdi da je tip top da kao ne radi samo klima , treba je napuniti i on ce to obaviti...mene interesuje druge stvari,,,da li je udaran,stanje auta bar povrsinski pa bi ja ostalo gledao sa mehanicarem kad dodjem...a nije mi bas tako blizu iz Tuzle doci...
 
Član
Jos jedan M BMW. Kod nas su oni obicni prava rijetkost. Za 10ak godina kolekcionari ce svijecom traziti obicne BMWove :)
 
Jos jedan M BMW. Kod nas su oni obicni prava rijetkost. Za 10ak godina kolekcionari ce svijecom traziti obicne BMWove :)
vjeruj drug da mi to ne igra toliku ulogu,,isao sam danas da gledam neki obicni bez opreme kontam bit ce u boljem stanju...al lose sve
i onda ovaj mi se cini kao da je u finom stanju bar ovako na slikama...al je 2001 god.
 
Član
Pa mogao je cijele stopke zamijenit, i ovaj dio na gepeku, a ne samo sa strana!
a tek sta je bilo sa frontom pa zamijenjeni i blatobrani i sve, ne zelim ni da zamislim
koliko ja znam, fl je od 2002
 
Top