uvoz auta

uvoz auta

Član
Ako hoces u njemackoj auto koje nema ulaganja, evo ti okvtine cijene golf 4 3500€, pasat 3bg 4000€, golf 5 5000€, bmw e46 facelift 4500€ to su te neke minimalne cijene ako hoces auto od vlasnika prvog da nema ulaganja, da ima tif 2 godine
 
Super Moderator
proci ces skuplje nego kod nas, napatit ces se, neces uzeti nista bolji auto. i ti ces dovesti isto to auto koje i sverceri dovlace kod nas i prodaju
i vani dobar auto kosta, i to kosta vise nego kod nas. eto dzeni ti je napiso.. ako hoces bas dobar e46 i odrzavan itd, treba ti 15000KM, a za te pare se vec e90 kupi kontas
 
Član
proci ces skuplje nego kod nas, napatit ces se, neces uzeti nista bolji auto. i ti ces dovesti isto to auto koje i sverceri dovlace kod nas i prodaju
i vani dobar auto kosta, i to kosta vise nego kod nas. eto dzeni ti je napiso.. ako hoces bas dobar e46 i odrzavan itd, treba ti 15000KM, a za te pare se vec e90 kupi kontas
Ne kontam tvoju logiku....za iste pare dobar i održavan E46 i E90!?
 
Član
Gledaj ovako 90% nude zamjene na piku nazalost zivimo tako da nam je kupovna moc ravna nuli. I u njemackoj imas svercera ne ulazu u auto jer nemaju zaraditi onda. Uzmi keš prodji pijacom 30ih ce se okupiti oko tebe. I tu nastupas ti, ti si taj s kešom samo zaobidji svercere nadji nekog dugogodisnjeg vlasnika "urednog" kao i auto pregledaj auto i cijenu mozes spustiti i do 15%. Da skratim s kešom si ti kralj
 
Super Moderator
Da, ali takav e90 je zavala. U tome i jest smisao kupovine vani, imaš veći izbor dobrih, održavanih auta, od prvog vlasnika. Kod nas je malo takvih.

pa ne znam sta da ti kazem. nedavno je kolega kupio e90 320d, mozda 16-17000 da je bio i stvarno nema ulaganja za sad u auto. moze biti i dobra kupovina. ima i e90 vani za 11-12000 da te izadje sigurno, al dobar e90 provjeren ce te ovdje izaci 23-24-25 bubam, a za tu cijenu vec uzmes e60 kod nas koji ne mora biti los.. i onda idemo opet dalje da je e60 gore dosta skuplji ako je dobar itd itd. to je bila poenta mog posta
kolega ce otici vani i kupiti isti auto koji i kod nas uvlace sverceri i platice ga isto mozda i malo vise jer nije uhodan ko ljudi koji non stop kupuju gore, o tome se radi
 
BHT Ovisnik
Fazon je da sve sto valja,a da je jeftino gore se proda za 2 dana. A nasi koji ovdje prodaju auta imaju nekoga gore tko ce isti tren to kupiti, i eto ga,on ima dobro auto koje ovdje moze prodati za solidnu cijenu i zaraditi jer je u startu kupio ispod cijene, a mi kao obicni smrtnici to nemozemo jer ti treba 2-3 dana samo da se organiziras da dođes do svabije. S jednim od forumasa sam vodio takoder razgovor preko poruka. Ja i rodak sada trazimo Merce Sprintera 2007-2010god., i ako nademo ijedan da valja po slikama,servisima i cijenom toga sutra ili najdalje prekosutra nema u oglasima. I to je tako...
 
Član
Fazon je da sve sto valja,a da je jeftino gore se proda za 2 dana. A nasi koji ovdje prodaju auta imaju nekoga gore tko ce isti tren to kupiti, i eto ga,on ima dobro auto koje ovdje moze prodati za solidnu cijenu i zaraditi jer je u startu kupio ispod cijene, a mi kao obicni smrtnici to nemozemo jer ti treba 2-3 dana samo da se organiziras da dođes do svabije. S jednim od forumasa sam vodio takoder razgovor preko poruka. Ja i rodak sada trazimo Merce Sprintera 2007-2010god., i ako nademo ijedan da valja po slikama,servisima i cijenom toga sutra ili najdalje prekosutra nema u oglasima. I to je tako...

Istina, nasao sam par auta i bili su samo par dana u oglasima i nema ih vise, za dva max 3 dana i prodani, dok neke leseve gledam po par godina stoje niko da ih kupi...
 
Član
U cem je problem skontati da ljudi na piku 90% nude zamjene malo tko keš ima. Drug pojavi se na pijaci s kesom ima da te nose naravno sverceri. Nadji si dugogodisnjeg vlasnika u bih moj tinje savjet uredno auto s dokumentacijom opet je jeftinije nego onog iz njemacke! A ti s kesom.kod nas mozes i do 15% spustiti . Isao sam s drugom kupovao auto i pitali smo jesmo li previse bezobrazni bili :) . Da skratim s kešom si kralj mani se njemacke i zivaca i prati pik kao sto turbo rece imas uvijek 3 auta odlicna
 
hvala vam na prijedlozima ali cu vjerovatno ici u Njemacku jer zelim licno bas da se uvjerim u to...ali lijepo je sto sam dobio ovave postove a naravno ako sve to obavim ja cu vam bas javiti kakva je situacija tamo...
a auto bi i tamo pregledao u servisu detaljno da se osiguram jer ne zelim krsa da uzimam...zelim auto u koje ne moram odmah ulagati... nek izadje 1000 KM skuplje nego ovdje na piku...
a malo sam se nasmijao za post da je takav bmw 4500 eura u super stanju...ja mislim da bi takav morao imati od pravog zlata felge na sebi i onda bi ta cijena bila opravdana :D
mislim da se fino auto moze naci do 3500 eura tamo 2002 godina
 
Član
Ako gledaš samo računicu dobro izračunaj isplati li se ići u Njemačku za auto staro 13 godina, nije to malo. Do nekih 7-8 ok, a sve starije je upitno.
 
Član
Ljudi kada postave ovakve teme ne žele mišljenje ja i savjete, žele samo da cuju njihovo mišljenje u tudjem glasu.

Samo najpred pajdo sretno u mačkanje
 
Član
Ako mislis naci odrzavan, uredan i bmw sa malo boljom opremom za manje od 4500e, bolje ostani gdje jesi.

Po meni je suludo otici u de po auto nize klase, ispod 15000KM i kilometrazom vecom od 150 hiljada, jer se tu vidi razlika na autu koje svoj zivotni vijek provelo po autoputevima, solidnim cestama i dobrim servisima za razliku od ovih svercerskih.
 
Član
hvala vam na prijedlozima ali cu vjerovatno ici u Njemacku jer zelim licno bas da se uvjerim u to...ali lijepo je sto sam dobio ovave postove a naravno ako sve to obavim ja cu vam bas javiti kakva je situacija tamo...
a auto bi i tamo pregledao u servisu detaljno da se osiguram jer ne zelim krsa da uzimam...zelim auto u koje ne moram odmah ulagati... nek izadje 1000 KM skuplje nego ovdje na piku...
a malo sam se nasmijao za post da je takav bmw 4500 eura u super stanju...ja mislim da bi takav morao imati od pravog zlata felge na sebi i onda bi ta cijena bila opravdana :D
mislim da se fino auto moze naci do 3500 eura tamo 2002 godina

Slobodno mozes zaboravit preglede po servisima, osim ako ti se isplati rizikovat da 300€ bacis niz vodu
 
Top