SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
PS. Ogy i Vedo su se sjetili Pukija i nazvali ga kazu kako piva kliziiiii :lol::lol::lol:

Falio si nam, morali smo sve sami popiti.:D :lol:

bmwscaner je napisao(la):
Najzesce je kasnije kad je nestalo casa za pivu donijeli one male case vise zena ispisa za nalaze nego sta su nam pivu sipali u case :D

A jesmo se i ismijali.:lol:



wade_ je napisao(la):
Bio,upozn'o bruku ljudi,s Ogijem pičićem se i napio. :D Noketa isto upozn'o,subotu noć su Opel team BiH i Vw club BiH zajedno proveli pijući,pa vi vidite što ti je reći ljubav. :D Samo im nisam smio K glave spominjati,odmah se naljute. :lol: Za mene savršen vikend,propuste u organizaciji neću ni da gledam,jer ljudi su dali sve od sebe da nam naprave nešto,i napravili su.Vrijedi onih 10 sekundi Marinove vožnje više nego išta.Isto tako onih Repinih 11,tačno mi toplo oko srca bi ,a ja doš'o u strahu da će biti zemljotres neki.Kalkulisanje pojedinih vozača je i više nego smiješno,ali eto,svakom na obraz. Ogi je peder,samo da znate. :D

:lol::lol::lol:

Ekipa je bila predobra, Noke i VW-ovci i ovi Opelaši, tukli smo do kasnih sati, za malo da se i napijemo svi zajedno.:D

Nego, što se tiče organizacije i svega, mi smo se super organizovali i družili kao da se znamo čitav život i bolio nas je k... za te sitnice, bilo je čak i bolje nego što sam očekivao.
Momci, prva ste liga, jedva čekam sledeći race pa da se, ako Bog da, skupimo i u većem broju.;)




Da si ostao još sat vremena i ti bi se napio zajedno sa nama :p haha

Svakako slijedeći put ranije sjednemo zajedno, i popijemo sve, nesmije ostati ništa, može se pokvariti nedaj Bože :)

p.s. trebao so doći po čaše kod nas, drugi put se sjeti da smo prijateljski nastrojeni i dobit ćeš što trebaš, pa i po guzici ako hoćeš :lol:

pozzz.
 
Član
Ne znam za ostatak ali VW CLUB-u je bilo extra, Opelovci momci za deset popravili su mi raspolozenje u sekundi, jest da malo koroziraju po obrvama ali nema veze, ovo vam je za K-glavu:lol:, uglavnom predobro Seji i ostatku svaka cast nije mala stvar sve ono organizovati, do godine aBd da bude bolje a ne sumnjam da ce biti.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma i ne treba ti :lol:

Kako ne treba uze me na samom cilju u stotinkama.

Jos jedan al tu nece u trecu :lol:

<iframe width="480" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/RCErA-zpxMQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
tornado je napisao(la):
Ne znam za ostatak ali VW CLUB-u je bilo extra, Opelovci momci za deset popravili su mi raspolozenje u sekundi, jest da malo koroziraju po obrvama ali nema veze, ovo vam je za K-glavu:lol:, uglavnom predobro Seji i ostatku svaka cast nije mala stvar sve ono organizovati, do godine aBd da bude bolje a ne sumnjam da ce biti.

Sinoć ti hrđavi Opel svira u Konjicu,okrećeš se i ne vidiš. Valjda od brige za K-glavu,razumijem te. :D :lol:
 
edo_16v je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma i ne treba ti :lol:

Kako ne treba uze me na samom cilju u stotinkama.

Jos jedan al tu nece u trecu :lol:

<iframe width="480" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/RCErA-zpxMQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Znam sve sam gledao ebi ga vise srece drugi put i da upada u svaku , taj dan su mnoge mucile brzine
 
Član
Mrva je napisao(la):
Ev i ja da se javim.. Dosao u subotu navece, pogledao samo voznje za obaranje rekorda.
U nedelju ludilo pravo! Calibra i Kadet ubice prave :cool: Zao mi sto neko jos nije vozio u 10 klasi sa Marinom, to bi bila trka za pamcenje. Sad dosao kao gledalac i nikad vise, il cu voziti il nikako doci :icon_mad:

Steta sto Repo nije vozio u nedelju, Kadet bi opet na muke stavio sigurno :icon_biggrin:

OGROMAN pozdrav za Tuzlake sa crnim kadet-om D (onaj sto bruji mnogo :) )
Nedelja jutro 6 sati ja tek ustao naravno nikakav.. prilazi covjek prekoputa nas i nosi veliku dzezvu kafe sa casama. "Samo za raju sto je spavala u autu" SVAKA CAST

Sejo, Tiro i ekipa... kapa dole, do godine jos bolji da napravite :icon_smile:

jbg bio sam najglasniji,a za kahvu prenjet cu starom zahvalnicu;);)
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
OGROMAN pozdrav za Tuzlake sa crnim kadet-om D (onaj sto bruji mnogo :) )
Nedelja jutro 6 sati ja tek ustao naravno nikakav.. prilazi covjek prekoputa nas i nosi veliku dzezvu kafe sa casama. "Samo za raju sto je spavala u autu" SVAKA CAST
jbg bio sam najglasniji,a za kahvu prenjet cu starom zahvalnicu;);)
Naravno ;)
Kako si prosao u nedelju?
 
Član
Mrva je napisao(la):
fiat_hgt je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
OGROMAN pozdrav za Tuzlake sa crnim kadet-om D (onaj sto bruji mnogo :) )
Nedelja jutro 6 sati ja tek ustao naravno nikakav.. prilazi covjek prekoputa nas i nosi veliku dzezvu kafe sa casama. "Samo za raju sto je spavala u autu" SVAKA CAST
jbg bio sam najglasniji,a za kahvu prenjet cu starom zahvalnicu;);)
Naravno ;)
Kako si prosao u nedelju?
u subotu probio klasu 15 vozio 14.9,i diskvalifikovan jer sam probio i 16klasu,a u nedelju protiv honde otkinem rucicu mjenjaca i nisam mogo ubaciti u 4 i ona vozila 15.03 a ja 15.04tako da ja sam prezadovoljan autom, jer mislim da moze da ide nekih 14,6-14,7.u svakom slucaju prva je trka sa ovim auto,idemo dalje.:icon_smile::icon_smile:
 
Član
sta ste se vise svezali repe samo brujite o njemu pustite covjeka sta ima veze ko je brzi ko je sporiji budite ljudi i druzite se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top