SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da ne zaboravim,čestitke članu fiat_hgt ili kako je već nick,Kađo je samo takav.Upoznali se,ima ludog starog,ako mu je to stari,što se Triza u neko doba der'o "Sejooooooo" :lol: ;)
 
edo_16v je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
edo16v:
imaju li kakvi lezaji u salteblu na mjenjacu, trebas to zamijenit

Vjerovatno je problem u biracu brzina jer ne kida se saltebl tek tako. U visokim obrtajima birac ne moze da usalta brzinu a rucica vuce sajle i sjebe se..

kod starog mi je bio problem jer nije htjelo u petu a nekad je jedva i u trecu pa je majstor mijenjo neke lezajeve na mjenjacu tako nesto jbg
 
Član
wade_ je napisao(la):
Da ne zaboravim,čestitke članu fiat_hgt ili kako je već nick,Kađo je samo takav.Upoznali se,ima ludog starog,ako mu je to stari,što se Triza u neko doba der'o "Sejooooooo" :lol: ;)
jest to je moj stari,a hvala:icon_smile:
 
Član
@GTI FAN
Bruda moj ne kukaj :D, moras prvo voziti pravo auto(kao sto i Rafo) pa da onda mozes kalkulirati ostalima :p hehehehe...

@fiat_hgt
svaka ti cast na kadriji, pravo mi je mocan bio, uskoro i od mene stize jedan projekat, ali u malo drugacijem Opel-u.

Ljudovi, iskreno da vam kazem, ja sam bio prezadovoljan citavim SR-om, a s obzirom da vozim prvi put SR, bio sam zadovoljan i sa svojom Blesom-Blesavom. Ljudi u organizaciji su dali sve od sebe i mislim da su dobar dio toga uradili s obzirom da su udarali na velike stvari. Vjerujem, ustvari, siguran sam da ce to dogodine biti puno-puno bolje.

Malo mi je samo krivo bilo sto nisam malo podsjetio styling show i dbdrag, ali bio sam preushikan da prosetam gore, a i da vozim, alo eto, na kraju ispade dobro.
Budite pozdravljeni pa se, ako Bog da, vidimo uskoro!

Vozdrica!
 
pozz svima..

svi propusti na koje se ukazuje (wc, nedostatak pice u sanku povremeno, kasnjenje sa utrkom itd..) su osnovani i zbog toga se javno izvinjavam svima koji su na bilo koji nacin trpili zbog toga..
necu da duzim i objasnjavam, ukratko, dogovoreno nije nam dostavljeno na stazu (ne znam zbog cega..) i tu je sav problem bio..

mjerna oprema nije stekala stalno, samo u nedjelju zbog jednog problema jeste nastala pauza od ca.45 minuta, ostalo je sve radilo kako treba..
par ponavljanja se uvijek desi, zbog raznoraznih dogadjaja koji se mogu desiti, ali sve u granicama normale..

stavicu ovdje cp svog statusa koji ugrubo predstavlja moje misljenje..
tocak se pokrenuo i sada mozemo samo naprijed ;)

cp
nakon 5 dana bez pauze napokon malo vremena da se ugrabi... vikend u mostaru prosao je dobro! nekih logističkih propusta je bilo ali sretan sam da je ambient koji smo napravili na stazi to doveo u balans i da su ljudi zadovoljni otisli kuci !
sta reci, rekordan broj takmicara u mostaru, rekord posjecenosti, rekord piste oboren, rekordan broj pehara na jednoj manifestaciji za SRCS, po prvi put u Bi
H tribine na stazi, po prvi put u BiH mjerenje na PRO Three semafor, styling i db kao nikad do sada u mostaru, ... vise ni sam ne znam sta je sve bilo premijerno ili rekordno...
sve ovo će ostati upamćeno i time smo napravili sigurno veliki uspjeh. nedostatke mozemo samo ispraviti i jos bolje birati logisticare za sljedeci, jos veci event !!
VELIKO HVALA SVIMA KOJI SU NAS NA BILO KOJI NACIN PODRZALI I DOPRINIJELI DA SE UTRKE UBRZANJA NA 402 METRA VRATE U PUNONM SJAJU U MOSTAR I U BIH !!
hvala Rudolf Kalkan , Ado Drljevic , Mirza Muhic , Hrvoje Pavlovic , SRCS, AKS, Taxi Bar, MoStreetStyle, Pro Tuning, AK Burnout, svim takmičarima i klubovima iz BiH i iz regije, svima koje zbog ovih neprospavanih noci mozda nisam naveo (nemojte zamjeriti)...

vidimo se naredne godine u jos boljem, jacem i spektakularnijem izdanju !!

:123: :123:
 
Član
silverstar je napisao(la):
pozz svima..

svi propusti na koje se ukazuje (wc, nedostatak pice u sanku povremeno, kasnjenje sa utrkom itd..) su osnovani i zbog toga se javno izvinjavam svima koji su na bilo koji nacin trpili zbog toga..
necu da duzim i objasnjavam, ukratko, dogovoreno nije nam dostavljeno na stazu (ne znam zbog cega..) i tu je sav problem bio..

mjerna oprema nije stekala stalno, samo u nedjelju zbog jednog problema jeste nastala pauza od ca.45 minuta, ostalo je sve radilo kako treba..
par ponavljanja se uvijek desi, zbog raznoraznih dogadjaja koji se mogu desiti, ali sve u granicama normale..

stavicu ovdje cp svog statusa koji ugrubo predstavlja moje misljenje..
tocak se pokrenuo i sada mozemo samo naprijed ;)

cp
nakon 5 dana bez pauze napokon malo vremena da se ugrabi... vikend u mostaru prosao je dobro! nekih logističkih propusta je bilo ali sretan sam da je ambient koji smo napravili na stazi to doveo u balans i da su ljudi zadovoljni otisli kuci !
sta reci, rekordan broj takmicara u mostaru, rekord posjecenosti, rekord piste oboren, rekordan broj pehara na jednoj manifestaciji za SRCS, po prvi put u Bi
H tribine na stazi, po prvi put u BiH mjerenje na PRO Three semafor, styling i db kao nikad do sada u mostaru, ... vise ni sam ne znam sta je sve bilo premijerno ili rekordno...
sve ovo će ostati upamćeno i time smo napravili sigurno veliki uspjeh. nedostatke mozemo samo ispraviti i jos bolje birati logisticare za sljedeci, jos veci event !!
VELIKO HVALA SVIMA KOJI SU NAS NA BILO KOJI NACIN PODRZALI I DOPRINIJELI DA SE UTRKE UBRZANJA NA 402 METRA VRATE U PUNONM SJAJU U MOSTAR I U BIH !!
hvala Rudolf Kalkan , Ado Drljevic , Mirza Muhic , Hrvoje Pavlovic , SRCS, AKS, Taxi Bar, MoStreetStyle, Pro Tuning, AK Burnout, svim takmičarima i klubovima iz BiH i iz regije, svima koje zbog ovih neprospavanih noci mozda nisam naveo (nemojte zamjeriti)...

vidimo se naredne godine u jos boljem, jacem i spektakularnijem izdanju !!

:123: :123:

ma sve je to kako treba,a u buduce ce samo da ide na bolje!svaka cast i cestitke na svemu,nek prica ko sta hoce!u grubo kad skontas valjalo je nakon neznam koliko vremena skupiti m*da i za ovako nesto!nije mi zao ni radi cega!svaka cast jos jednom i samo naprijed!;);)
 
Član
g0go je napisao(la):
@GTI FAN
Bruda moj ne kukaj :D, moras prvo voziti pravo auto(kao sto i Rafo) pa da onda mozes kalkulirati ostalima :p hehehehe...

@fiat_hgt
svaka ti cast na kadriji, pravo mi je mocan bio, uskoro i od mene stize jedan projekat, ali u malo drugacijem Opel-u.

Ljudovi, iskreno da vam kazem, ja sam bio prezadovoljan citavim SR-om, a s obzirom da vozim prvi put SR, bio sam zadovoljan i sa svojom Blesom-Blesavom. Ljudi u organizaciji su dali sve od sebe i mislim da su dobar dio toga uradili s obzirom da su udarali na velike stvari. Vjerujem, ustvari, siguran sam da ce to dogodine biti puno-puno bolje.

Malo mi je samo krivo bilo sto nisam malo podsjetio styling show i dbdrag, ali bio sam preushikan da prosetam gore, a i da vozim, alo eto, na kraju ispade dobro.
Budite pozdravljeni pa se, ako Bog da, vidimo uskoro!

Vozdrica!
da nisi bio onoliko mahmuran u nedelju isao bi i bolje hahahhahaha;)
 
Član
g0go je napisao(la):
@GTI FAN
Bruda moj ne kukaj :D, moras prvo voziti pravo auto(kao sto i Rafo) pa da onda mozes kalkulirati ostalima :p hehehehe...
:lol: ;) Cestitam Goca na 15,2 i sreca pa nisi morao puhati balon jer bi deknuo :) reko sam ti ja olaksavaj i gume,modificirani usis i olaksavanje su ucinili svoje a Rafo se utrto i nije smio voziti,izvlaci se na lamelu ali kad je prvi dan vidio da je klasu 16 osvojio Golf 1 G 60 ukenjo se kazem ti ,i Opel mu je od straha stucao :lol:

Ej glede tvog G-techa bas cu nesto napisati u garazi mog crnog dragstera :icon_biggrin:
 
Član
tayson je napisao(la):
imali neko rezultate sa db i stiling i ako ima nek stavi par fotkica???

Rezultati styla su sledeci:

Best Lowermost - Muamer Selimovic Ford Focus
Best Clean - Dino Vatrenjak Golf II
Best German Stlye - ..................... Golf I
Best Prezentation - ....................... BMW E36 (Ze-tuning)

Street Style:
1.Opel Kadet (onaj bijeli) :cool:
2.Opel Astra GTC (lambo) ;)
3.Audi 80 (bijela-folija):icon_smile:

Extreme:
1.Opel Calibra - Grude
2.Ford Focus - Ervix
3.Alfa 33 - Srija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top