SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Koje vreme pravi saxo?
Malo visih 16 na ovim gumama koje su mu lose a one su sve i na ovom losem asvaltu.Upoznao sam i Bokija jucer ;) ,imali smo se priliku i "potegnuti" i zaostaje malo za mojim golfom ali kod mene su gume nove i nije to to.Npr pobjednika klase 16,kocku 2,5 sam na treningu sa lakocom dobio ali kad je poslije "nataknuo" bolje gume leti auto .Toliko su gume vazne a Bokijeve su nikakve bas.

A to si potpuno u pravu, gume su od ogromne vaznostio. Ja sam u Osijeku vozio na skamenjenim gumam 99.god, auto nece da krene bukvalno, jedva sam navukao vreme na 16.0. Neki kazu da su zimske dobre za sr drugi ih pljuju i onda covek ne zna sta da stavi :)
 
Član
Milos CTS je napisao(la):
Sve cestitke za 402.ba SRCS i AKS sto se mene tice sve je bilo Odlicno! Sledece godine bar jos dve trke ;)
:123:
Kako si ti prosao, nisam te ispratio do kraja. Toyota ide odlicno ;)
 
Član
ja mislim da je u finalu sa Toyotom i on i ona djevojka(civic crni) probili klasu ..djevojka vozila 14.8 aa on malo vise 14.9 ..
 
Član
Ado_d haha jesi jesi to si bio ti .. ja poranio i mrsko mi bilo gledat kvalifikacije i okrenem se i pravac do mora :D haha a vratio sam se kasnije .. da sam zano da je neko sa foruma mogli smo pice popit ali eto drugom prilikom ;);) aa nisam 100% siguran u rezultat samo kazem sto sam cuo od spikera utrke ali neka potvrde drugi .. izasli su rezultati i od subote i nedelje na 402.ba na FB :cool:
 
Član
Bilo je odlicno, dostra raje, dosta dobrih auta.. Za mene nazalost 2 dana patnje sa autom, prvo sa nitrom a zatim 2x otkidanje sajli za saltanje, varenjem do 11 u noci itd.. Da je se trkalo do 201 vjerovatno bih nekoga pobijedio :D:D:lol:
 
Član
D_cash je napisao(la):
Ado_d haha jesi jesi to si bio ti .. ja poranio i mrsko mi bilo gledat kvalifikacije i okrenem se i pravac do mora :D haha a vratio sam se kasnije .. da sam zano da je neko sa foruma mogli smo pice popit ali eto drugom prilikom ;);) aa nisam 100% siguran u rezultat samo kazem sto sam cuo od spikera utrke ali neka potvrde drugi .. izasli su rezultati i od subote i nedelje na 402.ba na FB :cool:

abd bice prilike popit cemo ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Bilo je odlicno, dostra raje, dosta dobrih auta.. Za mene nazalost 2 dana patnje sa autom, prvo sa nitrom a zatim 2x otkidanje sajli za saltanje, varenjem do 11 u noci itd.. Da je se trkalo do 201 vjerovatno bih nekoga pobijedio :D:D:lol:

Imam ti ja saltebl na sajle, dam ti ga na poklon ako hos. Kupi mi prasinu po garazi. ;)
 
Član
golf2 je napisao(la):
svaka cast svim vozacima koji su ucestvovali, jos po onakvoj vrucini :cool: zna li neko koliko ima KS onaj audi a4 tdi sivi, sto je sve zacadio :icon_question: :D

Ako je sivi audi iz Cacka, on ima navodno 260ks bez nitra, moj mehanicar ga je radio pa znam da je tako neka prica bila, bas su dosta ulozili u njega dok ga nisu slozili kako treba. Auto i ide i izgleda do jaja.
 
Član
Gogo odveze zadnju trku 15.2 s Astrom,što je fino vrijeme.Zna li ko šta je s plavom Astrom Bertone,skroz slabo ide za snagu koju ima?
 
Član
esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Bilo je odlicno, dostra raje, dosta dobrih auta.. Za mene nazalost 2 dana patnje sa autom, prvo sa nitrom a zatim 2x otkidanje sajli za saltanje, varenjem do 11 u noci itd.. Da je se trkalo do 201 vjerovatno bih nekoga pobijedio :D:D:lol:

Imam ti ja saltebl na sajle, dam ti ga na poklon ako hos. Kupi mi prasinu po garazi. ;)

Ne znam jeli mi rjesenje opet isto stavljati jer ovo je ukupno peti put da se otkida jedna ili druga sajla. Imas li kakvu bolju ideju za rijesiti ovo.. Neki saltebl od novijih auta i sl?
 
Član
Sto kaze esso vidjet cemo dogodine repu!!!
A volio bih vidit i svi koji pljuju po romanu da sloze i priblizno nesto kao on!!
Nato jesil ti stvarno zaljubljena u romana???
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ne znam jeli mi rjesenje opet isto stavljati jer ovo je ukupno peti put da se otkida jedna ili druga sajla. Imas li kakvu bolju ideju za rijesiti ovo.. Neki saltebl od novijih auta i sl?



Mozda neku noviju verziju od 02J mjenjaca - Golf 4 al i te sajle su manje vise iste. Saltebl od Golfa 4 je jedino tecniji u saltanju i ako ides na tu varijantu moras mijenjat i toranj-birac na mjenjacu, moras isto stavljat od Golfa 4.
Ako hos, dodji po ovaj pa se zakrpi bar privremeno. ;)
 
Član
Bolan,kako ne shvatate,da bih imao mišljenje o nekome,ne moram imati iste ciljeve u životu kao on,niti istu financijsku situaciju da mogu recimo složiti od auto od jako puno para.Šta sad,ako ja nemam auto koje vozi 11,ne smijem reći da je Repo sam sebe poništio,kao i svaki put dosad?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top