SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrva je napisao(la):
Milos CTS je napisao(la):
Sve cestitke za 402.ba SRCS i AKS sto se mene tice sve je bilo Odlicno! Sledece godine bar jos dve trke ;)
:123:
Kako si ti prosao, nisam te ispratio do kraja. Toyota ide odlicno ;)

Prvi dan izgubio u prvom krugu od 402.ba Golfa 3 abf on 15.014(ili 16), Ja 15.030 :)
a Drugi dan u trecem krugu klase 15 probio zajedno sa Radmilom (Taxi Bar Gradiska) 14.8xx smo oboje imali vreme.

Plava Astra je imala problema sa lamelom
 
Član
wade_ je napisao(la):
Bolan,kako ne shvatate,da bih imao mišljenje o nekome,ne moram imati iste ciljeve u životu kao on,niti istu financijsku situaciju da mogu recimo složiti od auto od jako puno para.Šta sad,ako ja nemam auto koje vozi 11,ne smijem reći da je Repo sam sebe poništio,kao i svaki put dosad?
koliko si puta prico sa repom u zivotu???



MADA FAKA je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Bolan,kako ne shvatate,da bih imao mišljenje o nekome,ne moram imati iste ciljeve u životu kao on,niti istu financijsku situaciju da mogu recimo složiti od auto od jako puno para.Šta sad,ako ja nemam auto koje vozi 11,ne smijem reći da je Repo sam sebe poništio,kao i svaki put dosad?
koliko si puta prico sa repom u zivotu???
Ti imas takvo misljenje!!
Sutra neka bilo tko ulozi u motor 10 000 eura u motor i sve to prikaze na forumu sa komponentama koji sigurno autu omogucuju da ide 11klasu i na rejsu odvozi 13 sto ces reci??!
Da je taj covjek 0???
Da nema pojma,hoces mu vjerovat sve sto kaze??!
 
Član
Neću reći to kada neko uloži,osim ako taj neko za druge takmičare ne govori šta govori.Kad neko kaže da će doći i napraviti zemljotres,kada neko sam sebe proglasi legendom ovog sporta,kada se ostatak s.r. scene se ponaša normalno,za razliku od njega,meni je to onda dosta.Ja nigdje nisam rekao da on nema pojma što se tiče mehanike,treba biti majstor i po' za složiti auto koje ide toliko koliko ide,ali kao ličnost je nula za mene,običnog smrtnika koji voza auta od 55 kw.Toliko od mene za Repu,street race ne postoji samo radi njega,niti je ovo njegova tema,tako da ja više o tome neću.
 
Član
wade_ je napisao(la):
Neću reći to kada neko uloži,osim ako taj neko za druge takmičare ne govori šta govori.Kad neko kaže da će doći i napraviti zemljotres,kada neko sam sebe proglasi legendom ovog sporta,kada se ostatak s.r. scene se ponaša normalno,za razliku od njega,meni je to onda dosta.Ja nigdje nisam rekao da on nema pojma što se tiče mehanike,treba biti majstor i po' za složiti auto koje ide toliko koliko ide,ali kao ličnost je nula za mene,običnog smrtnika koji voza auta od 55 kw.Toliko od mene za Repu,street race ne postoji samo radi njega,niti je ovo njegova tema,tako da ja više o tome neću.
Pa jesil ti takmicar?????
jel vozis race???
Gdje je tebe repo i u kojem kontekstu imenovo spomeno da bi si ti u ovom slucaju dao za pravo reci da je on 0???
I da nije to njegova tema ali si dajes zapravo reci da je 0 na ocjenu njegovog pisanja i sudis covjeku sa kojim nikada nisi niti prico!!
 
Član
Bolan moje mišljenje,shvati više jednom.Tebi je drag,meni nije,tačka.Nisam takmičar,ja sam gledatelj.Slobodna zemlja,imam pravo reći šta mislim i to mi niko ne može zabraniti.Ako te još šta zanima,imaš pm.
 
Član
wade_ je napisao(la):
Bolan moje mišljenje,shvati više jednom.Tebi je drag,meni nije,tačka.Nisam takmičar,ja sam gledatelj.Slobodna zemlja,imam pravo reći šta mislim i to mi niko ne može zabraniti.Ako te još šta zanima,imaš pm.
Misljenja treba zadrzat za sebe ako nisi 100% siguran u neke stvari!!
A zalosno je sto donosis zakljucke o covjeku sa kojim nisi nikada razgovaro u zivotu.
 
Administrator
:icon_exclaim::icon_exclaim:

ima li kakvih slika, clipova.

Čitam par stranica raspravljanja o repi, a nista korisno.
 
Član
dellas je napisao(la):
A to si potpuno u pravu, gume su od ogromne vaznostio. Ja sam u Osijeku vozio na skamenjenim gumam 99.god, auto nece da krene bukvalno, jedva sam navukao vreme na 16.0. Neki kazu da su zimske dobre za sr drugi ih pljuju i onda covek ne zna sta da stavi :)

Prosle godine sam na istoj pisti vozio 15.5, jucer najbolje vrijeme auta mi je bilo 16.0, ispod nisam mogao. Nisam imao airbox (koji sam imao prosle godine) - sad je bio normalni filter na autu, ali osim toga, sve je identicno bilo. Predpostavljam da je do guma, jer prvu drzim predugo i auto vrti gume uzalud... Na kvalifikacijama vozio do tada najbolje vrijeme i bi 16.9 - novi semafor i losa reakcija doprinose tome, ocekivao sam da cu ispasti u prvom krugu. Al imao sam srece pa dogurao do 3-eg kruga klase 16, izbacila me Calibra iz BG, lik odvezao tu voznju 16.0.

GTI FAN ja sam i mislio na prodavnice na pisti, govorim o one tri udaljene 30-ak metara od starta :icon_biggrin:
Mada sam ja prvi put kupovao pice oko 4-5h, mozda su do tada vec spale cijene...
 
Član
dellas je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Koje vreme pravi saxo?
Malo visih 16 na ovim gumama koje su mu lose a one su sve i na ovom losem asvaltu.Upoznao sam i Bokija jucer ;) ,imali smo se priliku i "potegnuti" i zaostaje malo za mojim golfom ali kod mene su gume nove i nije to to.Npr pobjednika klase 16,kocku 2,5 sam na treningu sa lakocom dobio ali kad je poslije "nataknuo" bolje gume leti auto .Toliko su gume vazne a Bokijeve su nikakve bas.

A to si potpuno u pravu, gume su od ogromne vaznostio. Ja sam u Osijeku vozio na skamenjenim gumam 99.god, auto nece da krene bukvalno, jedva sam navukao vreme na 16.0. Neki kazu da su zimske dobre za sr drugi ih pljuju i onda covek ne zna sta da stavi :)
ja sam zadovoljan vrijeme auta 15.45X tj 15.9XX sam vozio trening s tim da prvu brzinu preskocim skroz nemogu da krenem normalno,a sto se tice organizacije meni i nije trebao spektakl neki samo da se moze normalno pojesti i popiti i to je sve!
 

ani

Član
MADA FAKA je napisao(la):
Sto kaze esso vidjet cemo dogodine repu!!!
A volio bih vidit i svi koji pljuju po romanu da sloze i priblizno nesto kao on!!
Nato jesil ti stvarno zaljubljena u romana???


neznam jeli zaljubljena,, ali tako se prica po mahali pa sta ja znam sad :icon_rolleyes:

radovi na golfu nastavljaju odma sutra nema nikakva cekanja ima da bude prespremno za pocetka iduce sezone;)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
PS. Ogy i Vedo su se sjetili Pukija i nazvali ga kazu kako piva kliziiiii :lol::lol::lol:

Falio si nam, morali smo sve sami popiti.:D :lol:

bmwscaner je napisao(la):
Najzesce je kasnije kad je nestalo casa za pivu donijeli one male case vise zena ispisa za nalaze nego sta su nam pivu sipali u case :D

A jesmo se i ismijali.:lol:



wade_ je napisao(la):
Bio,upozn'o bruku ljudi,s Ogijem pičićem se i napio. :D Noketa isto upozn'o,subotu noć su Opel team BiH i Vw club BiH zajedno proveli pijući,pa vi vidite što ti je reći ljubav. :D Samo im nisam smio K glave spominjati,odmah se naljute. :lol: Za mene savršen vikend,propuste u organizaciji neću ni da gledam,jer ljudi su dali sve od sebe da nam naprave nešto,i napravili su.Vrijedi onih 10 sekundi Marinove vožnje više nego išta.Isto tako onih Repinih 11,tačno mi toplo oko srca bi ,a ja doš'o u strahu da će biti zemljotres neki.Kalkulisanje pojedinih vozača je i više nego smiješno,ali eto,svakom na obraz. Ogi je peder,samo da znate. :D

:lol::lol::lol:

Ekipa je bila predobra, Noke i VW-ovci i ovi Opelaši, tukli smo do kasnih sati, za malo da se i napijemo svi zajedno.:D

Nego, što se tiče organizacije i svega, mi smo se super organizovali i družili kao da se znamo čitav život i bolio nas je k... za te sitnice, bilo je čak i bolje nego što sam očekivao.
Momci, prva ste liga, jedva čekam sledeći race pa da se, ako Bog da, skupimo i u većem broju.;)
 
Član
Cetvrta neceeee

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0jlcu9fvUv0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
Slao sam ti poruku da dođeš do boksa na piće, a masku nisam imao gdje staviti :) jedino na krov da sam je zaljepio xD probao sam, nije išlo :D

Nisam dobio poruku :icon_rolleyes:
Nema veze kao da smo je i pili kad si rekao da si probao staviti na krov :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top