SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A 12V je?
E onda se ispricavam i onda je zasluzeno pobijedio...inace njegov kolega iz kluba mi je rekao da je 24v pa sam odmah pomislio reko sta ce on u klasi 16....
Jos jednom isprike svaka cast vlasniku na pobjedi;)

[/quote]

malo smo se preracunali nadam se da ne zamjeras :icon_biggrin: ugl bilo je odlicno iako uvijek moze bolje sva u svemu ekipa je tu da to popravi ako sve bude po planu vidimo se i iduce godine
 
Član
RideR je napisao(la):
Sto se tice trka bilo je svega al najvaznije da calibra LETIIIIII :D

Ono se rijecima nemoze opisati :icon_eek: ali i napatio se Marin i ekipa oko motora tu Subotu cjeli dan.

Jos jednom rekord Mostara svih vremena

[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=UZ5imMFCPWk[/video]
 
Član
Pozdrav ekipi vw kluba, momci za deset, samo voze loša auta :p roštiljalo se, cugalo... do jutra skoro... neki su pospali ranije, valjda navikli leći rano :p

Bilo odlično sve, samo wc falili, jedini veliki problem je bio to.


Sejo i Tiro upadaju kod nas u neka doba, iz kreveta ih neko digao da dođu na pistu da probleme neka raja pravi... danas smo saznali šta se desilo, neka tog naroda bude stid... i neka takvi prestanu piti, kad im ponašanje u alkoholiziranom stanju ne zadovoljava uslove druženja :)

Pozdrav i ostali s kojima smo se sretali, družili, pozdravljali i td... i td... ;)
 
Trka kao trka je prosla solidno,jbg kakvi uslovi takva i prica i to je to,Osjek i Kalkanova ekipa momci hvala sa puno respekta skidam kapu,Ovaj dio Street style i to extra odrađen posao i to je ok,dalje da pozovem ove sto prozivaju da organizuju trku u Mostaru na ovoj stazi i da svaki takmičar ode kuci zadovoljan kao i svaki gledaoc......hvala od mene toliko ko ce mene kritikovat slobodno ali ostatak moje ekipe kapa i nakolon do poda......pozzz
 
Član
znali iko kkao da iskljucim da mi nedolaze obavjesti na email jer sam zatrpan hrpom glupih obavjesti i kako se brisu teme
 
Član
Toliko smo kukali odkad nema nikakvih utrka a onda kad bude,i to trka gdje je danas bilo preko 90 prijavljenih auta za trku,kritike :icon_biggrin: Nema toga kazu ko je ljudima udovoljio,i ja imam zamjerki ali neka bude ovakvih dogadjaja i druzenja sto vise pa makar i bili ovako nesavrseni.Bolje je i to nego kad nema nicega i automobilizam u BiH potpuno zamre kao lani npr.

tayson je napisao(la):
znali iko kkao da iskljucim da mi nedolaze obavjesti na email jer sam zatrpan hrpom glupih obavjesti i kako se brisu teme

taysone kingu pa otvorio si temu sa tim pitanjem nema potrebe da i ovdje budes uporan :lol:
 
Član
Prvo bih da se ovako javno zahvalim članu dzinn16v za poklon vjetrobran, kralj si ;) Ne vidjeh te više da ti zahvalim kako treba, valjda će biti prilike...

Evo i par slika sa puta
img2012m.jpg

Shot at 2012-09-16
img2015tj.jpg

Shot at 2012-09-16

te nešto slika sa SR-a koje su završile na mom telefonu, u suštini se sve vrtilo oko VWclub tende :icon_redface:
img2026tc.jpg

Shot at 2012-09-16
img2029nd.jpg

Shot at 2012-09-16

jedan odličan Golf (prije)
img2044j.jpg

Shot at 2012-09-16
img2046f.jpg

Shot at 2012-09-16
i poslije
img2059iy.jpg

Shot at 2012-09-16

Te budući vozač odličnog Golfa iznad :D Dijete već zna pročitati GTI i to sa stilom ;)
img2052fn.jpg

Shot at 2012-09-16

I za kraj, ovaj moj sa bijelim žmigavcima
img2068f.jpg

Shot at 2012-09-16

Al smorih Golfovima ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Toliko smo kukali odkad nema nikakvih utrka a onda kad bude,i to trka gdje je danas bilo preko 90 prijavljenih auta za trku,kritike :icon_biggrin: Nema toga kazu ko je ljudima udovoljio,i ja imam zamjerki ali neka bude ovakvih dogadjaja i druzenja sto vise pa makar i bili ovako nesavrseni.Bolje je i to nego kad nema nicega i automobilizam u BiH potpuno zamre kao lani npr.

tayson je napisao(la):
znali iko kkao da iskljucim da mi nedolaze obavjesti na email jer sam zatrpan hrpom glupih obavjesti i kako se brisu teme

taysone kingu pa otvorio si temu sa tim pitanjem nema potrebe da i ovdje budes uporan :lol:
pa kingu vidim da niko neodgovara a ja se zatrpa


 
Član
bas predivno!
odlicno!
pa ja se divim i dalje, i divit cu se koliko je ovaj sport postao favoriziran....bljak!
iskreno samo me zanima koliko vozaca iz BiH moze favorizirat hrvatskim vozacima u nism klasama?????
pljuje se po romanu na par stranica,i tko pljuje??
oni koji iza sebe nemaju niti jednog projekta niti ce ikada u zivotu biti na liniji sa moravekom,bulicicem!
tko misli od vas koji pljujete da je samo tako imati 600-700 neka ih napravi!
zli jezici koliko vidim ovdje se hrane tudim greskama i neuspjehu da bi se mogli rugat taman i da nije to roman biti ce netko drugi!
imate u BiH dvojicu predstavnika koji ozbiljno voze race i sve od sebe daju u taj sport roman-basta da bih citajuci sve postove od prije i sada konstantno odkopavali ratne sjekire umjesto da podrzite ljude protiv konkurencije kad se vozi u BiH.
necu imenovat ali nekolicina ljudi tu na forumu to radi!
vama je draze da jedan covjek iz bosne izgubi od konkurencije iz hrvatske ili srbije ??? to samo ima na balkanu!!
ja se odredenim osobama divim!
tko god misli da je lako sloziti i auto od 13 sec neka to i dokaze jel treba da ovaj topic da ispadne ljubljenje guzice favorita??
OVO STVARNO NEMA NIGDJE!
 
Član
Ja jos jednom ponavljam,sta god drugi pricali,Repi svaka cast ;) usprkos nekad nezgodnom karakteru,mozda je takav na netu,dugo sam razgovarao sa njim jucer a vise sam prilika imao i prije i uzivo je prva liga .Stanite na crtu sa vasim autima pa cete se iznenaditi koliko trebate biti brzi za ebenu 16,15 klasu a sloziti auto koje ide u klasi 11 zasluzuje respect.Naravno nekazem da to njemu daje pravo da blati nekoga ali uzivo imam dojam da je druga osoba u odnosu na net .
 
Član
Bio vidio,ljudima kapa do poda valjalo je ovaj posao odradit i ovo organizovat,bilo je propusta malo oprema zezala al nije to meni bitno,bitno je da se SR scena u BiH vraca u zivot,naravno aBd opet sam tu ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ja jos jednom ponavljam,sta god drugi pricali,Repi svaka cast ;) usprkos nekad nezgodnom karakteru,mozda je takav na netu,dugo sam razgovarao sa njim jucer a vise sam prilika imao i prije i uzivo je prva liga .Stanite na crtu sa vasim autima pa cete se iznenaditi koliko trebate biti brzi za ebenu 16,15 klasu a sloziti auto koje ide u klasi 11 zasluzuje respect.Naravno nekazem da to njemu daje pravo da blati nekoga ali uzivo imam dojam da je druga osoba u odnosu na net .
odlicno receno!
kapa dolje!
s obzirom da je roman dosao skroz nespreman i odvoziti klasu 11 zasluzuje sve pohvale ako uzmemo u obzir da je auto puno jaci nego prije!
vjerujem da kad se porede sve sitnice bude sve gorilo iza njega!
vjerujem da je vecina trkaca i publike mogla uvidjeti da auto ima jos veci potencijal nego 2011!
 
Član
Meni je bilo dobro :icon_biggrin:

Upoznao mnogo raje sa foruma, ne samo ovog nego i drugih, malo se zezalo, provozalo i tako, jedino bi volio da sam se i naspavao noc prije, ovako sam bio nigdje veze, posebno kad me sunce opalilo. Sto se tice trke, publika u ogromnom broju, ograde fino rijesene ovaj put, takmicara mnogo, samo u klasi 16 je bilo 36 takmicara. Meni je jedino cudan bio izostanak WC-a, ostalo razumijem. Novi sistem semafora mi se svidio, u pocetku jako lose reakcije, kasnije malo bolje, ali dosta je nepredvidiviji od onog starog sistema, pa vjerujem da je i kalkulisanje onda malo teze.

Sto se tice cijena pica i jarani mi rekose da su placali ice tea i sl po 2.5 KM, a ja kupovao to po 1.5 KM, a vodu malu po 1 KM (od one tri prodavnice pica sa desne strane piste, u onoj srednjoj sam kupovao). E sad sta se tu desilo ne znam fakat... :icon_rolleyes:
 
Član
extra bilo,, upoznao par ljudi,i sto je najbitnije opelove masine i dalje cijepaju punom parom:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top