SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma bjez ja prvi dan apsolutno nisam bio zadovoljan ama bas niscim,cekalo se na kvalifikacije dosta dugo, nigdje pokretnog wc sankova sa picem je bilo ali praznih sve do 12 sati znaci organizacija 0 bodova.Dalje sto se tice mjerenja vremena prvi dan su se svi zalili na vrijeme da nesto nije uredu itd itd uglavnom 1dan race-a je po meni sto se tice organizacije 0 bodova.

samky je napisao(la):
dobro je bilo, izgorio sam ko seljak i jedino me nervirao onaj mjerac vremena, malo malo pa nesto ne valja.. ado los si vozac i fokus ti nista ne valja :p :lol:

a mjerac vremena je posebna prica radi za 10 :lol::lol::lol:
 
Član
samky je napisao(la):
dobro je bilo, izgorio sam ko seljak i jedino me nervirao onaj mjerac vremena, malo malo pa nesto ne valja.. ado los si vozac i fokus ti nista ne valja :p :lol:

Nije moj fokus, Azrin :lol:
 
Član
Nata je napisao(la):
Čestitke svima na osvojenim klasama :)
žao mi je što nisam mogla biti prisutna, najviše zbog potresa koji je Repo najavljivao a na kraju ga umjesto njega napravio Marin i ostatak ekipe. Još kad ga sljedeće sezone napere i Basta možda zaveže napokon svoju jezičinu :D

dobro si rekla
 
Član
organizacija iskreno receno KATASTROFA par tisuca ljudi nijedan WC nije bio , ajd evo muski pišaš di stignes ali bilo je i njeznijeg spola..
Dosao u 3 sata kapi jedne soka ni vode nije bilo na sankovima ...
nijedna kanta za smece nije bila na cijeloj pisti pa da su bar ebene bacve dofurane pa da se kasnije zapali to ili sta vec NIŠTA


Ostalo bio sa dosta ekipe, malo sa marinom , sjedio u miljanovom trabiju ko da sam u mrtvacki sanduk sjeo :D sa ogyem koju pivicu popio i tako malo tibora gnjavio :D dobar je sta ce nije on kriv haha, triza mi obecao felge prodat i tako
Najzesce je kasnije kad je nestalo casa za pivu donijeli one male case vise zena ispisa za nalaze nego sta su nam pivu sipali u case :D
Kako god vidimo se dogodine :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
organizacija iskreno receno KATASTROFA par tisuca ljudi nijedan WC nije bio , ajd evo muski pišaš di stignes ali bilo je i njeznijeg spola..
Dosao u 3 sata kapi jedne soka ni vode nije bilo na sankovima ...
nijedna kanta za smece nije bila na cijeloj pisti pa da su bar ebene bacve dofurane pa da se kasnije zapali to ili sta vec NIŠTA


Ostalo bio sa dosta ekipe, malo sa marinom , sjedio u miljanovom trabiju ko da sam u mrtvacki sanduk sjeo :D sa ogyem koju pivicu popio i tako malo tibora gnjavio :D dobar je sta ce nije on kriv haha, triza mi obecao felge prodat i tako
Najzesce je kasnije kad je nestalo casa za pivu donijeli one male case vise zena ispisa za nalaze nego sta su nam pivu sipali u case :D
Kako god vidimo se dogodine :D

E svaka cast druze,uvijek kazez sve kak oejste i kako treba ;) ;)
 
Član
Bio,upozn'o bruku ljudi,s Ogijem pičićem se i napio. :D Noketa isto upozn'o,subotu noć su Opel team BiH i Vw club BiH zajedno proveli pijući,pa vi vidite što ti je reći ljubav. :D Samo im nisam smio K glave spominjati,odmah se naljute. :lol: Za mene savršen vikend,propuste u organizaciji neću ni da gledam,jer ljudi su dali sve od sebe da nam naprave nešto,i napravili su.Vrijedi onih 10 sekundi Marinove vožnje više nego išta.Isto tako onih Repinih 11,tačno mi toplo oko srca bi ,a ja doš'o u strahu da će biti zemljotres neki.Kalkulisanje pojedinih vozača je i više nego smiješno,ali eto,svakom na obraz. Ogi je peder,samo da znate. :D
 
Član
wade_ je napisao(la):
Bio,upozn'o bruku ljudi,s Ogijem pičićem se i napio. :D Noketa isto upozn'o,subotu noć su Opel team BiH i Vw club BiH zajedno proveli pijući,pa vi vidite što ti je reći ljubav. :D Samo im nisam smio K glave spominjati,odmah se naljute. :lol: Za mene savršen vikend,propuste u organizaciji neću ni da gledam,jer ljudi su dali sve od sebe da nam naprave nešto,i napravili su.Vrijedi onih 10 sekundi Marinove vožnje više nego išta.Isto tako onih Repinih 11,tačno mi toplo oko srca bi ,a ja doš'o u strahu da će biti zemljotres neki.Kalkulisanje pojedinih vozača je i više nego smiješno,ali eto,svakom na obraz. Ogi je peder,samo da znate. :D

ovo je najbitnije u svoj prici cini mi se, propusti ce se nadoknaditi, slijedeci put ce bit bolje, bitno je da je otpocelo hvala dragom Bogu, slijedece godine da bude jos vise utrka u BiH;)
 
Član
Pa ja,u neka doba sinoć,kada su zasluženo trebali biti na odmoru,Sejo i Tiro dolaze na pistu jer je neko odvalio ogradu bio.Znači,ljudima naklon do poda za sve.A to što su sokovi bili skupi,ćevapi loši i slično,nije relevantno.Nije niko tu zbog ćevapa.Samo je wc falio,a kako sam čuo,to ih je neko zajeb'o,tako sam barem čuo.
 
izgleda da su neki dole isli u ulozi inspekcije, pa trazili propuste.. budite sretni da je ista organizovano u bih..i zahvalni seji i ekipi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top