SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Meni je bilo dobro :icon_biggrin:

Upoznao mnogo raje sa foruma, ne samo ovog nego i drugih, malo se zezalo, provozalo i tako, jedino bi volio da sam se i naspavao noc prije, ovako sam bio nigdje veze, posebno kad me sunce opalilo. Sto se tice trke, publika u ogromnom broju, ograde fino rijesene ovaj put, takmicara mnogo, samo u klasi 16 je bilo 36 takmicara. Meni je jedino cudan bio izostanak WC-a, ostalo razumijem. Novi sistem semafora mi se svidio, u pocetku jako lose reakcije, kasnije malo bolje, ali dosta je nepredvidiviji od onog starog sistema, pa vjerujem da je i kalkulisanje onda malo teze.

Sto se tice cijena pica i jarani mi rekose da su placali ice tea i sl po 2.5 KM, a ja kupovao to po 1.5 KM, a vodu malu po 1 KM (od one tri prodavnice pica sa desne strane piste, u onoj srednjoj sam kupovao). E sad sta se tu desilo ne znam fakat... :icon_rolleyes:

Koje vreme pravi saxo?
 
Član
Mene zanima sta je bilo s Repom, sta se desilo jer pratio sam na forumu najave i radove i radio je mnogo.
Ocekivao sam da ce da obori rekord ali nebitno zanima me sta je u pitanju od ljudi koji su bili tako i objektivno mogu da prokomentarisu kocenje, trakciju i sve ostalo iz price.





I nadam se da covjek moze da pita sta se desilo jer nije bio na rejsu a da ne bude prozivac i hejter i slicno
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Mene zanima sta je bilo s Repom, sta se desilo jer pratio sam na forumu najave i radove i radio je mnogo.
Ocekivao sam da ce da obori rekord ali nebitno zanima me sta je u pitanju od ljudi koji su bili tako i objektivno mogu da prokomentarisu kocenje, trakciju i sve ostalo iz price.





I nadam se da covjek moze da pita sta se desilo jer nije bio na rejsu a da ne bude prozivac i hejter i slicno
losa karma ili stogod drugo nije u potpunosti uspio rijesiti oscilacije!
sto znaci da u voznji je u odredenim segmentima motor gubio na snazi!
da se odmah razumijemo motor ima puno vise snage nego prije ali je problem u odrzavanju stalnog tlaka!
druga stvar je losa podloga i trakcija ne samo repi vec i vecini vozaca jer je podloga losa!
sto se tice kocenja kod repe s obzirom da auto nije bilo spremno u potpunosti prijavio je klasu 11 i sukladno sa pravilima rejsa nije smio probiti klasu sto je ispostovo jer da je probio klasu bio bi momentalno diskvalificiran!
 
Član
te priče da nije bio spreman ostavite za nekog drugog ;)
Nakon svih njegovih najava i priča priča završila s onom " Tresla se brda rodio se miš ". Znam da boli ispast majmun na domaćem terenu ali da će ga to baš toliko pogoditi :D .... Repo je jak u svoja 4 zida za tipkovnicom a na pisti šuti ko p.... !
Dokaz je kopija njegovog statusa pa sami procjenite .....



evo vam ga sad bhtuning seronje. bez obzira sto nisam postavio ovdje vrijeme (a mogo sam bolje dosta da nisam kocio) sada vidite koliko mnogo vise snage imam nego kad sam zadnje dvije godine vozio 10 sec. sada vidite koja ce vas snaga, ubuduce, tjerati da i dalje budete u uloz mog oticara. koja ce snaga biti tragedija za vase jedine idole, vasu jedinu nadu. do tad sisajte ***** Bulicicu, jer to je jos zadnje sto mozete, kad utegnem ovo slijedi period vase patnje pise na forumu da mi je dug jezik i da nisam trebao pricati? evo vam onda ovo smecari.. pricam li sad puno, ha? i k tome jos, istina tuzna za vas 33
 

ani

Član
Nata je zaljubljena u Repu, svaki dan misli o njemu to pokazuje to sto svaki dan i pise o njemu gdje god stigne :D:D:D
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Mene zanima sta je bilo s Repom, sta se desilo jer pratio sam na forumu najave i radove i radio je mnogo.
Ocekivao sam da ce da obori rekord ali nebitno zanima me sta je u pitanju od ljudi koji su bili tako i objektivno mogu da prokomentarisu kocenje, trakciju i sve ostalo iz price.

Mislim da je njemu jedino bitno bilo da opere starog rivala Vladu Moraveka u Opelu :icon_biggrin: i pobjedi klasu 11 u Subotu sto se i dogodilo.



dellas je napisao(la):
Koje vreme pravi saxo?
Malo visih 16 na ovim gumama koje su mu lose a one su sve i na ovom losem asvaltu.Upoznao sam i Bokija jucer ;) ,imali smo se priliku i "potegnuti" i zaostaje malo za mojim golfom ali kod mene su gume nove i nije to to.Npr pobjednika klase 16,kocku 2,5 sam na treningu sa lakocom dobio ali kad je poslije "nataknuo" bolje gume leti auto .Toliko su gume vazne a Bokijeve su nikakve bas.



VR6Boki je napisao(la):
Sto se tice cijena pica i jarani mi rekose da su placali ice tea i sl po 2.5 KM, a ja kupovao to po 1.5 KM, a vodu malu po 1 KM (od one tri prodavnice pica sa desne strane piste, u onoj srednjoj sam kupovao). E sad sta se tu desilo ne znam fakat... :icon_rolleyes:

Oni su mislili na cjene na pisti.
 
Član
Sad što je Repo iz BiH ja bih kao trebao cvjetati od sreće kad odveze 11 klasu,a to mu je jedina trka u sezoni,nigdje drugo nije bio,a znate svi šta je pričao i najvljivao?Ma da mi je brat rođeni,nakon svega što piše,neću i ne mogu.Ljudi u finalu voze i jedan drugome pomažu da se napravi auto koje je u kvaru,samo da se odveze,Bole sačeka Vladinu ženu da odvezu trku kako treba,a komotno je mog'o odvesti i proći dalje,ne sjećam se je li bilo finale ili polufinale.Te situacije,kojih je bilo još puno ti govore ko je ko i to je onaj pozitivni duh ovog sporta.Ljudi iz svih krajeva,zajedno sjede,jedu,piju,neki voze i to je to.Repo da vozi klasu 8 za mene je nula,ali to u suštini i nije bitno.
 
Član
Mozda neko Repu placa da izazive zemljotrese i pomutnje u ovom sportu a znate koja je to reklama :lol: kao npr u vrijeme Prosta i Senne u F1.Repo popularizira drag racing na ovim podrucjima :D
 
Član
Meni je ok bilo, bilo je dosta auta ipak ocekivao sam malo vise auta u jacim klasama,
mjesta za gledanje pored staze je bilo zaista malo jer je bilo dosta ograniceno,
neka auta su me totalno razocarala.. kao i kalkulisanja i pretjerivanja...
crni g60 golf me je totalno iznenadio kako dobro ide bez imalo drame,
honde su prejake
@gti fan golf ide pravo dobro
kalibra je zlo...


sve u svemu nije mala stvar napraviti ovakav event.
 
Član
Ev i ja da se javim.. Dosao u subotu navece, pogledao samo voznje za obaranje rekorda.
U nedelju ludilo pravo! Calibra i Kadet ubice prave :cool: Zao mi sto neko jos nije vozio u 10 klasi sa Marinom, to bi bila trka za pamcenje. Sad dosao kao gledalac i nikad vise, il cu voziti il nikako doci :icon_mad:

Steta sto Repo nije vozio u nedelju, Kadet bi opet na muke stavio sigurno :icon_biggrin:

OGROMAN pozdrav za Tuzlake sa crnim kadet-om D (onaj sto bruji mnogo :) )
Nedelja jutro 6 sati ja tek ustao naravno nikakav.. prilazi covjek prekoputa nas i nosi veliku dzezvu kafe sa casama. "Samo za raju sto je spavala u autu" SVAKA CAST

Sejo, Tiro i ekipa... kapa dole, do godine jos bolji da napravite :icon_smile:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@GTI FAN: Kako si ti prosao ?

mk3_16v je napisao(la):
nema jos gti fan/a nije mu danas islo,mora da je svratio na jednu :lol::lol::lol:

:lol: ;) A eto nije dobro ali bilo je zabavno.U subotu red light :icon_mad: a danasIspao sam casno od kocke 2.5 pobjednika klase 16 :icon_biggrin:.Zapao me i na treningu i dobio sam ga glatko,potaknut time zamijenio je u medjuvremenu svoje poluofucane 16ke dobrim 14 kama zimuljama i izbaci najprije mene,(vozio je 16,021 u toj voznji) a zatim i ostale i osvoji momak klasu ,duzan mi je pice :icon_biggrin:

Drago mi je sto sam upoznao hrpu ekipe sa foruma,poz svima da ne nabrajam :cool:

Inace svaka cast momku sa kockom 2.5 na pobjedi;)
Ali da se razumijemo da kocka 2.5 24v prijavi klasu 16?
Kladim se da taj auto ako je ispravan (a vidio sam da je) vozi niskih 15sec. 100%;)
Zato mi se nikada i nisu svidjali ti raceovi sto postena ekipa ispane od nekih likova koji imaju 200-300ks pod haubom a voze 16klasu i onda pustaju gas na cilju..
Koja je kocka bila 2.5 24v u klasi 16? Jucerasnji pobjednik klase 16 je vozio 2.5 obicnu ne 24v ;)
 
Član
steta za calibru zbog pravila o probijanju od 0.3 jer je auto tempirano na 16.0xx,ako ste pratili voznje od kvalifikacije pa na dalje vrjeme je uvjek bilo 16.0xx.U svakom slucaju u bmw je fin i ocuvan auto tako da nije sramota bilo od njeg izgubiti
 
Član
Bio u subotu i nedjelju, prijatelj vozio kocku 2.5 24v, tamno plava, bijeli Borbet A nazad sa poluslikovima... U subotu uzeo 15-ku, jucer probio u 14, promasio drugu protiv onog trabanta, mada su i tako bile slabe šanse... Nije bitno, raje i zajebancije i viška :) Također sve OK, samo da su WC-ovi bili tu... Ajd dobro, ni Bavaria nije baš nešto al et :icon_evil:

Sta jos, navodno pista ne valja, al meni osobno Vlado Moravek kaže da je pista OK i da mu puno manje "skakuće" auto nego na pojedinim stazama u HR... Znači ako valja njemu i Buličiću onda valja i ostalima...

Repo ima solidno auto, mozda jos nije složen kako treba, nemam nista protiv njega al da puno priča, priča... U svim tim pričama niko nije spomenuo da je Vladi tek od treći put ušaltala treća brzina, vidi si na onom videu kad ga Repo naglo stigne... Razlog tog problema sto je Vladi puko nosač mjenjača i normala da neće ušaltat... Kad se rjesilo u subotu navečer vozio je 10,9 na treningu sa vremenom auta 10.2xx ili 10.3xx nisam siguran, onaj voditelj je ponekad bio zbunjen...

Basta je kralj... U subotu mu protuko ležaj na prednjem motoru čini mi se, doveze ga kralj u "boks" upali i drži pun gas dok nije motor zablokiro, hahaha....

Kalkuliranja ima, svi koče, tek tamo od 12 klase je manje toga... Mada u nas ne bude nikad puno auta u tim klasama...

Onaj plavi BMW sto je uzeo 16-ku ima stari 2.5 motor to znam 100%...

Sve u svemu dobro, jos malo sitnica dogodine popravit i da bude i ostane jedan jak race... :icon_smile:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@GTI FAN: Kako si ti prosao ?

mk3_16v je napisao(la):
nema jos gti fan/a nije mu danas islo,mora da je svratio na jednu :lol::lol::lol:

:lol: ;) A eto nije dobro ali bilo je zabavno.U subotu red light :icon_mad: a danasIspao sam casno od kocke 2.5 pobjednika klase 16 :icon_biggrin:.Zapao me i na treningu i dobio sam ga glatko,potaknut time zamijenio je u medjuvremenu svoje poluofucane 16ke dobrim 14 kama zimuljama i izbaci najprije mene,(vozio je 16,021 u toj voznji) a zatim i ostale i osvoji momak klasu ,duzan mi je pice :icon_biggrin:

Drago mi je sto sam upoznao hrpu ekipe sa foruma,poz svima da ne nabrajam :cool:

Inace svaka cast momku sa kockom 2.5 na pobjedi;)
Ali da se razumijemo da kocka 2.5 24v prijavi klasu 16?
Kladim se da taj auto ako je ispravan (a vidio sam da je) vozi niskih 15sec. 100%;)
Zato mi se nikada i nisu svidjali ti raceovi sto postena ekipa ispane od nekih likova koji imaju 200-300ks pod haubom a voze 16klasu i onda pustaju gas na cilju..
Koja je kocka bila 2.5 24v u klasi 16? Jucerasnji pobjednik klase 16 je vozio 2.5 obicnu ne 24v ;)
Isao sam ja protiv te kocke 2.5 24v chipovana bijela ona...ide auto ispod 15.....ja ga pokusao natjerati da probije klasu,i probijem i ja ya njim :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top