SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i od mene malo sexy car wash :D :icon_eek: :D
slabije slike samo, valjda ne krsim neka pravila :icon_question:

 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja moram aludirati na jednu ogromnu zamjerku a to su cijene pica , ne znam koliko je piva bila ali za sok dati 2.50km koji je u radnji marka je bezobrazno , ajde da su stavili marku i po opet vise od pola marke zarade al oderat narod zedan onako nema smisla , sreca pa je granap bio blizu

pa fino ti je pisalo u napomeni kad je najavljen race CIJENE SU PRISTOJNE :lol::lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
hehehe e onda je moja greska nisam citao :lol: Al najace reko Buraz koliko ti je sok kad se okrece cura kratke kose :lol:

hahahah,ti konto brat kad ono topla seka :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Kako je bilo ove slike govore ;)

DSCF6487.jpg

DSCF6488.jpg

DSCF6480.jpg
 
Iskreno nikada ne gledam na te cijene i tu organizaciju,cisto me boli briga...meni je bilo ok prozulao sam vidio dosta dobrih auta upoznao par novih ljudi popricao s par starih poznanika tako da sve u svemu meni je bilo ok...ali sto su vec pojedini spomenuli jebo te pa nije bilo niti jednog wc-a,nije bilo nista za piti,a ako si htio jesti cekalo se po 1h za cevape...mislim totalna sramota...a koliko sam primjetio bilo je i dosta natezanja oko utrka,styla....
Inace mislim da je ovo bio jedan od jacih street raceova u BiH i po mome misljenju organizacija je trebala dati max.od sebe,koliko sam vidio desilo se suprotno tako da neznam kakav odaziv mogu ocekivati dogodine...
 
Član
ja nisam bio, zvalo me je par ljudi..po njihovoj prici provod je bio super :cool::cool::cool:

a sto se tice propusta...propusta je uvijek bilo i bice ih......ko misli da moze bolje neka pravi ;)

hvala Bogu pa je napokon napravljeno nesto vrijedno pomena, barem sto se tice Street Race-a, momci svaka cast na organizaciji, a sledece godine ce biti jos bolje ;)

PS. Ogy i Vedo su se sjetili Pukija i nazvali ga kazu kako piva kliziiiii :lol::lol::lol:
 
Član
dellas je napisao(la):
@GTI FAN: Kako si ti prosao ?

mk3_16v je napisao(la):
nema jos gti fan/a nije mu danas islo,mora da je svratio na jednu :lol::lol::lol:

:lol: ;) A eto nije dobro ali bilo je zabavno.U subotu red light :icon_mad: a danasIspao sam casno od kocke 2.5 pobjednika klase 16 :icon_biggrin:.Zapao me i na treningu i dobio sam ga glatko,potaknut time zamijenio je u medjuvremenu svoje poluofucane 16ke dobrim 14 kama zimuljama i izbaci najprije mene,(vozio je 16,021 u toj voznji) a zatim i ostale i osvoji momak klasu ,duzan mi je pice :icon_biggrin:

Drago mi je sto sam upoznao hrpu ekipe sa foruma,poz svima da ne nabrajam :cool:
 
GTI FAN je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@GTI FAN: Kako si ti prosao ?

mk3_16v je napisao(la):
nema jos gti fan/a nije mu danas islo,mora da je svratio na jednu :lol::lol::lol:

:lol: ;) A eto nije dobro ali bilo je zabavno.U subotu red light :icon_mad: a danasIspao sam casno od kocke 2.5 pobjednika klase 16 :icon_biggrin:.Zapao me i na treningu i dobio sam ga glatko,potaknut time zamijenio je u medjuvremenu svoje poluofucane 16ke dobrim 14 kama zimuljama i izbaci najprije mene,(vozio je 16,021 u toj voznji) a zatim i ostale i osvoji momak klasu ,duzan mi je pice :icon_biggrin:

Drago mi je sto sam upoznao hrpu ekipe sa foruma,poz svima da ne nabrajam :cool:

Inace svaka cast momku sa kockom 2.5 na pobjedi;)
Ali da se razumijemo da kocka 2.5 24v prijavi klasu 16?
Kladim se da taj auto ako je ispravan (a vidio sam da je) vozi niskih 15sec. 100%;)
Zato mi se nikada i nisu svidjali ti raceovi sto postena ekipa ispane od nekih likova koji imaju 200-300ks pod haubom a voze 16klasu i onda pustaju gas na cilju..
 
Član
Evo ja cu ispred Vw-cluba BiH reci da je NAMA bilo odlično , na pistu smo dosli u subotu u 8 i nismo otisli sa nje do samoga kraja u nedjelju... Noc sa subote na nedjelju smo ugodno proveli sa Opel Team-om uz vatricu i cevape koje ovom prilikom sve pozdravljam :D

Zelio bih se zahvaliti i AMK Burnoutu na pomoci , sta god nam je bilo potrebno momci su nam pomogli .. Svaka cast ;)

Jedina zamjerka je sto nije bilo Wc-a

Sto se tice trka bilo je svega al najvaznije da calibra LETIIIIII :D

PozdraVW
 
Član
bio oba dana, danas samo do 18 radi obaveza:icon_sad:, jučer je bilo dobro,malo ljudi moglo se kroz ogradu gledat,ćevapi brzi i ne loši piva 2 km,pun zrak benzina, Calibra napravila spektakl na kraju

Danas otišao sa ručka,došao ranije malo prošeto,puno ljudi,poznata auta,atnosfera odlična
Dolazim kad tamo dB natjecanje dok se još vode utrke :icon_confused: zašto dvije manifestacije u isto vrijeme?
Senzor za vrijeme zajebaje pa odoh pojest ćevape,čekam polasata i odustajem benzin je ionako moja hrana
Piva mi se ne pije pa uzima sok 2.5 km,no bar je hladan. Tko to jebe ovo se događa jednom godišnje 10 km gore dole
Hoću gledat trke iako je u meni 192 cm jedva da išta vidim. No ja sam se odlično proveo nema šta da se kaže došao sam tu da gledam,slušam i opet gledam aute, a ne da se napijam i prežderavam

Vrhunac dana je: vraćam se kući zove ekipa na piće (one koje ne zanimaju auta) sjedam na stolicu prijateljica do mene govori kako mi je dobar miris :icon_question: razmišlja malo nisam se miriso sinoć od grada a čitav dan sam na onom čelopeku
Onda mi je sinulo u glavu, miris benzina i guma :lol:
kasnije mi je još jedna rekla da mi je dobar miris :lol: Netko skida žene sa dolče gabana,guči,lakoste... a dobitne kombinacije su toyo,remus...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Inace svaka cast momku sa kockom 2.5 na pobjedi;)
Ali da se razumijemo da kocka 2.5 24v prijavi klasu 16?
Kladim se da taj auto ako je ispravan (a vidio sam da je) vozi niskih 15sec. 100%;)
Zato mi se nikada i nisu svidjali ti raceovi sto postena ekipa ispane od nekih likova koji imaju 200-300ks pod haubom a voze 16klasu i onda pustaju gas na cilju..
Paaa vremena nisu tako bajna nikome na Mostarskom asfaltu i svaka cast na kalkuliranju sa stotinkama da ne probije klasu.Vrijeme auta takve kocke treba biti 15.6 otprilike ali nadodaj 0.8 sec reakcije prosjek i ode to gore.Kocka je 2.5 12 v i mislim da nije imao tu namjeru jer je na treningu izgubio od mene i na brzinu je mjenjao gume da ucini nesto a poslije je bio dovoljno brz za probijanje u klasu 15 ali nevjerujem u niskih 15,mozda bi slucajno upao u nize 15 ,ali ebga kalkuliranje ide na zivce ali nagrada pobjedniku je najmanje 300 eura cini mi se :icon_biggrin: To je problem i kalkuliralo se zesce ali i probijalo klasu :icon_biggrin:
 
GTI FAN je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Inace svaka cast momku sa kockom 2.5 na pobjedi;)
Ali da se razumijemo da kocka 2.5 24v prijavi klasu 16?
Kladim se da taj auto ako je ispravan (a vidio sam da je) vozi niskih 15sec. 100%;)
Zato mi se nikada i nisu svidjali ti raceovi sto postena ekipa ispane od nekih likova koji imaju 200-300ks pod haubom a voze 16klasu i onda pustaju gas na cilju..
Paaa vremena nisu tako bajna nikome na Mostarskom asfaltu i svaka cast na kalkuliranju sa stotinkama da ne probije klasu.Vrijeme auta takve kocke treba biti 15.6 otprilike ali nadodaj 0.8 sec reakcije prosjek i ode to gore.Kocka je 2.5 12 v i mislim da nije imao tu namjeru jer je na treningu izgubio od mene i na brzinu je mjenjao gume da ucini nesto a poslije je bio dovoljno brz za probijanje u klasu 15 ali nevjerujem u niskih 15,mozda bi slucajno upao u nize 15 ,ali ebga kalkuliranje ide na zivce ali nagrada pobjedniku je najmanje 300 eura cini mi se :icon_biggrin: To je problem i kalkuliralo se zesce ali i probijalo klasu :icon_biggrin:


A 12V je?
E onda se ispricavam i onda je zasluzeno pobijedio...inace njegov kolega iz kluba mi je rekao da je 24v pa sam odmah pomislio reko sta ce on u klasi 16....
Jos jednom isprike svaka cast vlasniku na pobjedi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top