SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ekipa oz Livna taman stigla...bilo je odlicno i vratili smo se s 2 pehara.
Nadamo se da ce biti racea i dogodine.
Nabacit cu koju slicicu kad dodem sebi;)
cestitam na dvije medalje
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja moram aludirati na jednu ogromnu zamjerku a to su cijene pica , ne znam koliko je piva bila ali za sok dati 2.50km koji je u radnji marka je bezobrazno , ajde da su stavili marku i po opet vise od pola marke zarade al oderat narod zedan onako nema smisla , sreca pa je granap bio blizu

U kafani dobiješ duplo manji za iste pare pa šta?

Koliko vidim super je bilo:cool:
 
Član
Čestitke svima na osvojenim klasama :)
žao mi je što nisam mogla biti prisutna, najviše zbog potresa koji je Repo najavljivao a na kraju ga umjesto njega napravio Marin i ostatak ekipe. Još kad ga sljedeće sezone napere i Basta možda zaveže napokon svoju jezičinu :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Sta je rec gdje smo se fulili?

Nekoliko puta na stazi. :lol: A i kad je bilo u Sarajevu kod Zetre ti me otjera ja prisao da se pozdravim malo ti se naslonio na auto ti me naruzi :lol::lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja moram aludirati na jednu ogromnu zamjerku a to su cijene pica , ne znam koliko je piva bila ali za sok dati 2.50km koji je u radnji marka je bezobrazno , ajde da su stavili marku i po opet vise od pola marke zarade al oderat narod zedan onako nema smisla , sreca pa je granap bio blizu

al cevapi i hambureger su drama ko da je od mrtvih macki pravio :lol::lol:
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ja moram aludirati na jednu ogromnu zamjerku a to su cijene pica , ne znam koliko je piva bila ali za sok dati 2.50km koji je u radnji marka je bezobrazno , ajde da su stavili marku i po opet vise od pola marke zarade al oderat narod zedan onako nema smisla , sreca pa je granap bio blizu

al cevapi i hambureger su drama ko da je od mrtvih macki pravio :lol::lol:

Ali je opet raje bilo kao da se dzaba dijele :lol:
 
ado_d je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Sta je rec gdje smo se fulili?

Nekoliko puta na stazi. :lol: A i kad je bilo u Sarajevu kod Zetre ti me otjera ja prisao da se pozdravim malo ti se naslonio na auto ti me naruzi :lol::lol::lol:

Jarane halali ja se pogubim tako posebno kad odem u drugi grad , a na Zetri se ne sjecam da sam nekoga tjero , tako mi se desi pridje mi neki lik kojeg prvi put vidim pa hoce da ostvari neku konverzaciju a nemam blage ko je pa pretezno iskuliram jeb ga reci ko si hahaha
 
Član
nije lose opet sjecam se ja jedne godine se samo red bull prodavao bas nesto masan bio 6/7km:lol::lol:
 
Član
dobro je bilo, izgorio sam ko seljak i jedino me nervirao onaj mjerac vremena, malo malo pa nesto ne valja.. ado los si vozac i fokus ti nista ne valja :p :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top