SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ja sam sutra u 7 kod pumpe al ne znam od ove raje nikog,vozim sivog fokusa pa ako ko prepozna nek se javi ;)
 
Član
Evo malo slicica sto sam uspio okinuti,jos bi ja slikao :icon_biggrin: ali bio sam zauzet i voznjom ,extra je bilo,dosta ljudi,lijepo vrijeme,dobar race,sutra tj danas jos bolji vjerujem :cool:

Pogledajte sto se dogodi kad explodira nitro

DSCF6460.jpg

DSCF6459.jpg


Eksplodiralo je ko dinamit :icon_biggrin: dobro covjek nije poginuo,sreca pa je vec bio otpustio gas,haubu mu je zalijepilo za sajbu,auto se zapalilo.

DSCF6461.jpg

DSCF6462.jpg

DSCF6463.jpg

DSCF6456.jpg

DSCF6455.jpg

DSCF6454.jpg

DSCF6453.jpg

DSCF6452.jpg

DSCF6451.jpg

DSCF6450.jpg

DSCF6449.jpg

DSCF6447.jpg

DSCF6446.jpg

DSCF6445.jpg

DSCF6444.jpg

DSCF6441.jpg

DSCF6440.jpg

DSCF6438.jpg

DSCF6437.jpg
 
Član
stefan je napisao(la):
ja maloprije dosao, bilo je dobro samo sto su kasno pocele trke nacekao sam se :)
ali izgleda da sam se zeznuo posto ce sutra biti bolje ;)
skrabo snimio i mog golfa na ulazu :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
sta je s romanom, jel se uopce pojavio na pisti danas, Marinu cestitke na rekordu, nisam ni sumnjao da ce napraviti dobar rezultat;)

osvojio prvo mjesto u klasi 11 ;)



Snimio sam te naravno i nadao upoznavanju ali nisam te uspio naci,sutra cu vjerovatno upoznati nekoga :D
 
Član
Nisam ali nije bilo kakav golf 3 crni nego orginale stock VR6 trica jos ide ko nevrijeme u perfekt stanju,to sam dobro upratio ;)

I evo ga,paklena Calibra i rekord Mostara

[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=UZ5imMFCPWk&feature=youtu.be[/video]

A uzivo ovo stvarno treba dozivjeti i cuti :cool:

Laku noc momci,treba rano ujutro na trening i kvale,vidimo se u Starmo ;)
 
Član
@GTI FAN: Kako si ti prosao ?

Calibra je zlo, vise puta sam je gledao, ali stalno neki problemi bas nema covek srece da mu sve radi, mislim da bi isao ispod 10 kad bi se to desilo.

Little Dragon je napisao(la):
Pizda im materina 45km 17 litara pa isplatnije mi je da se drogiram :icon_mad:

Ili predji na koks ili na plin :)
 
Član
hahaha cuj 10, treba jos meda da bi isao 10. Mi smo tu cijeli dan, i sada smo. Repo 11.9 pa 12.5 pa 11.6 pa 11.4. Desetku moze vidjet samo kad Marin vozi ili na TV-u. Kocio nije, nemojte umisljat, gledajte uzivo, razocarenje kao kad djetetu uzmete kinder jaje iz ruka...

Dragone vidimo se, kao i ostali, sretno u putu.
 
Član
IGY je napisao(la):
sere po obicaju :)
svaka cast opalio 11 i sta sad uvijek nesto ne valja, da ne valja ne bi vozio, a ovako uzeo 11 i kao auto ne valja
ma daj ba

toliko o najavljenom zemljotresu :icon_biggrin:

antrax je napisao(la):
hahaha cuj 10, treba jos meda da bi isao 10. Mi smo tu cijeli dan, i sada smo. Repo 11.9 pa 12.5 pa 11.6 pa 11.4. Desetku moze vidjet samo kad Marin vozi ili na TV-u. Kocio nije, nemojte umisljat, gledajte uzivo, razocarenje kao kad djetetu uzmete kinder jaje iz ruka...

Dragone vidimo se, kao i ostali, sretno u putu.

najviše mi je žao samo zbog ovog zadnjeg što nisam tamo, samo da mi je bilo vidjeti facu nakon svega što je pisao i najavljivao okolo .... val će se sad čovjek malo prizemljiti.
 
Član
za sat polazim gore da vidimo ta čudesa.
A sta se tice romanova auta potencijal je tu ali ima jos bubica i bubasvaba koje mora rjesiti na autu ici ce to bolje sad ili danas ili nekad nezna se jos :D Uglavnom auto ide i klasa 11 je nesto o cemu mozemo sanjati... A da bi bolje bilo da je sutio i vozio to je tocno jer bi danas svi hvalili kako je okino 11 klasu a ovako svi pljuju nazalost..
 
Član
Jučer bilo extra nema se šta reć
Nešto mi puno VAG grupe u ovim nižim klasama sve audijevi i golfovi motori :lol:
Gdje su te bjesne mašine BMW-a i Mercedes-a? :lol:

Samo policija mi malo pokvarila dan
100 Km kazne mi za gluposti napisala,majku im ***** znaju gdje će pare kupit
 
Član
Vidim lijepo je bilo ... Marinu svaka cast na rekordu staze , iskreno gledao onaj video kad covjeku podje pucati iz auspuha hah najezi se ;)

Sto se Romana J. tice , istina je da je sam sebe zajebo s svojim jezikom i laprdanjem ali opet uspio je da podigne prasinu na sebe tj. sigurno u ova dva dana nema covjeka koji nije pitao za njega ,al bolje bi mu bilo da je sutio ;)

Mi mozemo Romana pljuvati ili hvaliti ,al moramo se pomiriti stim da je on ima najjace vozilo u BIH , da taj covjek ima rekord BiH , i sve u svemu da je BIH predstavnik ...

Nek mu je s srecom i iskreno nadam se da ce jednom bas biti taj zemljotres a onda cemo i ja i vi da sutimoo ;)



... Imal jos ko rezultata s race-a i kad je stlye , giv de picurs pliz:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top