SciroCco

SciroCco

Član
oj kad se sjetim svog buraza (od dvije sestre djeca) i njegovog Kadetta... cijela mahala se okupila kad je farbo' detalje u enterijeru u srebrnu farbu :lol: :lol: :lol: a to je bio extra fazon prije 8-9 godina :D a sad je seljakluk ;) samo lagano i vracaj u fabrikanu sa malo customa ;) svidjaju mi se Karmannovi spojleri, ali mojne da te ishta iznenadi, svega se nadje tu :lol:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Samo laganini i pukni dobru zastitu i miran si sto godina :D :cool: :cool: samo naprijed

ma bez zastite necemo da pricamo heh hvala

B.M - Floyd je napisao(la):
Fino si druze krenuo ? Kakva je to motor stiga ? :icon_smile:

hvala druze trudim se da lici na auto a ne na konzervu sa tockovima ;)

Carbon je napisao(la):
oj kad se sjetim svog buraza (od dvije sestre djeca) i njegovog Kadetta... cijela mahala se okupila kad je farbo' detalje u enterijeru u srebrnu farbu :lol: :lol: :lol: a to je bio extra fazon prije 8-9 godina :D a sad je seljakluk ;) samo lagano i vracaj u fabrikanu sa malo customa ;) svidjaju mi se Karmannovi spojleri, ali mojne da te ishta iznenadi, svega se nadje tu :lol:

ma i kod mene pola mjesta govori kad sam ga rasklopio da radim eno ga zapalio se i svi su dosli da se uvjere heh, a ako ti se svidjaju spojleri da ti ih prodam meni nece trebati hehe :lol:
 
Početnik
Odlicno napredujes druze , samo polako i dobro , bolje radit' godinu , al' kako treba nego smandrljat za 10 dana , jbg ipak ga sebi radis...btw. Sto skidas Karmann body?
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Odlicno napredujes druze , samo polako i dobro , bolje radit' godinu , al' kako treba nego smandrljat za 10 dana , jbg ipak ga sebi radis...btw. Sto skidas Karmann body?

hvala druze a najgore je od tog sto auto uradim da valja pa posle ga dadnem podzaba to mi je najgore valjda s ovim necu istu gresku napraviti, a Karman sam skinuo da bi uradio auto pa ih ponovno vracam :D :lol:
 
Početnik
Druze ako ga uradis kako treba nemoj ga prodavat' ha ya ;)
Izvini za Karmann ucinilo mi se da si rekao da ces ga skroz skinut' ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Druze ako ga uradis kako treba nemoj ga prodavat' ha ya ;)
Izvini za Karmann ucinilo mi se da si rekao da ces ga skroz skinut' ;)

ma radim ga za sebe al jbg. sve ima svoju musteriju i svoju cijenu tako da je uvijek sve bilo na prodaju :lol: :lol: , a za karman hmm usporedjivao sam svog sa jednim bez spojlera nisu brate ni slicni tako nek se desava sta god hoce ispod uopste me ne zanima sve se moze uraditi al je s njima 100X ljepsi

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
da se to sve srediti,,ima takvih golfova trica tako da te nista ne cudi.
u kakvom stanju su podovi, solje i sl,,?

vjerujem druze da moze i da ima golfova mk3 i u gorem stanju a nije ni cudo kod ovog majstora sto mi je vario auto u to sam se i uvjerio posle mene mu je dosla 3-ca da se radi lim praga je skroz savitljiv cak se moze i rukom savijati :icon_eek: za ne povjerovati, a pod, solje i sl sve je povareno i to bas vareno :D

nedim98 je napisao(la):
Svidja mi se sretno u nastavku radova ;)

hvala drug
 
Top