SciroCco

SciroCco

Član
panajotis je napisao(la):
samo naprijed drug .. najdrazi su mi ovi projekti kad vlasnik nema love pa se trudi jos vise oko auta.. ;)

eee to je to heh :icon_biggrin: ma bit ce svega polako jos sam mlad pokusavam se nauciti i hvala pozzz
 
Član
malo se radilo oko rocCa

posto nemam bas puno vremena u posljednje vrijeme da se sta konkretno uradi vec uskacem izmedju redova i radio sam malo izolaciju ,s unutrasnje strane pod, dobose, diskove, ucio se spricati malo oko felgi i jos par sitnica ;)





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us













Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us









nemam slika posle uradjnog poda i izolacije, a posle sitnih zacepljanja rupica sto su bile presao sam cijeli pod poli-esterom odlicno se uradila izolacija nema buke kakvu je stvarao ;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ja bi to na haubi sto pise Scirocco skinuo, nekako mi kicasto izgleda...
ma sve sam poskidao sa njega cak i folije to mi je ostalo, a ta naljepnica puno ljepse izgleda uzivo nego na slikama ;)


dellas je napisao(la):
Lepse je bez nalepnice drug, a i bez ove potkovice :)

a potkovica je druze za srecu hehe tako sam barem cuo :icon_smile: samo je problem sto sam je naopako okrenuo :icon_biggrin:
 
extra ti je taj Shirocco bas mi se svidja :) nek je sa srecom :)
nego,ja bi poskidao sve te naljepnice i kicenja s njega,taj auto je najbolji kad se radi u GermanStyle-u :cool:
 
Član
Ako se tebi tako svidja onda je OK :icon_biggrin:
Ja licno ne volim te naljepnice i linije po autu, sto ne mora naciti da ih niko ne voli ;)
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
extra ti je taj Shirocco bas mi se svidja :) nek je sa srecom :)
nego,ja bi poskidao sve te naljepnice i kicenja s njega,taj auto je najbolji kad se radi u GermanStyle-u :cool:

hvala druze uskoro ide clasic da mu nadjem jos par sitnica ali vrlo brzo ;)

jusuf je napisao(la):
Ako se tebi tako svidja onda je OK :icon_biggrin:
Ja licno ne volim te naljepnice i linije po autu, sto ne mora naciti da ih niko ne voli ;)

u svakom slucaju hvala na savjetu najvjerovatnije ubrzo i ona ce sletiti :D
 
Administrator
ne znam da li si vidio

2gvizco.jpg

1r3j2c.jpg

2zgvrbp.jpg


ovo je zadaca;);)

sretno u nastavku
 
Početnik
Ako sam ja uspio od ovog:
2lmnhhf.jpg

napraviti ovo:
30wp82d.jpg

onda ti od svog mozes samo bolje, imas jako dobru osnovu...ja sam sa svojim dvije greske napravio, jednu kad sam ga kupio, jer je bio u ocajnom stanju, drugu kad sam ga prodao, kad sam ga skoro pa zavrsio..ti budi pametniji, sretno sa roccom ;)
 
Član
vala bas si mu dobro rekao oggy, ti si bas pogrijesio, ako je iko onda si ti, sredio si auto da valja i prodao ga
ali eto dokaza da se od krsa ajmo reci moze napraviti onako dobar auto, ti si svog bas bas sredio, svaka ti cast na tome, nadam se da ce i ovaj biti isti u principu;)
 
Top