SciroCco

SciroCco

Član
Hvala clanu pioneer_09 zahvaljujuci njemu valjda cu uspjeti ubaciti svog ljubimca u garazu :icon_smile:
evo ovako malo da ga predstavim??? posto sam ja veliki obozavalac brzine fasciniralo me kada sam se vozio u sciroccu i zelio sam ga imati po svaku cijenu, ali okolnosti su su se izmakle kontroli izgubio sam posao pa sam trazio svaku sansu da dodjem do tog auta i slobodno mogu reci ovaj net je zaista cudo imao sam par auta iza sebe kao sto su kadett, escotr 3, i fiat tipo koji mi je ponajvise pomogao da dodjem do Scirocca. Steta sto je najobicniji Scirocco sa 1.6 motorom 55 KW al sta se moze???... i konacno evo ga dobio sam ga gotov skrsenog samo eto sreca kotrljao se nekako malte ne pretvoren u sumsko auto bio je ovakav








meni licno nije se svidjalo par sitnica na njemu pa sam zelio da ih ispravim sto prije kao sto je enterijer mislim na migavci koji su bili porazbijani pa je momak ubacibao komade plastike od flase ,tapacirunge vrata, retrovizori su mu katastrofa bili ti ko fol sportski a ono piaca majka :icon_smile:, spojleri oko njega inace karman crne boje i jos dosta sitnica ali u planu sam puno toga da se radi kao limarija, unutrasnjost, motor ,a za sad je stao na noge i pomalo se vozika dok se ne skupe dodatna sredstva za nova ulaganja














za sad toliko :icon_smile:
 
Administrator
nek je sa srecom i da te sluzi...
vidi se da ima dosta posla na njemu da se dovede u solidno stanje...
kako bi ja uradio ja bi prvo poceo od mehanike i to sredio da bude OK, zatim bi presao na sredjivanje exterijera... sta ti je sa stopki i prednjih zmigavaca? to sivo sta god da je ne stoji mu nikako... prvo to skini i auto ce biti puuunoooo ljepse...
nabaci mu originalnu masku umjesto te mrezice i skini tu nalju sa haube...
to su ti moji prijedlozi...

imas na forumu 2-3 scirocca kulturno sredjena pa potrazi teme...

i samo slusaj forumase i imati ces odlicno auto...

sretno;)
 
Član
sto mi je poznat jbt, ko da je bio kod ovog jednog mog druga, on inace veze o tuningu nema, zakleo bih se da je njegovo bivse auto:icon_confused:
bit ce mi drago ako je sada dosao u prave ruke:cool::cool:
 
Član
vec sam uradio stopke posto me je policija zezala pa sam ih ostavio prugaste, sto se tice maske skinuo sam mrezicu i postavio masku bez znaka od golfa I sa malo dorade uklopila je i ljepse cuci :icon_smile: sjedista sam takodje zamijenio izbacio sam njegova jer su bila slomljena neznam kako ali eto pa su sjedista takodje dosla od golfa I trazio od pola pa ih nisam mogao uganjati sto se tice te linije na autu samo cu je doraditi to je ipak za moju ukus jbg... ;)

Armine: auto je doslo iz Kladnja , a stigao je u prave ruke ne brini nista ;)

LSD: vidjamo se vidjamo kako da ne ;)

i HVALA vam
 
Član
Čini mi se da nemaš šta puno raditi, sve su "sitnice" u pitanju...

Jako ljep primjerak, čuvaj ga i sretno ... ;)
 
Član
to je taj sto ja mislim, sreca pa ga je ovaj prodao, bogami upropastio bi ga totalno, sada si ti tu da ga sredis da valja:cool::cool:
 
Član
Srdjane cini ti se da nema i ja bi najvise volio da nema al ne postoji auto koje je staro preko 20 godina da je bez mane

Armine poceto je pomalo ako mi se ostvari san do jeseni je aBd u njemu 2.0 16v GTI motor i naravno limarija sredjena tip top ;)
 
Član
Edo poznat ti je mozda sto je prije bio ces gost u Zivinicama :D
Dejane ta mi je linija zastitni znak jedini je furam na svojoj opstini hehe, a inace volim imati detalje koje niko nema tako sam na tipu imao sa strane 3 zvijezde ali na roccu mala povrsina za to pa ne bi ispalo dobro tako da sam odustao :icon_smile:
 
bice to dobar rocco,imao sam jednog 1,6i isao ko lud,pa sam ga proda da neizgubim glavu.tezak je napred te ga izbaciva u krivinama
tebi srecu u daljnjem sredivanju i cize nediraj:D
 
Član
hvala vam na savjetima ali te cize se za secundu skidaju :icon_smile: nego postavio sam ih da vidim kako cuce i preko siroke ide natpis auta :icon_smile: sad trenutno radim na kalupu za to pa se nadam da ce ispasti bas onako kako sam zamisljao pozzz :smajli44::smajli44::smajli44: :D
 
Top