Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Liga je napisao(la):
eky_123 je napisao(la):
hahahah ligaaaaaaaaaa pusti se ba cevapa kad ce mo kakvo zimsko takmicenje organizovati :D

haaa... vidjet cemo... ako nista neko okupljanje pa malo testiranje... ;)

Ajd vala ubi ova zima bar da se malo druzimo svi valjda sta bude a sad da nebi bilo belaja :icon_exclaim:
Imam par planova za autic, naime treba mi prvo mala pomoc jer se bas i nesnalazim naj bolje sa tim, niti bih znao ko mi moze to odraditi.
Volio bih presvuci tablu od auta, stim da bih isto tako volio malo da joj oblik promjeni.
Kao sto dosta raje zna bar oni sto voze punta na tabli imaju ko 3 kadice jedna velika sredna i mala eh nekako bih to ispunio da dobije oblik i onda bih to sve fino da presvucem na neki nacin.
Ima li zainteresovani za pomoc i naravno imate li nekoga ko bi to fino odradio al da mi neoguli kozu sledja nekim vanzemaljskim racunom??
 
Član
ispunit pur pjenom ... osjeci visak ... lijepo brusnim papirom obraditi i presvuc kozom ako ti naravno nece airbage blokirat

samo presvlacenje table nije mudrost i komplikovan proces s obzirom da ne moras zatezat natezat nego samo pratiti postojece stanje koje je koliko toliko fiksno

znaci samo ti treba ono ljepilo u spreju koza i da si pedantan .... malo prethodnog planiranja ... preporucujem velike komade papira kojima bi napravio priblizne sablone dijelova koje hoces prekriti i pichi ...
 
Član
Pitaj enessa ko je njemu presvlacio tablu u golfu 3 ;)

Ovo sto ti leon rece je prakticno sa pur pjenom dosta je postojana eventualno povrsisnki sloj da malo sagori od temperature al i onak ce biti koza preko njega ili pozes za svaki slucaj poliester smolom premazati i jedan sloj vlakna staviti bit ce dovoljno
 
Član
Hvala svima na informacijama i savjetima potrudit cu se da radim sa momcima sa foruma bolje i njima nego nekom drugom davati kes :D:123:
 
Član
evo jos jedna onako usput danas cistio malo garazu pa reko da uslikam :D
asdasdaui.jpg
 
Član
Dobro izgleda , tablicu stavi gore na staklo kad zaustave kazi tek ofarbao nisam stigao staviti :D
il napravi onu malu :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dobro izgleda , tablicu stavi gore na staklo kad zaustave kazi tek ofarbao nisam stigao staviti :D
il napravi onu malu :icon_smile:

a znaju me ovi iz starog grada heheh nemogu ih vazda lagat a mala tablica cim bude ganjam neke veze po opstini da mi to odrade pa onda lagano stavim :)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
zar je moguce dobiti malu tablicu?

imaju male tablice nesto se doplacuje ali imaju :D bar sam tako upucen pitao sam i rekli su da se da odraditi koji je postupak nemam pojma iskreno oko 40-50 km se placa ja mislim ali nemoj mi vjerovati ako je mene slagao ovaj iz opstine onda sam i ja tebe :)
 

IGY

Član
nove male tablice ne postoje, niti ce ikad postojati, tako je meni receno kad sam uzimao tablice za ibizu nove, isto tako i JD se raspitivao, kad nas dvojica nismo izmajmunisali male table a da ih 100% odobrava nasa policija neces ni ti, pa da ne gajis nade bezveze ;)
 
Član
predobro izgleda, zakucan :icon_eek::icon_eek::icon_eek: u proslim slikama sam primjetio na stopkama da je otislo farbe, jesi to ocistio?? mene je bolo u oci :D:D:icon_twisted::icon_twisted:
 
Top