Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
igy ako nema boze moj sta cu im ja neka ovih jest ruzno al ih nemam gdje jbg
stopke cekaju proljece da se fino spreme a ocistio sam ono na coskovima ako na to mislis heheh sprickitom ih ja dofatio hahahah nesto ja majmunisao blizu stopki bile sastavljene kad sam ih skinuo sa auta i jbg prsnem :D
 
Član
Posto cujem da se mnogi zale ili pricaju okolo kako zakucavam auto photoshopom da kazem DA! RADIM TO! samo zato sto do proljeca moram koristiti auto pa je odignuto vise nego inace, auto spustam zbog toga kakav ce dojam slika i auto ostaviti (pojedincima da se ne brinu vidimo se na porljece boze ljepog vremena na 17 zakucan do poda sa minimalnih 40 stepeni namotavanja mrzim hejtere pojedinci nemogu voziti svoja auta po ovom vremenu zbog rezanih opruga i cega vise ne, niko nezna uloziti bjednih 250 km na neke normalne opruge da to lici na nesto ali hajmo blatiti ostatak auta okolo i vozaca koji voze sve po PS-u i rade isto tako sve na autu bez packe. EH OVAKVI LJUDI KOJI RADE PO PS-u oni mi mogu nesto CENIM SVACIJI RAD I SVACIJE AUTO JER ZNAM KOLIKO JE TRUDA OTISLO ALI KAD MI DODU PRICE KAKO JE PAR LUZERA PRICALO A ULOZILI SU NA AUTO 5% TRUDA I 95% FABRIKA onda mi dode ..... nez ni sam vise sta da uradim pa evo par slika bez ps-a (spustenog auta) jer je sve ostalo kako se vidi osim te visine za vrijeme zime nadam se da ce vam se svidjeti a luzeri i hejteri otkacite ako vam se nesvidja nepljujte tudja auta bolje vam je gledajte svoja ne lice ni na sta treba vas zatvoriti i nedat vam volan u ruke niste za trokolice a ne za neko fino vozilo PEACE!

13561101513300203091707.jpg

16469010151330020314170.jpg

30763310151353904879170.jpg

30350010151353898034170.jpg

30956310151353897934170.jpg

47651101513538979141701.jpg

39775310151353898209170.jpg

72515101513538979891701.jpg


Pitanje za raju ima li neko mrezicu za karambolku ili da zna gdje bi se moglo uzeti bas nemam predstave gdje da trazim :D nije mi trebalo do sad pa ako ima ko spreman pomoci nek se javne :D
 

IGY

Član
auto shop na stupu ima tih mrezica, imas i u poljoopremi mrezice za kokosinjce :D haha al fakat nije zajebancija jeftinije je dosta a isti kvalitet ;)
 

IGY

Član
mada ja bi to uradio drugacije, to mi izgleda otrcano vec, pokusaj sa nekog auta neku masku ugraditi, ili da ti neko na cnc-u iskata rupice neke nesto da to uljudno izgleda
 
Član
necu na vanjski dio stavljati na unutrasjni cu i crnom bojom cu je prefarbati nece biti upadljiva tako da nemam brige a bolje i to nego da nema nista dok se ne skonta nesto :)
 
Član
Vidi imal gdje ona sa okruglim rupicama na sebi kao na golfu GTI te dobro izgledaju one mrezaste nisu nesto
 
Član
adi ma skontat cu vec nesto zanimalo me gdje ima te mrezice za pocetak dok nenaleti kakva fina maskica :D

armine hvala brate ma nemam zivaca da se raspravljam sa kretenima pojedinim znas vec sve nemoram ti objasnjavati a na proljece prvi show uci cu parajuci po podu samo da im docaram (zrak) heheheh
 
Član
eky_123 je napisao(la):
adi ma skontat cu vec nesto zanimalo me gdje ima te mrezice za pocetak dok nenaleti kakva fina maskica :D

armine hvala brate ma nemam zivaca da se raspravljam sa kretenima pojedinim znas vec sve nemoram ti objasnjavati a na proljece prvi show uci cu parajuci po podu samo da im docaram (zrak) heheheh

jedva cekam da to vidim vjeruj mi:cool:
 
Top