Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Mnogo nizak, mnogo dobar puntać :icon_biggrin: i na zimskom setupu izgleda jebeno, sad se baciti na crne detalje malo i kontrasta uraditi i nema dalje.. u koju boju ide enterijer?
 
Član
Alaj ga je covjek zakucao :D:lol:
Jel ovo stvarno ovoliko spusteno il si jos u PS-u doradio, nisko ovo ne vozi zimi dok ne bude air ride tek je ofarbano steta sta ostetiti
 
Član
ma jok ovo je samo za slikanja ovako spusteno gdje cu ovako voziti zimi nisam izgorio po glavi heeh ali ovako se otprilike ocekuje da izgleda kad (air ride legne na proljece nekad) unutrasnost ide Crna sa lambo zelenim detaljima :D TRAZIM SPONZORA ZA UNUTRANJOST REKLAMA NA AUTU
 
pa bas da ti ide crno-zeleno unutra po mom misljenju nije to to uz tu boju.
Crno bijela kombinacija bi bila vrh nesto ovako
http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2008/02/image41798_b.jpg

a moze i samo konci da su bijeli ako nces da ti se prlja :D
 
Član
Ma vidjet cu jos je u izradi kako bi trebalo da izgleda imam par kombinacija ali crno zelena stoji na ovoj boji bas gledao sam malo po fast car magazinu nesto na jednom miniju bjelom svidjelo mi se
 
Član
Gledaj boju koze i platne koje ti odgovaraju pa po toj boji radi i ostale detalje lakiraj,stavljaj foliju il sta ces vec ;)
Crno bijela konbinacija ne mozes fullat ovako sa zelenom je rizik :D
Mada bi ja i sjedista u full bijelo i paket vlaznih maramica pri ruci da ti je stalno i da se to odrzavati :D:cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Gledaj boju koze i platne koje ti odgovaraju pa po toj boji radi i ostale detalje lakiraj,stavljaj foliju il sta ces vec ;)
Crno bijela konbinacija ne mozes fullat ovako sa zelenom je rizik :D
Mada bi ja i sjedista u full bijelo i paket vlaznih maramica pri ruci da ti je stalno i da se to odrzavati :D:cool:

Vidjet cu sta cu i kako cu volio bih imati sliku kako bi to trebalo izgledati :D a vlazne maramice obavezno pri ruci hahahahah :lol::lol:
 
Član
super su ga sredio , svaka cast...unutrasnjost kombinacija crne alkantare i bijele eko koze sa crnim koncem :cool:
 
Član
neznam jos sta cu sve bih u jednoj boji sa nekim detaljima npr crna sjedista sa zelenim koncem i jos nekim zelenim detaljima naravno ne obicna zelena nego ona verde lambo
 
Top