Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

IGY

Član
sve znas, sve sam ti rekao :D
btw jesi pokusao dio gje dodze tablica nazad u crno ? da malo razbije monotoniju bijeline nazad? nesto na fazon leona
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
vidio ga neki dan na carsiji , boja dosta ljepsa uzivo :cool:
sto reko igy dok ga nevidis neznas heheh nemos ga uslikat nikako :D hvala na komplimentu
saleee je napisao(la):
Nije los,svaka cast na odradjenom poslu...:cool::cool:
hvala druze trudim se a dzepovi kratki heheh
IGY je napisao(la):
sve znas, sve sam ti rekao :D
btw jesi pokusao dio gje dodze tablica nazad u crno ? da malo razbije monotoniju bijeline nazad? nesto na fazon leona

igy imam neke planove al jos kontam sta i kako neka ga malo ovako jedno vrijeme pa dok skontam sta fino necu da bude nabrzaka :D
 
Član
adi187 je napisao(la):
Jel to ista boja sto je bila i kod Igya na ibizi :icon_question::icon_smile:
slicna u igya perla u mene candy pomjesana sa perlom ali tu su negdje
c0d14c je napisao(la):
jos da se cuje ko prije ovaj white&black kako bi tek onda dobar bio ovak :icon_rolleyes::lol:
eh nije vise ni white&black ni black & white sad je Diamont :p a nevolim ja kad se cuje heheheh onda je bilo dosta i murija svako malo zaustavljala mislila gasam a sad samo sisti :p i nediraju me hahah
nenad je napisao(la):
:icon_eek: kako je dobar Punto!!! Samo jos kakve 17ke na proljece i to je to, svaka cast !
Imam borbet A 16˝ 7,5 jota dosta mi jer ja dosta spustam to ljeti :D volio bih neke 14 ali 9j nazad 7,5 naprijed :D i u pod ali otom potom :D
 
Član
Mozda bi 14'' bile pomale, 15 minimum i kao sto kazes falc obavezno :D
9jota iadnje i 7.5 prednje i bit ce vrh :cool:

Jel ti ostalo sta od muzike, hoces slagati sta?!
Ak ustreba pomoc javi,bude i kod mene povremeno nekih komponenti kako kad sta naleti!

Za kutiju imas popust ak budes radio posto ce i meni biti reklama :D
 
BHT Ovisnik
ajme majko sto je mocan ispao:icon_eek::icon_eek: svaka cast:cool:

samo malo ljepsu boju borbetica i da je distance da felga malo izleti,da nije ovako pod rubom mislim da bi bilje bilo:cool:
 
Član
mislim da bi mu dobro stajali i ovakvi stopovi, uradit u fazonu u boji auta,ne da bude ono chrome :cool:

IMG_79191024x768.jpg
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mozda bi 14'' bile pomale, 15 minimum i kao sto kazes falc obavezno :D
9jota iadnje i 7.5 prednje i bit ce vrh :cool:
ma na karju ce ostati ove borbet :D ali ako bude ludih para ko za farbanje onda radim obavezno
Jel ti ostalo sta od muzike, hoces slagati sta?!
Ak ustreba pomoc javi,bude i kod mene povremeno nekih komponenti kako kad sta naleti!

Za kutiju imas popust ak budes radio posto ce i meni biti reklama :D
od muzike nista jos heheh dok dode na red sad skupljam za interier (sjedita nebo tapacirunzi i ako nadjem nekoga da mi tablu presvuce :) )
CoL3 je napisao(la):
ajme majko sto je mocan ispao:icon_eek::icon_eek: svaka cast:cool:

samo malo ljepsu boju borbetica i da je distance da felga malo izleti,da nije ovako pod rubom mislim da bi bilje bilo:cool:
ako air ride bude molim boga da prednja stane kad se spusti necu izvlaciti nista za sad heheh
Little Dragon je napisao(la):
samo kad si uradio klinjaru od nje trebao si i ove bocne zmigavce ukinut :)
ma ako ces iskreno nije mi palo na pamet hahahah
Dzeniii je napisao(la):
mislim da bi mu dobro stajali i ovakvi stopovi, uradit u fazonu u boji auta,ne da bude ono chrome :cool:
ma hocu da ga odrzim sto je moguce jednostavniji bez nekih aftermarket stopova ili farova a naravno ako posluzi novac sto da ne
men007 je napisao(la):
Druze ovo je perverzija, svaka cast. Jos kad mu legnu fele ima da gori. :cool:
Hvala pasa moj :) truim se bgm puno posla a budget los heheheh
pioneer_09 je napisao(la):
Odlična boja drug ;) A i auto naravno :cool::cool: Svaka čast;)

zahvaljujem :) bit ce bolje abd :D
 
Član
Zimske radosti :) malo da ga snijeg dofati :) a da procistim ulicu usput hahah (Tablice sam uklonio photoshopom pa je malo mrljavo na cosku karambolke nije moglo bolje hahah)
dsc9501u.jpg

dsc9515.jpg
 
Top