Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
HAHAHH izbacili me iz kuce valja mi spavati :p a stas ti gore XD koje je tvoje opravdanje :p
:icon_exclaim:
 
Član
fin autic, jel moguce da sam te presao u ponedjeljak, 30.4. predvece nekad prije bradine koji km, pa si onda ti mene... ili sam te zamijenio s nekim? ako si taj, fino izgleda autic, a fino i ide :cool:
 
Član
fin autic, jel moguce da sam te presao u ponedjeljak, 30.4. predvece nekad prije bradine koji km, pa si onda ti mene... ili sam te zamijenio s nekim? ako si taj, fino izgleda autic, a fino i ide :cool:
 
Član
isao sam preko bradine ali 1. 5. u ranim jutarnjim satima i predvece se isto tako vracao :) hvala na lijepim komentarima :cool::cool:
 
Član
Eh da se pohvalim malo novim tenama danas nabacene Good Year eagle F1 205 45 16 na sva 4 tocka osjetna razlika u krivinama i skretanjima heheh slike sutra ili prekosutra dok ufatim vremena hehe sad ko bubasvaba izgleda vire mu gume ko da sam distancere nabacio :) (nemogu ni da ga zamislim sa 1-2 cm distancerima hahah) svidja mi se ko karting :)
 
Član
Eh posto neznaju svi imao sam saobracajku sa punticem nista strasno udar je bio iz kosa tako da mi je covjek razvalio malo blatobran i iskrivio vrata to se sve novo kupilo a auto je dozivio dosta promjena naime odradjeno je slijedece
1. Ukinut znak sa haube
2. Postavljen bad loock (navaren novi dio metala na obrve i sve to izgladjeno sa malo kit mase)
3. Prednja karambolka zatvorena sve osim centralnog otvora
4. Zadnja karambolka zatvorena i uoblicena
5. blatobrani zadnji i prednji prosireni 2cm (zbog toga sto na ljeto ide air ride suspension)
6. gepek u potpunosti zatvoren (brisac i kljucaonica zatvoreni
6 kljucaonice na vratima zatvorene ostavio sam steke zbog sigurnijeg otvaranja (akumulator da zakaze)
evo sad slike.....

dsc8605h.jpg


dsc8751a.jpg


sam3930t.jpg


sam3933h.jpg


sam3935.jpg


sam3947q.jpg


sam3950t.jpg


sam3952.jpg


dsc8715.jpg
đ

dsc8820.jpg


Evo kako bi to trebalo izgledati na ljeto sa air ride :D
27969710151299247204170.jpg


Bit ce slika samo da nafatam vremena za par dna auto ide kod tapetara da se radi unutrasnjost pa cu onda fino photoshooting napraviti :D

DA SE IZVINEM ZA MRLJE NA SLIKAMA MOBITELOM SAM SLIKAO HEHEH A KAMERA JE U K OSIM ONE SA WHATERMARK :D
 
Član
eky_123 je napisao(la):
Brum hvala uskoro sam kod tebe na nadogradnji farova hahahah :D samo da se povratim malo

Lijep sto jest jest ;)
Imam za tebe nesto novo, ali otom potom ;) cuces i vidjeces sve na licu mjesta. Xenoni su vrh vrhova, sa garancijom, jesu malo skuplji ali su beton fkt, teski balasti, niskoamperski, ne trepere sijalice, garancija, sta ces vise ;)
 
Član
premocan je ekice, ubo si ovom bojom samo tako, da imam punta gledao bih da ga sredim ovako, fkt odlicno
 
Top