Potrošnja goriva-osobni rezultati

Potrošnja goriva-osobni rezultati

Član
Jbg nije isto sesti iz 120ks u 70ks i iz 50 u 70. Recimo ja sam ranije vozio opel corsu sa 50ks, a sad vozim saxo sa 75ks i imam osecaj da auto leti....A kad bih sad seo u tih 120ks i vratio se, video bih da moze to i puno bolje;) Mislim da je bila prica da taj auto puno trosi za svoju snagu, pa je zato bilo negativnih komentara...
 
Član
Moj golf na omv-u 20Km dizela Doboj - Banjaluka i nazad i otisao na kafu do grada i provozao se i pumpa :) ZIPO UPALJAC PA ET'
A extremne potrosnje nema iskreno a i nre pratim to toliko uvjek sipam koliko mi treba i to je to, dobrocudan je inace
 
Član
dellas je napisao(la):
Jbg nije isto sesti iz 120ks u 70ks i iz 50 u 70. Recimo ja sam ranije vozio opel corsu sa 50ks, a sad vozim saxo sa 75ks i imam osecaj da auto leti....A kad bih sad seo u tih 120ks i vratio se, video bih da moze to i puno bolje;) Mislim da je bila prica da taj auto puno trosi za svoju snagu, pa je zato bilo negativnih komentara...

e to je pravi post i sa tim se slazem u potpunosti ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
antrax je napisao(la):
dellas je napisao(la):
antrax: koji auto, reci cu ti koliki je tank?

astra g... 1.8 92kw... nalazio sam, negdje 51, negdje 60l piše...

52l ;)

Onda sam ja odličan potrošač... oko 7,5... kad sipam pun uvijek mogu preći preko 700km kako god vozim, valjda se iskombinuje... i još sigurno kad bi htio vozit na rezervi nekih 50km... ali ovako kad se sipa po 10-15 litara čini se da potoši 12-13 :D
 
Član
Prosjek 4 litra Tuzla Banjaluka :):):) a najvise 7.5 Sarajevo Tuzla, vise nemoze potrosit moze samo crknut :)
 
Član
fiat bravo 1.9JTD otvorene od 6 do 7, gradske 7-9, znao je potrosit i od 11 do 13 jer mi je neki kvar bio, lambda il kako se vec zove.. tosilo auto i ugaseno :)
 
Član
bmw e30 325 trosi nesto ispod cenera otvorene,8-9 s povremenim stiskanjem
gradske moze uzet 10,moze 20,pa ko sta voli
 
Član
BMW E36 325 24v samo nebo je granica; 12 minimalno gradske a kad sam bas raspolozen za boka a to je skoro uvijek ide to i 25 opusteno :icon_twisted:
 
Član
Uspio spustiti na 14 lit. na relaciji Bihać- Beč, prešao sa jednim rezervoarom 500 kilometara , tempomat na 150 , 6-ta brzina, od Karlovca do Beča sve je autoput oko 400 kilometara.
 
BHT Ovisnik
ja svega mi neznam u mene u jetti,1.6d ,natocit cu ovih dana do vrha pa vidjeti,predpostavljam oko 5,maloprije posao do Međugorja iz mostara,opane mi malo crta,vratim se i vozam jos po gradu i sl. kad se ona vrati kako je bila kad sam posao :D:D aj mu znadi
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja svega mi neznam u mene u jetti,1.6d ,natocit cu ovih dana do vrha pa vidjeti,predpostavljam oko 5,maloprije posao do Međugorja iz mostara,opane mi malo crta,vratim se i vozam jos po gradu i sl. kad se ona vrati kako je bila kad sam posao :D:D aj mu znadi

Perpetomobil.:D
 
CoL3 je napisao(la):
ja svega mi neznam u mene u jetti,1.6d ,natocit cu ovih dana do vrha pa vidjeti,predpostavljam oko 5,maloprije posao do Međugorja iz mostara,opane mi malo crta,vratim se i vozam jos po gradu i sl. kad se ona vrati kako je bila kad sam posao :D:D aj mu znadi

to ti je vw, kada na jedan nacin vozis, trosi gorivo, a na drugi ga proizvodi...sad zavisi od tebe koliko si vjest da uvijek vozis u rezimu "proizvodnje goriva" ;)
 
Član
octavia 2.0 dizlo, ze-sa, prosjek 6.2l, umjerena voznja, na autoputu nesto brze, klima, natovareno auto...pri povratku olaksano auto za teret iz gepeka, stiskalo se kao po semaforima... 10l po gradu...

a fabia sada na 16-kama, "ladno zaokruzila tu na 10l gradske, djubre raskosno, da ima klimu uzelo bi jos litar-dva :lol:
 
Top