PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

Član
Ne znam sta policija tu moze uraditi, al garant mogu nesto. Pricekaj malo pa ak ne vrati prijavljuj, svasta :icon_eek:
 

IGY

Član
ado_d je napisao(la):
Ima ga igy u raji na fb-u mozda ga on zna.

sta koji ***** mene petljas, imam u raji dosta ovih sa bht a pola ni ne znam ko je
tako da mene preskocite u tim ogovaranjima :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Javio se sad! Kaže da je spavao do malopre, da je članu litle dragon odneo druge felne,a da ima drugi set za mene, sačekaću da vidim da li će ih večeras poslati, ako ne pošalje preduzimam mere. Ako pošalje onda je došlo do velikog nesporazuma.
 
Član
IGY je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Ima ga igy u raji na fb-u mozda ga on zna.

sta koji ku*ac mene petljas, imam u raji dosta ovih sa bht a pola ni ne znam ko je
tako da mene preskocite u tim ogovaranjima :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Druze niko te ne ogovara. Mislio sam mozda ga znas pa da ga zovnes da se javi, da nam kaze svoju stranu price.
 

IGY

Član
onda kljucamo temu do sutra, da se ne prepirete u prazno




ado, ruzno je zvucalo.... isto kao da sam i ja umijesan u to, bar na prvi pogled ;)
 
Član
Eto otključali smo ovu temu, posle 20-ak dana, dobio sam nešto novca nazad, ostao je još jedan deo, siguran sam da će biti vraćen, o čemu ću vas takođe obavestiti ovde. Dečku je stalo do obraza i dobio sam obećanje da će biti sve regulisano do kraja, bilo je nekih problema, nebitno sad, ali uglavnom se javio i stalo mu je do obraza!
 
Top