PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

Član
Dakle PREVAREN SAM! Član Kapo_dk me je prevario za alu felne.On je prodavao felne u ovoj temi: http://www.bhtuning.com/alu-felge-16-6j-et49-70-km-hitnoooooo-t-51346.html . Ja sam se javio, sve smo se dogovorili, samo sam ja trebao unapred da mu uplatim pare jer je njemu navodno hitno, a on će poslati, imam sve poruke koje mi je slao, uplatnicu wester uniona na njegovo ime, sinoć je podigao pare, da bi danas felne prodao članu little dragon koji me je obavestio da su to te felne !!!!! ZNAČI OVOM PRILIKOM GA POZIVAM DA MI UPLATI NAZAD PARE I TO U ROKU DO SUTRA UJUTRU U 12 INAČE ĆU MU POLUPATI AUTO KAD TAD!!!
 
Administrator
ako je to tacno SRAMOTAAAAAAAAAAAAA:) BAN zauvijek... mada ban tu nista ne igra ulogu koliko igra obraz...

SRAMOTA
 
Ja vala nista nisam znao ev do danas kad si mi se ti javio , bezobrazno s njegove strane , ja sam felge kupio izgleda tada kad si i ti uplatio , jos me momak sacekao jedan dan jer sam bio u nekoj zurbi nisam stigao i donio mi fino sve uredno na adresu , na rijec sam mu vjerovao da su prave i da nisu varene i ostalo a i ne izlgedaju kao da su pravljenje tako da nisam ni gledao
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ako je to tacno SRAMOTAAAAAAAAAAAAA:) BAN zauvijek... mada ban tu nista ne igra ulogu koliko igra obraz...

SRAMOTA

Ako mi neko ne veruje, postaviću sve privatne poruke i slikaću uplatnicu western union na ime Amar Berbić !!! SRAMOTA nego šta, ljudi se prodaju za 35evra. Nije mu kasno da mi uplati do sutra pare, ali ako ne uplati videće šta ga čeka kad tad...
 
Član
kako ce prerano reagovat covjek sve uplatio i danas on drugom felge prodao,ako je to sto kazes sve istina onda,nemam rijeci jbt
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sta on kaze na sve to?? Na tvoju uplatu i sl?? Da nisi malo prerano reagovao...

Ja sam uplatio pre 2 dana, ali on nije stigao da podigne tad nego je ječe podizao i zvao me je iz banke da me pita za moje podatke jel su mu tamo tražili! Od tog trenutka mi se nejavlja na telefon ni na poruke, očigledno je da me je prevario!
 
Član
Pa ako su kod tebe felge, onda ga je prevario, konta druga država, ali nije na kraj svijeta...
 
Član
Neće se taj više javiti na forumu, garantujem!!! Kakvo prerano suđenje kad je sinoć imao obraza da me pozove i traži mi podatke da bi podigao novac, a vec je prodao felne ?!?!?
 
Top