PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

Administrator
hjoj kako ljudi gube obraz zbog sitne love... ovo sto ti je nismo predlozio je najbolje... i deyo je u pravu... kao druga drzava pa ce te sjebati... e pa nije tako ljudi... svijet je mali...
 

MTR

Član
dellas je napisao(la):
Neće se taj više javiti na forumu, garantujem!!! Kakvo prerano suđenje kad je sinoć imao obraza da me pozove i traži mi podatke da bi podigao novac, a vec je prodao felne ?!?!?

a koja je lova u pitanju ?
 
Administrator
mtr 70 KM je u pitanju ako se nevaram toliko su se felge prodavale...
i volio bi da modovi ne zakljucavaju temu da vidimo sta i kako ako je ikako moguce ;)

dellase sretno ti da dobijes svoje natrag ;)
 
70km , sreca pa imas podatke i racun prijavi policiji ili ako ti sta ja mogu pomoci reci ipak sam ja iz Sarajeva nafatat cu ga nekako , meni momak iz Zagreba vec 2 godine dodje 300eura znam da te pare necu vidjeti al ebi ga sve se vrati kad tad :)
 
Član
Mene je to izaslo na skoro 45 eura sa slanjem, ali nije to neka lova ali zašto bih je nekom poklanjao kad sam student i mogu da živim 10 dana od toga?? Ali preživeću ja i bez toga.
 
i ja sam se sjebao kad sam vidio , kontam koja budala nece kupiti 16ske za te pare vrijede najmanje 150km kad vidim moj promjer sarafa i odma to zavrsim s njim , ali kao sto sam rekao moram da vidim jesu li ravne jer sam mu vjerovao na rijeci
 
Član
MTR je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Neće se taj više javiti na forumu, garantujem!!! Kakvo prerano suđenje kad je sinoć imao obraza da me pozove i traži mi podatke da bi podigao novac, a vec je prodao felne ?!?!?

a koja je lova u pitanju ?

70 KM...

sacekaj dan,dva...ako se ne javi,onda lagano u policiju i prijaviti,neki ce rec' da je bezveze u policiju ici zbog 70 KM,al' btk,tvoje su pare u pitanju,pa makar da je rijec o 20 KM,prijaviti i zdravo!
Sretno da to rijesis!
 
Član
Jbt ja bi ga prijavio spremi te por skeniraj uplatnicu i na policiju nisu to neke pare ali nisi ni ti glup jbg da mu das tako pare ....
 
Top