PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

PAŽNJA - Prevaren sam od člana foruma!!!

Administrator
drago mi je da ide to na bolje i da si dobio nesto para ;)
promijeni i naziv teme... stavi u naslovu da si dobio nesto para ;):)
 
Član
koji je to majmun svjesno je htjeo sjebat covjeka,al kad je skonto da moze imat belaja onda se povukao,***** ja takve uslje a po forumu prodaju muda pod bubrege svima...
Ma ***** moj on da ima imalo morala i obraza nebi se ovako ponio prema kolegi...
 
Član
zbog toga rijetko poslujem postom....ti si malo dalje pa je to manj-vise jedini nacin,al najvise volim,kad vidim nesto,i ti mi kazes da je ok,evo lova i zdra'o...onako uvijek kupujes macka u vreci...drago mi je da to rjesavas...
 
Član
citam i nevjerujem, posaljes mu pare, proda dalje felge, ganjas ga ovo ono javi ti se kaze da ima jos jedan set blablabla i odjednom nakon 20 dana vraca ti pare, pa gdje su druge felge :lol::lol: haj dobro nek se "BAR" zavrsilo kako treba..
 
Početnik
kazes vratio ti dio para i da mu je onda stalo do obraza,,,pa nabijem ja taj obraz na qrac da mu je stalo do obraza nebi ni pokusao to jbt,,,ja budem banovan na 7 dana zato sto sam reko boli te qrac a on ovdje jos uvijek sramota ilisto sam banovan radi spama,,,fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jbt pa nije ni cudo sto ljudi nepisu vise po forumu nepravda do bola,,,sve u svemu drago mi je dellasu da ces dobiti pare,,, pozz
 
Top