Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

enesss je napisao(la):
odlicno odradjeno , i super ti se slaze uz enterijer , svaka cast ! ;)

hvala drug :icon_smile:



Little Dragon je napisao(la):
extra je ispalo , inace znam da je problem presvuci onaj dio gdje dodje info display kako si to rijesio?

hvala drug ;), sto se toga tice i ja sam mozgo kako i sta, pa sam na kraju samo isjeko taj dio okolo cotavog onog udubljenja oko displaya, pa je sad doslo kao neki ovkir, nezz kak drugcije da opisem xD, uglavnom ne izgleda lose :icon_smile:
a de mi reci koliko se sjecam da si ti imo xenone u fabrickim farovima ak se ne varam, pa me interesuje jel imaju neki posebni adapteri za njih posto se nemoze onako klasicno staviti kao kod vecine auta....trebo bi za par dana dobit i xenone al nezz kako ih skopcat :lol:

adi187 je napisao(la):
Lijepa ti ova astra, nisam ni vidio do sad temu, super izgleda sa ovih par detalja dorade :cool::cool:;);)
hvala ;), bit ce jos par sitnica al nista pretjerano, trebalo bi do pocetka avgusta bit sve to gotovo sto sam zamislio, felge, opruge, xenoni i jos nekih stvari...


Sarajlic je napisao(la):
pravo fina astra :cool:
hvala ;)
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

koliko ja znam da nema nikakvih adaptera,vec dzek spojis,ide na plug and play,samo sto ces morati lomiti u faru one plastike,konektore da bi sijalica mogla stati...
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Fina Astrica;)
Samo nemoj farbati pragove u boju auta , lajsne i kvake su ok kad se ofarbaju ,ali prag mi je bezveze ,ima kod nas Astra sva pofarbana ,i nije to to.
Nekako mi dođe elegantnije kad je crn ,a ima i kontinuitet sa prednjim lipom.
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

odlican posao sa karbonom, zanima me koji si koristio,jel kineski ili neki markirani.
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

ArminM je napisao(la):
pogodio si sa ovim carbonom definitivno:cool::cool:

hvala ;)

dumpors je napisao(la):
odlican posao sa karbonom, zanima me koji si koristio,jel kineski ili neki markirani.

ma kineski je vjerovatno jer 30 km za m2 i nije bas za neki markirani, mada nije los za radit, cvrsto se zalijepi bas, jedina je mana na mjestima gdje se razvlaci puno, znaci gdje puno krivudavo, s vremenom se pocne skupljat tj vracat u pocetno stanje, pa malo sam s tim muku mucio
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Pravo dobro uradjeno i ja odkad planiram da se rijesim one drvenarije na sredisnjoj konzoli na ovaj nacin, ali ispiti ne dozvoljavaju :D
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Fabia RS je napisao(la):
Pravo dobro uradjeno i ja odkad planiram da se rijesim one drvenarije na sredisnjoj konzoli na ovaj nacin, ali ispiti ne dozvoljavaju :D

hehe ma samo polako, i ja sam se konto farvat cu vako farbat cu nako, i slucajno naletim na ovu foliju i ajd reko da uzmem i odradim njom
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

G@GY je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Pravo dobro uradjeno i ja odkad planiram da se rijesim one drvenarije na sredisnjoj konzoli na ovaj nacin, ali ispiti ne dozvoljavaju :D

hehe ma samo polako, i ja sam se konto farvat cu vako farbat cu nako, i slucajno naletim na ovu foliju i ajd reko da uzmem i odradim njom

Koliko ti je trebalo folije za ovo sve sto si odradio? Ja bi isto otako samo nebi retrovizore jer su ionako crni :D
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Fabia RS je napisao(la):
G@GY je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Pravo dobro uradjeno i ja odkad planiram da se rijesim one drvenarije na sredisnjoj konzoli na ovaj nacin, ali ispiti ne dozvoljavaju :D

hehe ma samo polako, i ja sam se konto farvat cu vako farbat cu nako, i slucajno naletim na ovu foliju i ajd reko da uzmem i odradim njom

Koliko ti je trebalo folije za ovo sve sto si odradio? Ja bi isto otako samo nebi retrovizore jer su ionako crni :D
ja sam uzeo 1 m2, i moze bit za sve, jos sam jedan par retrovizora presvuko, telefon i jos brdo nekih gluposti i ostao je jos jedan mali komadic za jos 1 retrovizor xD
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Ev nije ni mene bilo podavno, pa malo da osvjezim garazicu, Astridzan je opet spusten, stigle nove FK opruge 60/40, ja zadovoljan :icon_smile:
p1907111733.jpg

p1907111412.jpg

p1907111414.jpg


Kupljen i DVD player
p1907111827.jpg

p1907111825i.jpg


Danas vracene stare felge 16'' tak da ce za sad one ipak ostati an autu, 17'' ce sacekat bolja vremena :lol:
p2107110949.jpg

p1907111820.jpg

p210711135902.jpg

p2107111405.jpg

p2107111406.jpg

p210711140601.jpg

p210711140602.jpg


Jos moram rijesiti ove lajsne pragove i steke, da to prelakiram, al sam non stop u nekoj frci, pa nikako da ostavim auto majstoru, kad mi svaki dan treba, al gledat cu da to nekako iduce sedmice izvedem ak ikako bide moguce, jer me stvarno bode u oci :icon_mad:
 
Top