Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G

enesss je napisao(la):
felge super stoje na astri,da sam na tvom mjestu,nista nebih lakirao...
hehe, nisam ni mislio ove dirati, vec imam druge 17'' pa dok cekam gume njih svejedno planiram lakirat pa cu najvjerovatniej u crno-sivu kombinaciju....a ove sam samo privremeno stavio da vozim na celicarama :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Ev' danas kupio Pioneer-ov mp3 player DEH-2900MP i zvucnike za vrata, nista pretjerano, al bolje od fabrickog u svakom slucaju, smontirano, i sto se tice zvuka ja sam prezadovoljan
p2605111600.jpg

p1305111604.jpg

ev i koja usputna slika
p260511191302.jpg

p2605111913.jpg
p260511191202.jpg

p260511191201.jpg


Bio sam danas kod lakirera i najvjerovatnije sad pocetkom iduceg mjeseca bi trebao uzet auto da mi olakira branike i ove crne dijelove, pragove, lajsne i steke...pa jedva cekam da se to uradi jer me bas bode u oci, izbljedilo ko da je 100 godina staro :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G

Dok ne izlakiras, uzmes malo crno sredstvo za obucu i namazes platike da sljooste heheh :)) ili kako bi moj jedan strucni komsija rekao..pomijesas vodu sa secerom i namazes, cak pomaze i gusti sok :p
I da te usput pitam koja je velicina zvucnika u vratima? 10cm ako dobro vidim sa ove slike :S?
 
Član
RE: Opel Astra G

Fabia RS je napisao(la):
Dok ne izlakiras, uzmes malo crno sredstvo za obucu i namazes platike da sljooste heheh :)) ili kako bi moj jedan strucni komsija rekao..pomijesas vodu sa secerom i namazes, cak pomaze i gusti sok :p
I da te usput pitam koja je velicina zvucnika u vratima? 10cm ako dobro vidim sa ove slike :S?

hehehe, hvala na savjetu =), a sto se zvucnika tice msm da su 16 cm. Pozz =)
 
Član
RE: Opel Astra G

ev' mene ponovo, u medjuvremenu auto ponovo vraceno na standardne opruge, ovim nisam bio zadovoljan, pa kupljene nove jos nize, pa sad cekam samo da mi stignu, i vracene celicare felge, 17'' se pripremaju za farbanje a 16'' su promjenile vlasnika xD, i malo se radilo na unutrasnjosti tj. malo carbona i te baje :lol:, ja prezadovoljan
ev i koja slikica
p0806111626.jpg

p0906110716.jpg

p080611132201.jpg

p0806111322.jpg
p0806111323.jpg

p0806111830.jpg

p090611071501.jpg
 
Legend
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

odlicno odradjeno , i super ti se slaze uz enterijer , svaka cast ! ;)
 
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

extra je ispalo , inace znam da je problem presvuci onaj dio gdje dodje info display kako si to rijesio?
 
Član
RE: Opel Astra G...Update: malo carbona =)

Lijepa ti ova astra, nisam ni vidio do sad temu, super izgleda sa ovih par detalja dorade :cool::cool:;);)
 
Top