Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
Ma znam druze i ja cu pomalo aBd. nista previse ali ti si svoju baas dotjerao, ovo je sad stata i prodavati. De mi reci jesi li skidao instrument tablu i mijenjao sijalice, kontam ja to uraditi na svojoj pa me zanima koje mi trebaju i koliko komada, kako se radi i ostalo... informisao sam se poprilicno ali opet bi mi bilo draze da mi kaze neko iz prve ruke ko je radio to vec, bio bi jaaaako zahvalaaaan.. peace =))))
Drug ja sam to radio sa onim bijelim LED trakama, prvo su bile crvene sijalice al izgorila boja na njima, pa sam trazio sijalice sa 5 smd dioda, jer one sa 1 diodom ne mogu pomoci nista, tako da sam s oim uradio i zadovoljan sam. a sto se tice sijalica treba ti 4 za sat, 2 za komande klime i 2 za info display
 
imaju 2 razlicite vrste klime , jedna ima sa sijalicama pozadi kao ta sa 2 komada a jedna samo sa jednom naprijed kad izvuces srednji kolut , isto tako ako je bordkomputer on ima 3 :D
 
Član
Drug ja sam to radio sa onim bijelim LED trakama, prvo su bile crvene sijalice al izgorila boja na njima, pa sam trazio sijalice sa 5 smd dioda, jer one sa 1 diodom ne mogu pomoci nista, tako da sam s oim uradio i zadovoljan sam. a sto se tice sijalica treba ti 4 za sat, 2 za komande klime i 2 za info display
Aha, jel tesko doci do sijalica, mislim mora li se citava tabla otvoriti ili se samo odvrnu ili izvuku kao kod drugih auta i zamijenu i znaci da ne uzimam T5.B5 one sa jednom SMD? :S
 
Član
imaju 2 razlicite vrste klime , jedna ima sa sijalicama pozadi kao ta sa 2 komada a jedna samo sa jednom naprijed kad izvuces srednji kolut , isto tako ako je bordkomputer on ima 3 :D
To sam vec provjerio i napatio sam se dok sam sve rastavio, al eto zanima me to i necu odustati :) ipak je kod mene onaj tezi nacin, moram je skroz izvaditi da bih to pozada zamijenio, ne mogu izvuci kolute al hajde nije problem ni to,a bordkompujer. nemam xD

HVALA MOMCI PUNO!! :)))
 
sve pohvale za astru druze sve je leglo kao kec na.desetku...nista pretjerano a tako super.izgleda svaka.cast....
 
Top