Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Opel Astra G.....jos jedna sitnica HoodLift =)

Član
RE: Opel Astra G

jel to nije isti profil guma pa je prednji kraj visociji ili je nesto drugo u pitanju:icon_confused:
svejedno bilo kako bilo meni se svidja sve ovo sto si odradio za vrlo malo vremena, nije puno posla a napravio si veliku razliku prije i poslije, i ove felgice fino legle pravo. Jos kad ofarbas ove lajsne u boju auta to ce biti odlicno:cool::cool:
 
Član
RE: Opel Astra G

ArminM je napisao(la):
jel to nije isti profil guma pa je prednji kraj visociji ili je nesto drugo u pitanju:icon_confused:
svejedno bilo kako bilo meni se svidja sve ovo sto si odradio za vrlo malo vremena, nije puno posla a napravio si veliku razliku prije i poslije, i ove felgice fino legle pravo. Jos kad ofarbas ove lajsne u boju auta to ce biti odlicno:cool::cool:

ubij me ako ja vidim slike :icon_question:
 
Član
RE: Opel Astra G

ArminM je napisao(la):
jel to nije isti profil guma pa je prednji kraj visociji ili je nesto drugo u pitanju:icon_confused:
svejedno bilo kako bilo meni se svidja sve ovo sto si odradio za vrlo malo vremena, nije puno posla a napravio si veliku razliku prije i poslije, i ove felgice fino legle pravo. Jos kad ofarbas ove lajsne u boju auta to ce biti odlicno:cool::cool:

Isti je profil guma, 205/45R16, al auto je nenormalno visoko, e sad neznam da nije stvar do opruga, da nisu mozda nove stavljane, posto je kolega imao istu stvari, ima isti auto, al ono sve stock, i kupi prednje opruge nove, fabricke, i sad mu je prednji kraj bas osjetno visi od zadnjeg. Ja imam ponudu za opruge sportske FK 35/40 mm, al neznam dal ce ga bas dobro spustiti, jer na ovu visinu to mi je malo skroz, jer dosta je vislja od drugih astri, bas idem gradom i zagledam, jedino moja ko jarac :lol: i jos na to sve ako stavim 17'' mogu 'ladno u SUV klasu :lol:

Shelby je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jel to nije isti profil guma pa je prednji kraj visociji ili je nesto drugo u pitanju:icon_confused:
svejedno bilo kako bilo meni se svidja sve ovo sto si odradio za vrlo malo vremena, nije puno posla a napravio si veliku razliku prije i poslije, i ove felgice fino legle pravo. Jos kad ofarbas ove lajsne u boju auta to ce biti odlicno:cool::cool:

ubij me ako ja vidim slike :icon_question:

ni ja ih ne vidim :icon_question: nezz shtooo
 
Član
RE: Opel Astra G

tu su sad slike,vide se :D
super su joj legle te felge... :cool:
jesi razmisljao da nabacis masku bez znaka i obrvice na farove?? (ako nemas u planu,nekada uzeti angel eyes :D )
 
Član
RE: Opel Astra G

Shelby je napisao(la):
tu su sad slike,vide se :D
super su joj legle te felge... :cool:
jesi razmisljao da nabacis masku bez znaka i obrvice na farove?? (ako nemas u planu,nekada uzeti angel eyes :D )

jesam jesam, maska bez znaka obavezno, a sto se farova tice, rado bi stavio angel eyes ili mozda one sa diodama, tj dnevnim svjetlom sam ak bi se doslo do para :D, a za sad sam planirao samo ove rastaviti i ofarbati ih u crno.
 
Član
RE: Opel Astra G

G@GY je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
tu su sad slike,vide se :D
super su joj legle te felge... :cool:
jesi razmisljao da nabacis masku bez znaka i obrvice na farove?? (ako nemas u planu,nekada uzeti angel eyes :D )

jesam jesam, maska bez znaka obavezno, a sto se farova tice, rado bi stavio angel eyes ili mozda one sa diodama, tj dnevnim svjetlom sam ak bi se doslo do para :D, a za sad sam planirao samo ove rastaviti i ofarbati ih u crno.

super,i to ce izgledati dobro,nigdje ti se ne zuri,i ja sam cekao farove ihaj haj vremena :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Shelby je napisao(la):
G@GY je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
tu su sad slike,vide se :D
super su joj legle te felge... :cool:
jesi razmisljao da nabacis masku bez znaka i obrvice na farove?? (ako nemas u planu,nekada uzeti angel eyes :D )

jesam jesam, maska bez znaka obavezno, a sto se farova tice, rado bi stavio angel eyes ili mozda one sa diodama, tj dnevnim svjetlom sam ak bi se doslo do para :D, a za sad sam planirao samo ove rastaviti i ofarbati ih u crno.

super,i to ce izgledati dobro,nigdje ti se ne zuri,i ja sam cekao farove ihaj haj vremena :icon_smile:

Ma laganini, svaki mjesec pokoja sitnica.....
.....i poslao sam ti mail sa slikama onim, nadam se da ce pomoci ;)
 
Član
RE: Opel Astra G

Fin auto drug.

A za visinu, profil gume ti nije odgovarajući na 16cola flege kod astre g... zato ti izgleda previše gore i "puno šupljine" ;) Idi na 205 50, ili 205 55 i lijepo izgleda, tako sam ja uradio na 16 felgama kupio gume 205 55 i sve super ;)

Sretno u natavku radova, pozz. ;)
 
Član
RE: Opel Astra G

antrax je napisao(la):
Fin auto drug.

A za visinu, profil gume ti nije odgovarajući na 16cola flege kod astre g... zato ti izgleda previše gore i "puno šupljine" ;) Idi na 205 50, ili 205 55 i lijepo izgleda, tako sam ja uradio na 16 felgama kupio gume 205 55 i sve super ;)

Sretno u natavku radova, pozz. ;)

Ok, hvala za savjet ;), al svejedno je bas bas odugnita, i dok je bila na ovim 14'' celicnim......al nasao sam opruge 35/40mm, nadam se da ce bit bolje neg sto jest =)
 
Član
RE: Opel Astra G

Evo jos koja slikica, jucer se malo igralo zatamnjivanja stopkica, mislio radit sprejom za zatamnjivanje, al sam odusto i uradio transparentnom tapetom, ja sam prezadovoljan,a ako nekad dosadi, samo odlijepim i stopke o5 ko nove ;)
p1304111626.jpg

p1304111649.jpg

p1504111218.jpg

i usput legao nastavak za auspuh :icon_smile:

danas stigla jos jedna mala sitnica, rucica mjenjaca sa Astre G 2004 god, nista pretjerano, al meni se svidja :icon_smile:
p1604111518.jpg


i evo jos jedna slikica za kraj, za danas dosta =)
p020411162101.jpg


i umalo da zaboravim, kupljena i maska bez znaka na eBay za smijesnih 9 evrica :lol:
i trenutno je u Dojclandu, pa sad cekam priliku da se dobaci do Teslica, mozda stigne i iduce sedmice, a nadam se da hoce =)

E sad interesuje me vase misljenje, planiram farbati srednju konzolu, al neznam dal da je lakiram u Crni piano lak ili u neku metalik sivu, al malo tamniju, jer necu u boju auta posto mi je previse svijetlo....pozzzz
 
Administrator
RE: Opel Astra G

odlicna astra, nema sta;)
a pravo mi se svidjaju stopke kako su zatamnjene folijom...;);)
 
Član
RE: Opel Astra G

pioneer_09 je napisao(la):
odlicna astra, nema sta;)
a pravo mi se svidjaju stopke kako su zatamnjene folijom...;);)

hehe, hvala, hvala, i ja sam zadovoljan kako je ispalo, al sto je najvaznije skine se za minut =)

akka je napisao(la):
Fina Astra pravooo,,lijepo izgleda ;)
Stopke su super ispalee :cool:

hvala :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Astra G

Predobra je astra, extra izgleda:cool: Ako ceš već da farbaš konzolu bolje u crnu nego u sivu, barem je meni lepše. Štopke si extra odradio;)
 
Top