Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Pa da to momak i planira samo su uletili padobranci sa drugim pricama , lako se sa parama turbo + nitro + quatro = GODLIKE :lol:
 
Član
Vjerovatno ide c20xe ili 16v zavisi u kavom stanju nadem i jeftinije nisam ni ja Gadafi :D Sto jeftinije prođem to cu vise uradit.
 
Član
bas se odlican projekt napravi sa 2000 maraka hahaha to bude ko 50+% šklopocija sta se voze na trkama gledas kad ce te ubiti neki dio zavezan žicom i to bakrenom jer je celicna skupa;)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
bas se odlican projekt napravi sa 2000 maraka hahaha to bude ko 50+% šklopocija sta se voze na trkama gledas kad ce te ubiti neki dio zavezan žicom i to bakrenom jer je celicna skupa;)

to je naša scena :lol: prči ga

nisam ja lud nego vama noge smrde :icon_mad: ja sam ozbiljan čovijek i ne valjam gluposti ovdje već realno pričam al su očito vaše realnosti drugačije :(

i koliko ja znam ovo je bhtuning stranica a ne bhšklapocing
 
farba je najmanje bitna sto se tice SR-a , bitno je da je auto limarski ok a bojenje sam ja vec uradio za svoj cejf i znam sve cijene ne sekiraj se , a ako mi se ne svidja boja hvala bogu sad su folije jeftine pa se i to zavrsi , kao sto rekoh bitno je krenuti i bitno je stati i naravno biti siguran u autu . Motor , kocnice , polukavez malo ojacanja i naci finu corsicu to se sve popakuje za tu cifru ugl. vidjet ce se
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
farba je najmanje bitna sto se tice SR-a , bitno je da je auto limarski ok a bojenje sam ja vec uradio za svoj cejf i znam sve cijene ne sekiraj se , a ako mi se ne svidja boja hvala bogu sad su folije jeftine pa se i to zavrsi , kao sto rekoh bitno je krenuti i bitno je stati i naravno biti siguran u autu . Motor , kocnice , polukavez malo ojacanja i naci finu corsicu to se sve popakuje za tu cifru ugl. vidjet ce se

ovo cjenim
 
Little Dragon je napisao(la):
farba je najmanje bitna sto se tice SR-a , bitno je da je auto limarski ok a bojenje sam ja vec uradio za svoj cejf i znam sve cijene ne sekiraj se , a ako mi se ne svidja boja hvala bogu sad su folije jeftine pa se i to zavrsi , kao sto rekoh bitno je krenuti i bitno je stati i naravno biti siguran u autu . Motor , kocnice , polukavez malo ojacanja i naci finu corsicu to se sve popakuje za tu cifru ugl. vidjet ce se

;)
 
Pa nisu to Boki bas male pare , samo skontaj da za 400-500km mozes kupiti Corsu A bez motora , vidis kakve su sad cijene motora XE-a za 400-500km sa svim mozes uzeti , mislim cifra je ugrubo sigurno se tu jos malo doda na neocekivane trosovke al ugrubo to je to , znam da ima prepravki nosaca i da se stavi mjenjac , znam da moraju jace opruge i amortizeri zbog tezine , znam i da trebaju jace kocnice kao i da se ojaca taj mali autic i nekih dodataka kao sto sam pisao radi sigurnosti al opet nije to nista pretjerano naravno kad radis sa prijateljima ima i tu prednosti . Opet i da ne ganjas tu varijantu pogledaj cijene GSI kadeta kako su pale , za 2500-3000km mozes uzeti gotovo auto koje ce ici opet fino i jos malo dodati carlama , pocupati sve iz njeg i eto opet finog vremena . Uglavnom ja sam bacao na papir tu se vrti ta suma pa cemo vidjeti dok jos sta zavrsim na Astri krece Corsa projekat
 
Član
plus 2000 km neplanirano ode uvijek , jer nikad neide po planu uvjek nesto zajebava:lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Pa nisu to Boki bas male pare , samo skontaj da za 400-500km mozes kupiti Corsu A bez motora , vidis kakve su sad cijene motora XE-a za 400-500km sa svim mozes uzeti , mislim cifra je ugrubo sigurno se tu jos malo doda na neocekivane trosovke al ugrubo to je to , znam da ima prepravki nosaca i da se stavi mjenjac , znam da moraju jace opruge i amortizeri zbog tezine , znam i da trebaju jace kocnice kao i da se ojaca taj mali autic i nekih dodataka kao sto sam pisao radi sigurnosti al opet nije to nista pretjerano naravno kad radis sa prijateljima ima i tu prednosti . Opet i da ne ganjas tu varijantu pogledaj cijene GSI kadeta kako su pale , za 2500-3000km mozes uzeti gotovo auto koje ce ici opet fino i jos malo dodati carlama , pocupati sve iz njeg i eto opet finog vremena . Uglavnom ja sam bacao na papir tu se vrti ta suma pa cemo vidjeti dok jos sta zavrsim na Astri krece Corsa projekat

ja bih ti iz nekog svog iskustva preporucio da ne kreces sa 3000KM u takav projekat,uopste u te cifre ne racunam lakiranje i limarenje,
mene je u golfa 2 ubacivanje 16v motora i utezanje trapova,mjenjaca,predihtovanje motora i slicne zajebancije izaslo oko 4000KM na vec postojece vozece auto,ali to je cifra bez ikakvog tuninga i zajebancija,dakle samo da ubacis motor i da on ne bali i da nije stara raga i da imas auto koje dobro pali,fino staje i fino i sigurno se upravlja,znaci bez limarije i lakiranja,bez ikakve sminke i zajebancija!



George je napisao(la):
nova stock auta sa 1.2 T motorom ce svakog gsi-a poderat na 15-16

to su ta brza stock auta,do 100kmh nakon sto je proslo 10sec prestao sam brojati

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=awzKq9xzS3Q[/video]
 
Top