Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Član
Eh da mi je vidjeti tog 1.2 sepeta koji će oderati Gsi-a.Ko je danas bio na pisti u Mostaru,mogao se uvjeriti kako dobar Gsi ide. ;)
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Sta ce ti snimak. Dodji u Mostar zovni momka iz neuma sa crnim gsi-em plati gorivo i pice nek te provoza. Ostad ces po utiskom.

Lahko je tebi reci kad si u Mostaru...Ipak mislim da su snimci isplatniji...;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=t4jwt7ud6q8&feature=player_embedded

:D

Hvala drug ;)
To ti je moj frend nerazdvojni,e znas sta znaci kad ga ja vozim uz Rabu (to ti je jedna poprilicna uzbrdica u blizini Neuma) i na svako presaltavanje me sic udari u ledja od sile a nas trojica u autu plus stvari i 200 kmh dok kazes keks uz takvu stranu napunio ;) a sa ovim novim igrackicama se igra i onda kad mi neko napise da ce GSI a oprati pisljivi Polo 1,2 ,odro bi ga Kadrija na 400 m ostavio bi ga 200 znam ja dobro sta je je C20 XE ,ma sve te stare lagane pile su paklene samo sve treba biti tip top .Npr njega je isto malo zaebavala pumpa goriva pa ga je derao GTI 8V,stavio lik novu pumpu pa VRa namuci . A o kvaliteti motora je i suvisno pricati ,deri ga koliko hoces samo da ne ostane bez ulja.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=t4jwt7ud6q8&feature=player_embedded

:D

Hvala drug ;)
To ti je moj frend nerazdvojni,e znas sta znaci kad ga ja vozim uz Rabu (to ti je jedna poprilicna uzbrdica u blizini Neuma) i na svako presaltavanje me sic udari u ledja od sile a nas trojica u autu plus stvari i 200 kmh dok kazes keks uz takvu stranu napunio ;) a sa ovim novim igrackicama se igra i onda kad mi neko napise da ce GSI a oprati pisljivi Polo 1,2 ,odro bi ga Kadrija na 400 m ostavio bi ga 200 znam ja dobro sta je je C20 XE ,ma sve te stare lagane pile su paklene samo sve treba biti tip top .Npr njega je isto malo zaebavala pumpa goriva pa ga je derao GTI 8V,stavio lik novu pumpu pa VRa namuci . A o kvaliteti motora je i suvisno pricati ,deri ga koliko hoces samo da ne ostane bez ulja.

;)
 
Top