Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Član
teretanas je napisao(la):
da se "navrne" turbo treba par hiljada:D

pa to je taj sport buraz uvijek treba para i uvijek malo konja i momenta bolje je odma unaprijed razmišljati ako se već želi bavit s time :lol:

Audijevi 2,2 20V ili 2,0 20V
 
On je ovde pitao koji motor da ubaci u kadeta kocku, znaci treba kupit motor, vjerovatno kupit nove dihtunge da bi to licilo na nesto a ne pustalo kompresiju svukua pa umjesto 150 da ima 80 ks. Treba vjerovatno ispod haube malo rezat mjerit pilat ovo ono pa stavit motor, povezat instalaciju, stavit kocnice, malo ucvrstit auto jer je vjerovatno razdrndano i protruhlo pa da ne bi ispao motor negdje prilikom voznje, mjenjac i jos stvari. nije to samo kupis motor ubacis i vozi kako mi to shvatamo....ima tu posla...kupi ti drug 16v motor i okupi ekipe koja je radila to prije i sklopi sebi vozilo, zabavljaj se itd...a sto ce mu turbo ? :icon_rolleyes: to je dosta novca u odnosu na 16v N/A soluciju :icon_question:
 
ajd majke ti George ti il hoces nama zivce da izvadis il si fakat lud , ljudi nisu ni motor ubacili ti razmisljas o turbinama i nekim konjima , jesil opste svjestan koliko sam jos pored nabavke motora ima prepravki da to sve stane fino , pa brate za ovako nesto da bude kako Bog zapovjeda ne mozes proci bez 2000-2500km , znaci ovo npr sto ja hocu da pocnem to je Corsa A + C20XE (aBd)
 
Član
ja stvarno nekontam , jel momak ima neku ogranicenu sumu novca za projekat il sta , sta god da se spomene , samo pisu to kosta, to skupo bez 7-10 k maraka nece proc da ga jebes pa sta god da uradi , dok poplaca sve majstore i djelove
 
Ode ti bart u cifru momak je negdje spomenuo da nije nesto s lovom sad da trosi toliko , brate daj i meni pare Šatl cu da napravim lako je s parama napravi nesto sa sto manjim budzetom al da valja , jarane da svak ima para pravio bi od limuzina bolide a ne trazili neko malo prkno da upakuju stagod
 
Sudeci po njegovoj makini valjda ima novca za takvo nesto. I sto kazes Dragone, ne mozes proc nikako jeftino sa "obicnim" projektom a ne turbo. Za turbo dok skupis djelove sto treba zaboli te glava a i dzep.
 
Little Dragon je napisao(la):
Ode ti bart u cifru momak je negdje spomenuo da nije nesto s lovom sad da trosi toliko , brate daj i meni pare Šatl cu da napravim lako je s parama napravi nesto sa sto manjim budzetom al da valja , jarane da svak ima para pravio bi od limuzina bolide a ne trazili neko malo prkno da upakuju stagod

;)
 
Top