Kladionica

Kladionica

Član
isto tako ti je kad npr u tenisu jedan igrac preda mec. dok za fudbal kad se prekine, nezz kakva je situacija :D
 
Član
http://beterz.com/?Referer=115902

ko zeli moze se registrovati na prethodnom linku. radi se o online kladionici. s tim da pri registraciji dobijete 10.000 nekog njihovog imaginarnog novca. znaci nema nikakve veze sa pravim parama. ulazete na ove normalne parove. ako neko osvoji dosta para, moze izabrat neki poklon koji zeli...

eto ko hoce malo da se igra kladjenja, a da ne rizikuje pravi novac, evo prave prilike... ;)
 
Član
Ja padoh danas na ovome listicu na jednom paru, trebao mi je jos samo jedan gol, al... :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Wolverhampton - Man.Utd 2 1,35
Chelsea - Stoke 2 1,25
Hamburg - Hertha 1 1,45
Almeria - Barcelona 2 1,25
Wolfsburg - Bochum 1 1,50
Porto - Olhanense 1 1,20
Arsenal - Burnley 1 1,15
Salzburg - Magna 1 1,20
Everton - Hull 1 1,40


sta vi mislite:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
Wolverhampton - Man.Utd 2 1,35
Chelsea - Stoke 2 1,25
Hamburg - Hertha 1 1,45
Almeria - Barcelona 2 1,25
Wolfsburg - Bochum 1 1,50
Porto - Olhanense 1 1,20
Arsenal - Burnley 1 1,15
Salzburg - Magna 1 1,20
Everton - Hull 1 1,40


sta vi mislite:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Nesto mi ova Herta sumnjiva a Hull je gostujuca ekipa, moguc X ko kuca al nije lose ;)
 
Član
onda to izbacujemo, poslusat cu te;) a ovo ostalo, uplata 10, isplata 50, jel vrijedi rizikovati cenera:icon_biggrin::icon_confused:
 
Član
Ma nije da ne vrijedi al valja cekati i nedelju da zavrse :icon_smile: Ja cu se opkladiti samo za sutra pa ako prodjem ondda idemo u nedelju sa vecim uplatama :)
 
Član
i ja cu naci nekoliko parova od subote, pa uplatiti 10, prosle sam subote dobio 60 KM, na dva listica po 30 :icon_biggrin: valjda i ova bude nafakali:icon_biggrin:

ajde ako ti nije mrsko ubaci i ti par kombinacija ovdje, vidim, najvise si dobio izgleda, od svih nas ovdje:icon_biggrin::cool:
 
Član
legionar je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
Wolverhampton - Man.Utd 2 1,35
Chelsea - Stoke 2 1,25
Hamburg - Hertha 1 1,45
Almeria - Barcelona 2 1,25
Wolfsburg - Bochum 1 1,50
Porto - Olhanense 1 1,20
Arsenal - Burnley 1 1,15
Salzburg - Magna 1 1,20
Everton - Hull 1 1,40


sta vi mislite:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Nesto mi ova Herta sumnjiva a Hull je gostujuca ekipa, moguc X ko kuca al nije lose ;)

nemoj mi "bahilati" HSV, cekam ga na onom sedmicnom uz real, deportivo i wolf... :lol:
 
Legend
ja nisam prosao ima dvije sedmice sve padao na jednoj i to 3 tiketa sam pao u nadoknadi bude izjednacenje, valjda ce biti sta sad za vikend:icon_smile:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
3209dd25019f2620607e6a4aa1333e14.jpg

evo ga dobitni :D ko je gledo real, zna kakva je utakmica bila. jedna od najuzbudljivijih koje sam ikad gledao. blizu one bayerna i mancestera. doduse ova je bila dosta manje znacajna...
 
Član
cestitam...evo ja veceras padam ponovo na jednom i to bejernu....hah miislim 5 lisic u 10 tak dana da padam na jednom paru ...
 
Član
hoce to tako. mene je bilo krenulo, svaki dan bar po jedan listic na jednom paru. i tako citava sedmica. i u nedjelju dobijem. mozda ces i ti sutra. ima finih parova, moglo bi se dobit. mada ja vise nade polazem u sedmicni, nesto slicno ovome, sa mozda malo vecom uplatom... ;)
 
Top