Kladionica

Kladionica

Član
E evo i od m ene jedan sedmicni :cool:
nisam nes dugo igrao pa sad da zaigram :icon_smile:

http://img691.imageshack.us/img691/1049/27945913.png

 
Član
Kad se malo bolje pogleda statistika i odigravanje utakmica gost/domacin
onda se tu isplati igrati na Dortmunda s tim da je Dortmun 5 a Bochum 14,te Bochum kuci igra katastrofa samo 2 pobjede od odigranih 13 utakmica,uspio je izvuci cak samo 3 nerjesene a 6 puta je gubio kuci

Sto se tice Dortmunda moji su favoriti omjer im je u gostima 4/4/4

Prvu utakmicu Borussia Dortmund je slavila protiv VfL Bochum 1848 sa 2 : 0

Sto se tice ekipe Nimes - a koji je 4 plasirana ekipa sa omjerom 11/8/8 a Chateauroux - a koji je 18 na tabeli sa omjerom 6/10/11 nevidim zasto onda ne igrati na Nimes koji kuci igra perfekto sa cak 7 pobjeda dok Chateauroux u gostima ima samo 3 pobjede a 5 izgubljenih utakmica od odigranih 27

Berrichonne Chateauroux je prvu utakmicu protiv Nimes Olympique izgubio sa 1 : 2

Te su isto moji favoriti

Et toliko
 
Član
jos sam pod stresom :D (navijam za real) hajd, bar mi je drago sto je pjanke zabio, a i sto ce pelegrini da leti...

sto se tice kladare, sutra je guravo. ja cu tek za vikend uplacivat. mozda odigram sutra jedan na marku da se ima sta pratiti...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
jos sam pod stresom :D (navijam za real) hajd, bar mi je drago sto je pjanke zabio, a i sto ce pelegrini da leti...

sto se tice kladare, sutra je guravo. ja cu tek za vikend uplacivat. mozda odigram sutra jedan na marku da se ima sta pratiti...

Ode sedmični :icon_cry:
 
Član
Ja uplatio ovaj ersanov,hehe,i eto pogresno prepisao ovaj kod za real,i kad ona u kladionici nevalja ti ovaj prvi par reko ajd nema veze ne pisi ga,tako da je ovaj sedmicni jos u igri od ersana ;)
 
Član
vjeruj ja nisam stigao uplatiti jucer
tako da cu danas uplatiti isti listic naravno samo bez reala i milana ;)

al danas mi je jedan sistemski listic u igri

dva fiksna para i to panathinaikos i atletiko madrid su mi u fiksu
a u razradi su mi 20 parova a igrao sam sistem 7/20 sad za sad prosao sam jedan oar i to kvota 2,25 :cool:
na listicu su mi sve kvote preko 2,00 s tim da imam dvije kvote jedna je 27,00 da ce biti izmedju lila i liverpooča iz 1 u 2,i kvota jedna 32 da ce izmedju rubin kazan i wolfsburga isto biti iz 1 u 2

al i da pogodim sve kakve fajde ako padnem u fiksu al eto nadati se :D
 
Član
evo moja dva danasnja. odigro ovaj prvi i onda hajd reko jedan ludji. stavim prva 4 para i onda vidim neko ovu kosarku zaokruzivao u ponudi i to dodam, hajd reko da ne ponavljam parove. ova caja izgleda da ce dobiti iako su gubili 13-14 razlike, a prokom gubi 15 razlike... jbg, daj boze da se bar ovaj prvi prodje :D

41f01187c43af1f18c8ad73d6bd63690.jpg


hahahahhaha ova caja laboral se izgleda ugledala na wolfsburg, pa i oni igrali nerjeseno... :D
 
Član
pao na panatenaikosu na tom prvom. konto bil igro ps1 ili 1 i hajd reko sta ja znam kako ce standard odigrat i stavim keca... jbg, neda se...
 
Legend
vidio sam bijede, ja danas odigrao jedan povezao do nedelje 11 parova:icon_smile: a za vikend cu odigrati jos nesto valjda ce biti nisam dobio 3 sedmice sve na glupostima padao, a do tad po 2 tiketa svake sedmice prolazio
 
Član
stefan je napisao(la):
vidio sam bijede, ja danas odigrao jedan povezao do nedelje 11 parova:icon_smile: a za vikend cu odigrati jos nesto valjda ce biti nisam dobio 3 sedmice sve na glupostima padao, a do tad po 2 tiketa svake sedmice prolazio

ma joj, mene je tako jednom krenulo 3 mjeseca nista nisam dobio. doduse tad sam igrao mozda 3-4 listica vikendom. i onda kasnije procepilo. sad je otprilike svaki vikend po jedan dobitni, od zadnja 4 vikenda 3 sam dobijao. da hoce tako nastavit, super bi bilo... :D
 
Top